głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiolusia_50 Siedzimy razem popijając pozbawionego już smaku lecha. Niby jest dobrze ale atmosfera jest tak gęsta że spokojnie można ją kroić nożem. Wszystko przez to że obo

wiolusia_50

wiolusia_50.moblo.pl
Siedzimy razem popijając pozbawionego już smaku lecha. Niby jest dobrze ale atmosfera jest tak gęsta że spokojnie można ją kroić nożem. Wszystko przez to że oboje ni
Siedzimy razem  popijając... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2011

Siedzimy razem, popijając pozbawionego już smaku lecha. Niby jest dobrze, ale atmosfera jest tak gęsta, że spokojnie można ją kroić nożem. Wszystko przez to, że oboje nie radzimy sobie z życiem. Razem było łatwiej. Dlaczego więc nie potrafimy się do tego przyznać? Dlaczego wnosimy toast za miłość, której rzekomo nie ma? Jest, spójrz tylko na to z innej strony, niech nie zwiedzie Cię mój uśmiech, który służy tylko po to, by wszyscy nie pytali, co mi jest.

A w lustrze pada deszcz. teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2011

A w lustrze pada deszcz.

♡♡♡ teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2011

♡♡♡

Nie ogarniam swojego życia  nie... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2011

Nie ogarniam swojego życia, nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej, a mijają mnie na ulicy mówiąc ' siema ' Nie ogarniam fałszywej przyjaźni, która ostatnio zdarza mi się często. Nie ogarniam tej miłości, która ciągle wystawia mnie do wiatru. Nie ogarniam siebie, życia, problemów, jestem słaba, strasznie słaba, nie daję rady, więc odsuwam sie na bok.

czujesz   jak w kinie   jak w kinie ! teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2011

czujesz , jak w kinie , jak w kinie !

Znowu nie rozmawiamy. Znowu... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2011

Znowu nie rozmawiamy. Znowu powróciły czasy gdy nie potrafimy nawet napisać głupiego smsa. Znowu nie piszemy codziennie. Znowu mamy na siebie wyjebane.

Opowiedz mi coś o sobie..   Mam na... teksty

wiolusia_50 dodano: 21 grudnia 2011

Opowiedz mi coś o sobie.. - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie.. A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu.. Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

to straszne uczucie  które nazwać... teksty

wiolusia_50 dodano: 20 grudnia 2011

to straszne uczucie, które nazwać można błahostką, kiedy znowu schemat się powtarza i tak ciężko usunąć uśmiech obok Jego imienia w kontaktach i tak trudno uwierzyć, że nie da się tego uratować ani słowem, ani gestem, to po prostu przepada, to straszne uczucie boli, rozrywa serce na milion kawałków, które nie wierzysz, że sklei ktoś inny niż On.

Prędzej moje serce przestanie bić... teksty

wiolusia_50 dodano: 20 grudnia 2011

Prędzej moje serce przestanie bić, niż pogodzę się z Twoim odejściem.

moja największa wada?  zbyt często... teksty

wiolusia_50 dodano: 20 grudnia 2011

moja największa wada? -zbyt często wracam do tego co było kiedyś i o czym już dawno powinnam zapomnieć.

godzina 2:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

wiolusia_50 dodano: 20 grudnia 2011

godzina 2:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa 'odpowiedz, kochasz mnie?' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wiem nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? tylko szkoda że mi się to śniło ....

Znasz ten stan   kiedy niczym się... teksty

wiolusia_50 dodano: 20 grudnia 2011

Znasz ten stan , kiedy niczym się nie przejmujesz? Kiedy masz wszystko w dupie? Wiesz jak to się nazywa? Stan upojenia alkoholowego..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV