głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na co masz oc
Spójrz na siebie. Jesteś młodą... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 26 stycznia 2013

Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na co masz ochotę. Słuchaj takiej muzyki jaką lubisz. Puść ją głośno i tańcz do upadłego. Wyjdź i pójdź tam gdzie chcesz nie myśląc o jutrze. Nie czekaj na piątek. Żyj teraz. Zrób to teraz. Podejmij ryzyko. Powiedz swe sekrety. Kiedy zrozumiesz, że to Twoje życie? Spełnij marzenia.
Autor cytatu: yezoo

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy tobie.

Możemy zapomnieć o ludziach  ale... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

Możemy zapomnieć o ludziach, ale pamiętamy o słowach. Pamiętamy o radach, jakie są nam udzielane, wytkniętych wadach, komplementach. Prawdy i gówno prawdy. Wypowiedziane mniej lub bardziej bezmyślnie. Zostają w nas na zawsze, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy. Ale gdy spojrzycie wstecz na swoje życie, gdy poszukacie wokół siebie setek ludzi, którzy od początków waszego życia, wyrażali o was opinię, spostrzeżecie, że większości z nich już nie ma przy was. Wszyscy odchodzą. Zostają po nich tylko słowa.Poszli swoją drogą. A my się dla nich zmienialiśmy. Dla rodziców, dla nauczycieli, dla przyjaciół i tych, których serca należały do nas.

Właśnie w tej sekundzie ktoś... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.

Kiedyś w Twoim życiu pojawi się... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

Kiedyś w Twoim życiu pojawi się ktoś, dzięki komu zrozumiesz, dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło. ;)

Ja nie wiem czy jestem zła  czy... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

Ja nie wiem czy jestem zła, czy szczęśliwa, czy mam na wszystko wyjebane, czy mi zależy i się przejmuje. Ja po prostu nie ogarniam co się ze mną dzieje.

Chodź  damy radę. teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

Chodź, damy radę.

Cholerna pustka wchłonęła... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

Cholerna pustka wchłonęła wszystkie emocje.

 Widzisz?   Ale co?   Szczęście... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

-Widzisz? -Ale co? -Szczęście ucieka. - To je goń

Nikt nie może cofnąć się w... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

Nikt nie może cofnąć się w cza­sie i na­pisać no­wego początku, ale każdy może zacząć od dzi­siaj i do­pisać no­we zakończenie.

 A o miłości można mówić wtedy... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

"A o miłości można mówić wtedy, kiedy brak ci tchu, kiedy jest bezrozumna, kiedy odczuwasz brak, kiedy jest pięknie, chociaż nic się nie rymuje, kiedy jest szał... Kiedy już, na samą myśl o tym, że mógłbyś ją ujrzeć u boku innego, przesadziłbyś ocean rozszarpując po drodze wszystko co popadnie"

nie oczekuję gwiazdki z nieba  ani... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 25 stycznia 2013

nie oczekuję gwiazdki z nieba, ani żadnych cudów. po prostu potrzebuję kogoś, kto zawsze potrafiłby rozróżnić, kiedy jestem silna, a kiedy udaję i w porę otrzeć pierwszą łzę oraz powstrzymać drugą

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV