głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiolusia_50 Żadnej z nikim Styczności. Żadnej Wymiany Myśli... Taka rozmowa do niczego nie prowadzi zwłaszcza jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon tej osoby. św

wiolusia_50

wiolusia_50.moblo.pl
Żadnej z nikim Styczności. Żadnej Wymiany Myśli... Taka rozmowa do niczego nie prowadzi zwłaszcza jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon tej osoby.
 Żadnej z nikim Styczności. Żadnej... teksty

wiolusia_50 dodano: 22 grudnia 2010

"Żadnej z nikim Styczności. Żadnej Wymiany Myśli... Taka rozmowa do niczego nie prowadzi, zwłaszcza jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon tej osoby."

świąteczny melanż. :D teksty

wiolusia_50 dodano: 22 grudnia 2010

świąteczny melanż. :D

Byla zima. Na dworze panował mroź... teksty

wiolusia_50 dodano: 7 grudnia 2010

Byla zima. Na dworze panował mroź, ziemia pokryta była śnieżnym puchem. Szliśmy dróżka kiedy wpadłam na pewien pomysł, schyliłam się by ulepić śnieżna kulkę. Podeszłam do niego mówiąc: -zaufaj mi. Zaufał mi. A ja natarłam mu twarz lodowatym śniegiem. Po chwili on zrobil to samo. Ulepił kulkę mówiąc: - teraz twoja kolej. Byłam oczywiście pewna, ze zrobi to samo co ja, wiec trochę się awanturowałam, lecz po chwili namowy i proszenia, zaufałam mu. Zamknęłam oczy, a śnieżka lekko musnęła koniuszka mojego nosa. Uśmiechając się, musnęłam swoimi wargami jego spierzchnięte od panującego mrozu usta.

Jaram się wspomnieniami chwil... teksty

wiolusia_50 dodano: 7 grudnia 2010

Jaram się wspomnieniami chwil których nigdy nie było...

z tego 'szczęścia' to aż się... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

z tego 'szczęścia' to aż się skakać chce.. najlepiej z mostu i pod pociąg.

zachowujesz się jak trzylatek... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

zachowujesz się jak trzylatek, który najpierw stawia babkę z piasku, a potem ją depcze i płacze, że się rozpierdoliła.

Włączyłam okienko gadu gadu z... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

Włączyłam okienko gadu gadu z Twoim imieniem i tak przez pół godziny zastanawiałam się czy do Ciebie napisać,aż do czasu kiedy zrobiłeś się niedostępny.

Obiecałeś kiedyś  że nie... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

Obiecałeś kiedyś, że nie odejdziesz, uwierzyłam. Właściwie to nadal wierzę, że nie odejdziesz. Ty po prostu zabłądzisz w drodze do sklepu, prawda?

Żeby nie zwariować trzeba uciec w... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

Żeby nie zwariować trzeba uciec w samotność.

przy nim czuję się jak taka mała... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

przy nim czuję się jak taka mała , zagubiona dziewczynka , z lizakiem w buzi i dużymi oczami wpatrzonymi w niego jak w największy skarb świata

był późny wieczór   jakoć koło... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

był późny wieczór , jakoć koło 23. wyszłam z psem na spacer. szłam ze słuchawkami w uszach, gdy nagle usłyszałam za sobą głośne 'siema'. odwróciłam się i zobaczyłam Go - ubranego na ciemno, z kapturem na głowie i fajką w ręce. nie zmienił się ani trochę, na twarzy nadal wymalowany miał wyraz podłego skurwiela. jak gdyby nigdy nic zaczął rozmowę. szłam obok przerażona. opowiadał mi o swoim życiu, o nowych podbojach i przygodach. w pewnym momencie przystanęłam i na wszelki wypadek ściągając psu kaganiec, powiedziałam 'dobra,spadam'. widzisz ? strach z przeszłości nie minął. on chyba nigdy nie minie - bo nie da się zapomnieć wyrazu Twojej twarzy gdy byłeś wkurwiony, i siły z jaką uderzałeś. odeszłam, długo jeszcze nasłuchując czy przypadkiem za mną nie poszedłeś.

Pieprzysz mi życie człowieku.... teksty

wiolusia_50 dodano: 19 listopada 2010

Pieprzysz mi życie człowieku. Pieprzysz mi moją psychikę. I pieprzysz mi też mój świat, który zawsze był dla mnie taki idealny, a dziś stracił jakoś barwę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV