głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
woundedheart Jak to jest ? Spotyka się dwoje nastolatków. On i Ona. Zakochują się w sobie a po pewnym czasie zaczynają być parą. On za każdym razem mówi że Ją kocha. Ona też

woundedheart

woundedheart.moblo.pl
Jak to jest ? Spotyka się dwoje nastolatków. On i Ona. Zakochują się w sobie a po pewnym czasie zaczynają być parą. On za każdym razem mówi że Ją kocha. Ona też. Nie p
Jak to jest ? Spotyka się dwoje... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Jak to jest ? Spotyka się dwoje nastolatków. On i Ona. Zakochują się w sobie, a po pewnym czasie zaczynają być parą. On za każdym razem mówi, że Ją kocha. Ona też. Nie potrafią bez siebie żyć. Aż pewnego dnia jedno z nich zastanawia się, czy to jest miłość Czy naprawdę kocha swoją ` drugą połówkę `, ale zastanawianie się nad tym oznacza, że to wcale nie jest miłość. Koniec. Zerwanie jakichkolwiek kontaktów. I jest tak jak na początku. Tak jakby się w ogóle nie znali.

Chciałabym być szczęśliwa. Mieć... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Chciałabym być szczęśliwa. Mieć w oczach błysk, twarz rozświetloną uśmiechem. Cieszyć się z drobnostek. Śpiewać na cały głos głupie piosenki o miłości jadąc autem. Ciągle mieć na coś nadzieję. Tańczyć z radości, jak szalona. Uśmiechać się do każdego, nawet do osób, które nie odpowiedzą mi uśmiechem. Każdy dzień traktować tak, jak dziecko, które z niecierpliwością i ekscytacją czeka na otwarcie prezentu. Ciężko uwierzyć, ale kiedyś tak było. Wtedy on był bliżej, niż kiedykolwiek, a ja myślałam, że wygrałam całe szczęście. Chciałabym być znów szczęśliwa. Chciałabym być z nim.

Nie  nie kocham go  ale bez problemu... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Nie, nie kocham go, ale bez problemu wymienię jego ulubiony kolor, jakiego koloru ma oczy, czym się interesuje i czego słucha. Bez problemu wymienię wszystko o co zapytasz i zdam na sześć. Nie, nie kocham go, ja poza nim świata nie widzę..

Nie znoszę tego  jak potrafię być... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Nie znoszę tego, jak potrafię być słaba... i chyba jednak przedawkowałam dzisiaj czekoladę. Chusteczki też się już skończyły, a na suficie nie było żadnych gwiazd. Prawdopodobnie zakupy uszczęśliwiają, jednak dzisiaj nie. Próbowałam każdego sposobu, żeby poczuć się lepiej- na darmo. W kółko w myślach sobie powtarzam: zniosę to, jakoś... zniosę... i tak bardzo chciałabym napisać: do jutra, jeśli pozwolisz.

  Halo? tu pralnia.   Dzień dobry... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

- Halo? tu pralnia. - Dzień dobry, mogłaby pani wyprać moje życie w Perwoll Color Magic, bo tak jakoś ostatnio straciło kolor.

Zamiast 'lekcja'   twoje imię . Data... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Zamiast 'lekcja' - twoje imię . Data, zawsze ta sama - nasze rozstanie. W temacie krótkie 'wróć' i tak co 45 minut. To już 3 korektor w tym roku, wiesz ?

I w dupie to mam czy kochasz   czy... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

I w dupie to mam czy kochasz , czy nie. Dla mnie najważniejsze jest to, że przez Ciebie moje oczy rano były podkrążone i czerwone. Byłam niewyspana, przez wiele tygodni. Nie chcę pamiętać dobrych chwil, bo są mi nie potrzebne .. rozumiesz? Wykreśliłam Cię z myśli, z rozumu. Ale w sercu jesteś i będziesz, chodź tego nigdy nie przyznam..

Nie rozpaczaj. Żyj tak żeby... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Nie rozpaczaj. Żyj tak żeby widział co stracił. :D

Chciałabym kiedyś usiąść na... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Chciałabym kiedyś usiąść na trawie, spojrzeć w niebo i z czystym sumieniem powiedzieć " tak jestem cholernie szczęśliwa" .

Witamy w XXI wieku  gdzie średnik i... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Witamy w XXI wieku, gdzie średnik i gwiazdka zastępuje pocałunek, znak mniejszości i liczba trzy jest symbolem miłości, gdzie zrywa się przez sms'a, a komunikator GG zastępuje godzinne rozmowy w cztery oczy.

Ludzie mówią  że nie można żyć... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

Ludzie mówią, że nie można żyć bez miłości - Ja z miłości umieram... Ludzie mówią, że bez miłości nie istniałby świat - Mój świat przez miłość zawalił się... Ludzie mówią, że miłość jest lekarstwem na wszystko - Ja potrzebuje lekarstwa na miłość... Wszystko przemija. Słowa i gesty, myśli, wspomnienia, życie... Ja też kiedyś odejdę. Nie spotkamy się więcej. Odejdę z tego miejsca. Lecz nie z tego świata... mury, drzewa zostawię wam me wspomnienia... Ludziom nie warto ufać Dla nich nie warto żyć...

To co odeszło to przeszłość.... teksty

woundedheart dodano: 22 kwietnia 2011

To co odeszło to przeszłość. Pierdol. Stawiam na jutro, postawisz ze mną?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV