głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiolusia_50 ej kwiatuuszku ! co ? nie do ciebie chwaście . P A TERAZ WYPIJMY ZA TYCH KTÓRZY SPIERDOLILI Z NASZEGO ŻYCIA BEZ WYJAŚNIENIA! W przedszkolu byliśmy parą w podst

wiolusia_50

wiolusia_50.moblo.pl
ej kwiatuuszku ! co ? nie do ciebie chwaście . P
  ej  kwiatuuszku !   co ?   nie do... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

- ej, kwiatuuszku ! - co ? - nie do ciebie , chwaście . ;P

A TERAZ WYPIJMY ZA TYCH  KTÓRZY... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

A TERAZ WYPIJMY ZA TYCH, KTÓRZY SPIERDOLILI Z NASZEGO ŻYCIA BEZ WYJAŚNIENIA!

W przedszkolu byliśmy parą  w... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

W przedszkolu byliśmy parą, w podstawówce razem bawiliśmy się na przerwach, w gimnazjum byliśmy znajomymi a w liceum udawaliśmy że się nie znamy... potem już Cię nie widziałam.

Co się dzieje z człowiekiem  kiedy... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce ? -Nic. zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham. Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz ?

trudno jest zapomieć o najlepszych... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

trudno jest zapomieć o najlepszych wspomnieniach które zadają tyle bólu .. z jednej strony chcemy je pamiętać lecz z drugiej boli nas fakt , że ich już nigdy nie będzie .. że ludzie którzy grają tam główne role odeszli , zostawili nas ..

 A co byś powiedział zeby wszystko... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

-A co byś powiedział zeby wszystko było tak jak dawniej? Żebysmy razem znów jeździli na rolkach, wychodzili wieczorem i bezcelowo sie przytulali? -Spierdalaj!

przyjaciel to osoba  która... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

przyjaciel to osoba, która umawiając się z tobą nie wybiera miejsca, rzuca jedynie: 'tam gdzie zawsze' i wszystko jest jasne. słyszy twój smutek nawet przez telefon, jeżeli nie zorientuje się po sms'ach. zostanie przy tobie, choć będziesz kazała mu się wynosić.

Wyrywał mi z ręki papierosy... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

Wyrywał mi z ręki papierosy, mówiąc "póki żyję, nie pozwolę ci się tym truć". A kiedy widział tylko, że jakiś koleś coś do mnie gada, stawał obok, obejmował mnie i wyraźnie dawał mu do zrozumienia, żeby się odwalił. Właśnie on był zazdrosny o każdego smsa, od moich zboczonych kumpli. Nigdy nie pozwolił, bym wracała po ciemku sama do domu. Zawsze dbał, by niczego mi nie brakowało. Teraz być może nawet nie pamięta, jak miałam na imię. To boli.

A miało być na zawsze. Przyjaźń... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

A miało być na zawsze. Przyjaźń najważniejsza. Że nigdy nikt i nic nas nie rozdzieli. Nawet gdy nasze drogi się rozejdą, będziemy się spotykać, dzwonić, pisać. Wspierać i doradzać. W smutku czy radości. To dlaczego Cię nie było, kiedy najbardziej tego potrzebowałam... Gdy nie miałam się komu wygadać, wyżalić i wypłakać... Gdy sama musiałam przejść przez te trudne chwile. Gdzie wtedy byłeś? To Twoje "na zawsze" nie było nic warte...

Pobawię się w obojętność   może... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

Pobawię się w obojętność - może wtedy zacznie Ci zależeć.

karmiona kłamstwami w końcu się... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

karmiona kłamstwami w końcu się nimi zatruła

Każdy dzień przynosi nam jakieś... teksty

wiolusia_50 dodano: 31 maja 2012

Każdy dzień przynosi nam jakieś przemyślenia i niespodzianki . Dzisiejszy dzień przyniósł mi coś więcej . Przyniósł mi nadzieję na lepsze jutro i przyjaciela . Przyjaciela który bardzo mnie zranił . Ale przyjaźń to przyjaźń . Chociaż nie rozmawialiśmy ze sobą od półtora roku wydaje mi się że da się to wszystko jeszcze naprawić

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV