głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu Są takie kwiaty których nie wolno zrywać. Są tacy ludzie dla których warto oddychać. Są takie miejsca do których warto wracać. Są granice których się nie przekr

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
Są takie kwiaty których nie wolno zrywać. Są tacy ludzie dla których warto oddychać. Są takie miejsca do których warto wracać. Są granice których się nie przekracza.
Są takie kwiaty  których nie wolno... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 31 maja 2013

Są takie kwiaty, których nie wolno zrywać. Są tacy ludzie, dla których warto oddychać. Są takie miejsca, do których warto wracać. Są granice, których się nie przekracza.

Pojutrze  jutro  teraz  zaraz.   Na... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 31 maja 2013

Pojutrze, jutro, teraz, zaraz. Na dzień, godzinę, chwilę, sekundę. - proszę Cię, przyjdź.

Przychodzi taki dzień  w którym... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 31 maja 2013

Przychodzi taki dzień, w którym własna naiwność zaczyna dojrzewać i zamiast łzami celuje pociskiem słów, których zawsze się bałaś.

Pamiętam  jak dotykając ustami... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 27 maja 2013

Pamiętam, jak dotykając ustami mojego czoła mówiła, że kiedy kochamy drugą osobę powinniśmy być przy niej. Nie przez uzależnienie, niedostatek i niedobór. Ale dobrze jest dostarczać obecność ciałem, sercem i oddechem, ponieważ wtedy czujemy się jak w domu. Trzeba było tak wiele błędów, aby zacząć się zastanawiać czy to naprawdę była miłość. Zawsze wydawało mi się, że to tylko lęk przed samotnością, ale dziś jestem pewien, że to było prawdziwe uczucie. I wiem, że gdybym miał drugą szansę, drugą opcję, nigdy nie pozwoliłbym Ci odejść. Żałuję, że zamiast walczyć o Ciebie całym sobą ja zamknąłem się w sobie i po prostu płakałem. Poddałem się i to najsmutniejsze co mam do powiedzenia. Teraz leżę w pustym łóżku z dziurą na dnie serca i myślę o tym, jak zabrałaś kawałek mnie i tęsknie jak cholera kolejny dzień. Są dni, kiedy chcę otworzyć klatkę piersiową i opuścić ciało na kilka minut. To trudne do wyjaśnienia, ale są dni, kiedy nie mam ochoty rozmawiać z kimkolwiek, prócz Tobą.
Autor cytatu: przypadkowy

Chociaż nigdy Ci tego nie mówiłam... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 23 maja 2013

Chociaż nigdy Ci tego nie mówiłam, to kochałam Cię najbardziej na świecie - jak nikt nigdy nikogo. Byłeś wymarzonym szczęściem, którego nigdy wcześniej nie miałam. Byłeś moim wszystkim. Dostając Ciebie dostałam więcej niż się spodziewałam. I chociaż myślałam, że po Twoim odejściu nie będzie już nic, to widzisz ja dalej jakoś żyję. Nie jest łatwo, ale człowiek z biegiem czasu jest w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego. Nawet do cierpienia. / napisana
Autor cytatu: napisana

Chciałabym siedzieć z Tobą na... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 maja 2013

Chciałabym siedzieć z Tobą na krawężniku, pod wieczór, gdy nagrzany asfalt pachnie w ten charakterystyczny sposób, a plamy od benzyny na ulicy krzyczą kolorami tęczy.

Nigdy nie będę w stanie odmówić... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 maja 2013

Nigdy nie będę w stanie odmówić mu miłości.

Ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 maja 2013

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać.Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze

chcę tylko usłyszeć  że to... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 maja 2013

chcę tylko usłyszeć, że to wszystko ma sens

naucz się kochać a nie loffciać teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 maja 2013

naucz się kochać a nie loffciać

Widziałem zdradę i to przez to... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 maja 2013

Widziałem zdradę i to przez to czasem boję się kochać.

No i jak ja mam Ci delikatnie dać... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 maja 2013

No i jak ja mam Ci delikatnie dać znać, że za Tobą tęsknię?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV