głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu Na zewnątrz około 20 stopni.. Zamarznięty lód na chodnikach spadające ostatnie tej zimy płatki śniegu brak jakiegokolwiek przechodnia brak też tych zakochanych

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
Na zewnątrz około 20 stopni.. Zamarznięty lód na chodnikach spadające ostatnie tej zimy płatki śniegu brak jakiegokolwiek przechodnia brak też tych zakochanych pa
Na zewnątrz około   20 stopni..... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 luty 2012

Na zewnątrz około - 20 stopni.. Zamarznięty lód na chodnikach, spadające ostatnie tej zimy płatki śniegu, brak jakiegokolwiek przechodnia, brak też tych zakochanych par, które jeszcze niedawno ogrzewały się miłością.. Brak Ciebie i mnie. W zamian mam ból, pieprzoną tęsknotę i malutką nadzieję na to, że tamte dni kiedyś jeszcze powrócą..

  Gdzie Cię mogę znaleźć?... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 luty 2012

- Gdzie Cię mogę znaleźć?- zapytało Życie -Nie szukaj mnie, bo i tak nie znajdziesz. Przyjdę do Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie, bo lubię... zaskakiwać- odrzekło Szczęście.

Moje kłamstwa  mój ból  moje... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 12 luty 2012

Moje kłamstwa, mój ból, moje straty, moje wybory, moje życie i proszę zamykać drzwi przy spierdalaniu z niego.

http:  bliznyprzeszlosci.blogspot.com... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 10 luty 2012

siedzieli obydwoje na ich ulubionym... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 10 luty 2012

siedzieli obydwoje na ich ulubionym moście. tam się poznali, tam zaczęli być ze sobą, tam razem przychodzili każdej nocy, a tamtej nocy mieli się nie spotkać, ale on napisał sms o 23:23 : "za pół godziny, tam gdzie zawsze. czekam." ona pomyślała, że on chce się po prostu spotkać. gdy przyszła On już był na moście. podeszła do niego, chciała dać buziaka na przywitanie, tak jak zawsze to robiła. on się odsunął. powiedział - 'musimy pogadać. bo widzisz ja Cię już nie kocham. nie wiem czy w ogóle kochałem. i proszę nie odstawiaj mi tu żadnych cyrków, że beze mnie nie przeżyjesz.' odszedł. po chwili usłyszał jakby coś wpadło do wody. odwrócił się, jej już nie było.

mały siostrzeniec domagał się... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 10 luty 2012

mały siostrzeniec domagał się, żebym wzięła go na ręce. biorąc go utuliłam do siebie poprawiając mu jedną ręką czapkę spadającą na oczy. spojrzałam w górę na granatowe niebo wypełnione gwiazdami. kazałam mu zerknąć i podziwiać. - zobacz! spadająca gwiazda! - krzyknął i dotknął mojej brody próbując skierować mój wzrok w odpowiednie miejsce na niebie. - sybko pomyśl zycenie! ja jus pomyślałem. - cmoknął mnie w nos. - ja też. - przytuliłam go mocniej. - ja mam zycenie, zeby być krecikiem. a ty? - żeby On w końcu był szczęśliwy.. - powiedziałam cicho jakby sama do siebie. - kto, krecik ? - malec zapytał a ja wybuchnęłam śmiechem. - taak, krecik kochanie. - taki jeden, wredy krecik.

dochodziła północ ona siedziala... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 10 luty 2012

dochodziła północ ona siedziala jak zwykle przed swoim laptopem przegladając różne strony. dostała smsa o treści "spójrz przez okno". zgasiła nagle światło z obawą, że to jakiś podglądacz, podeszła powoli do okna i zaczęła się przyglądać. niczego nie widziała. nagle jej oczom ukazał sie chłopak, który był zbudowany jak jej chłopak. zaskoczona tym stała jak wryta. miało go nie być. nagle dostała następnego smsa o treści "patrz teraz". w tym momencie do chłopaka podeszła jedna z jej koleżanek. ich usta sie zbliżyły. wybiła 12. dostała następnego smsa "wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, mam nadzieje, że prezent się podobał".

podszedł powoli i złapał ją za... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 10 luty 2012

podszedł powoli i złapał ją za rękę. - kochasz go? - spytał szeptem. - kocham.. -odpowiedziała cicho, ledwo słyszalnie. - a gdybyś kogoś pokochała mocniej? - nie pokocham. nikogo nie pokocham bardziej niż jego. - powiedziała pewnie, z ogromnym przekonaniem. - żałuję, że wtedy byłem tak głupi.. - byliśmy młodzi. co mogliśmy wiedzieć. ale wiesz, chyba też żałuję. że nie daliśmy sobie szansy.

Może i życie idealne nie jest   ale... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 9 luty 2012

Może i życie idealne nie jest , ale dało mi coś o czym kiedyś mogłam marzyć . Przyjaźń - długą , szczerą i prawdziwą oraz przyjaciela , który mimo odległości jaka nas dzieli zawsze pozostanie w moim sercu . / niedoogarnieciaa .
Autor cytatu: niedoogarnieciaa

nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 luty 2012

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. kocham zapach benzyny, korektora, zmywacz, farby czy lakieru do paznokci. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić, ale gdybyś mnie poprosił nie robiłabym tego. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. lubię małe dzieci ale tylko do czasu, aż mnie nie wkurzą. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. lubię siebie za to jaka jestem i wiedz, że nie zmienię się nawet dla ciebie. także ten no albo akceptujesz, albo spierdalaj..

szkoda. bedzie mi ciebie brakowac :  teksty wszystkoniemasensu dodał komentarz: szkoda. bedzie mi ciebie brakowac :( do wpisu 8 luty 2012
Wiedziałam tylko  że muszę żyć... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 8 luty 2012

Wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać, bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV