głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiolusia_50 Od tamtego czasu się dużo zmieniło pamiętasz? Zawsze chciałam mieć loki. Teraz prostowane wyglądają lepiej więc prostuję. Kiedyś nie lubiłam chupa chupsów dziś

wiolusia_50

wiolusia_50.moblo.pl
Od tamtego czasu się dużo zmieniło pamiętasz? Zawsze chciałam mieć loki. Teraz prostowane wyglądają lepiej więc prostuję. Kiedyś nie lubiłam chupa chupsów dziś się nim
Od tamtego czasu się dużo zmieniło... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

Od tamtego czasu się dużo zmieniło, pamiętasz? Zawsze chciałam mieć loki. Teraz prostowane wyglądają lepiej, więc prostuję. Kiedyś nie lubiłam chupa chupsów, dziś się nimi obżeram. Kiedyś nie lubiłam wieczorem wychodzić na dwór, dziś wychodzę specjalnie po to by zobaczyć zachód słońca. Kiedyś do herbaty słodziłam 1 łyżeczkę cukru, dziś nie słodzę wcale. Kiedyś Cię kochałam. Teraz już nie.

Ktoś kruszy resztki szczęścia . teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

Ktoś kruszy resztki szczęścia .

Pada deszcz. Moknę. nie wzięłam ze... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

Pada deszcz. Moknę. nie wzięłam ze sobą nawet bluzy. W oddali widzę jakomś postać. Zawsze poznam ten zarys sylwetki. To Ty. Idziesz trzymając w jednej ręce parasolkę, w drugiej swoją bluzę, tą która mi się najbardziej podoba. Uśmiechasz się łobuzersko zakładając mi bluzę. Całujesz w czoło i chwytasz mocno za rękę. I powiedz jak można Cię nie kochać?

“Czasami  wieczorem  leżąc na... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

“Czasami, wieczorem, leżąc na łóżku, wszystko wraca niczym bumerang. Te niechciane wspomnienia, które sprawiają taki ból. Twoje obietnice, dotyk, usta, oczy. Wszystko wraca z podwojoną siłą. Oddałabym wszystko, abym mogła wlać do mózgu jakiś kwas, który wypaliłby te wspomnienia i byłoby znowu tak pięknie, jak przed tym gdy Cię poznałam. Jesteś tylko człowiekiem, człowiekiem najważniejszym w moim świecie, a jednocześnie największym błędem mojego życia.”

Został tylko napis  love forever... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

Został tylko napis "love forever" pod ich zdjęciem...

siedząc na ławce i patrząc w... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

siedząc na ławce i patrząc w gwiazdy, podchodzi do nas mała dziewczynka i pyta się mojego chłopaka ` to jest twoja księżniczka` ?

jesteś pierdolonym debilem  bo... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

jesteś pierdolonym debilem, bo doprowadziłeś mnie do takiego stanu, że nie zasnę bez Twojego zdjęcia. myślę o Tobie ok.50 minut na godzinę, a pozostały czas staram się o Tobie nie myśleć. nie wiesz, że mam dobry dzień gdy powiesz mi "cześć" i uśmiechniesz się szerzej niż do przeciętnej, szkolnej koleżanki. to cholernie ciężkie, że mimo wszystkich Twoich wad dalej wieczorem chcę, abyś mi się śnił. zasypiam, myśląc gdzie mam iść, by na Ciebie wpaść. i nienawidzę czasem i siebie i Ciebie, za to że jestem w tym pieprzonym martwym punkcie i żadne z nas nic z tym nie zrobi. będziemy tak w tym tkwić, ja będę dla Ciebie koleżanką ze szkoły, a Ty będziesz sprawiał, że szybciej oddycham.

 nauczyłam się być znów... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

-nauczyłam się być znów szczęśliwa, ale ty to spieprzyłeś. - ciekawe jak? - odpisałeś na wiadomość, a ja sobie wmówiłam, że jesteś w stanie znów mnie pokochać .. - ale to była tylko wiadomość. nic wielkiego. - dla ciebie nic wielkiego, a dla mnie kolejne złudzenie..

Bo miedzy nami jest zbyt wielka... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

Bo miedzy nami jest zbyt wielka przestrzeń...

bilet.. miałam bilet  naprawdę... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

bilet.. miałam bilet, naprawdę pisało 'szczęście' trzeci peron.

Czasami mam ochotę iść w cholerę... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

Czasami mam ochotę iść w cholerę, ale nie wiem którędy.

''Ja odliczam minuty i dni a twoja... teksty

wiolusia_50 dodano: 4 listopada 2010

''Ja odliczam minuty i dni a twoja twarz ciągle mi się śni a w głowie się pojawia tylko jedna myśl dotrzeć do ciebie, z tobą już na zawsze być''' :***

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV