głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jesteś tutaj ? teksty wiolettt dodał komentarz: Jesteś tutaj ? do wpisu 5 kwietnia 2018
Wiesz każdego dnia zastanawiam się... teksty

wiolettt dodano: 5 kwietnia 2018

Wiesz każdego dnia zastanawiam się co jest ze mną nie tak ze nie potrafiłeś mnie pokochać ze nie potrafiłeś mi dać tego czego od Ciebie oczekiwałam.. nie chciałam wiele chciała tylko Twojej uwagi chciałam być dla Ciebie tą najważniejszą osobą... chciałam byś tą z która byś spędził życie... bardzo bym chciała być szczęśliwa i uwierz próbuje wszystkiego ale nic nie jest w stanie Ciebie zastąpić.

Umierałam każdej nocy i modliłam... teksty

wiolettt dodano: 5 kwietnia 2018

Umierałam każdej nocy i modliłam się aby ktoś zawrócił czas. To wszystko zabolała mnie jeszcze bardziej niż by się tego spodziewał. Cały czas tłumaczyłam Twoje zachowanie i myślałam ze Cie znam ale chyba nie znalałam aż tak dobrze. Sama wynajdywała sytuacje które dawały mi złudna nadzieje. Ciężko mi się pogodzić z tym ze ja nie jestem już taka jak kiedys. Dales mi cudowne chwile dałeś mi szczęście które później tak szybko zabrałeś.. zniszczyłeś mnie i zraniłeś ale nadal tu jestem. Męczę się każdego dnia i zastanawiam się ile to jeszcze potrwa. Odeszłes i zabrałeś cząstkę mnie i zostawiłeś samą z pękniętym sercem. Wiesz potrafiłabym Ci to wszystko wybaczyć gdybys tylko tego chciał i potrafił mnie pokochać tak jak ja Ciebie...

Minął kolejny dzień bez Ciebie..... teksty

wiolettt dodano: 5 kwietnia 2018

Minął kolejny dzień bez Ciebie.. każdy dzień oddala mnie od Ciebie i nie jest wcale lepiej... nadal cholernie za Tobą tęsknie i nic z tym zrobić nie mogę tak bardzo bym chciała żebyś był obok żebyś mnie przytulil jak dawniej t właśnie Ty mi dawałeś sile. Za niedługo będą trzy miesiące od kiedy nie jesteśmy razem to właśnie wtedy wybrałeś inna drogę... wiesz wszyscy mówią że będzie dobrze tylko ja już sama w to nie wierze.. Mam dosyć tych ludzi którzy uważają się za najmądrzejszych, ciagle tylko mnie pouczają , mówią co jest dla mnie najlepsze, ale pewnie ani na moment nie zastanowili się co ja mogę czuć. Oni nie maja pojęcia przez co przeszłam ale przecież wiedza najlepiej co powinnam zrobić. Nawet jeżeli marnuje swoje życie i popełniam milion błędów nie oceniaj mnie to ja za nie zapłacę nie Ty.

Wiesz tak nagle stałeś się dla... teksty

wiolettt dodano: 3 kwietnia 2018

Wiesz tak nagle stałeś się dla mnie całym światem i teraz nie potrafię się odnaleźć bez Ciebie.. dni mijają a ja utknęłam w jednym miejscu, bardzo bym chciał pójść do przodu tylko bez Ciebie już nic nie jest takie samo. Dla Ciebie byłam w stanie zrobić wiele o ile nie wszystko.. ja chciał. Być tylko szczęśliwa.. szczesliwa z Tobą. Ja chciałam spędzić z Tobą przyszłość a tera każde z nas jest w innym miejscu, nasze drogi się rozeszły i choć wiem że nie będziemy już razem że nie mam u Ciebie żadnych szans to ciagle czekam na cud, ciagle jest we mnie iskierka nadzieje ze wrocisz i będziemy szczesliwi razem. Chciałabym wierzys w to ze się pogubiłeś w swoim życiu albo tymczasowo potrzebowałeś wolności :(

Wszystko było dla mnie takie idealne... teksty

wiolettt dodano: 3 kwietnia 2018

Wszystko było dla mnie takie idealne i nagle nastała pustka nie ma Cię obok... odeszłeś. Teraz każdy dzień jest taki sam.. każdy dzień jest smutny.. wiesz nawet kiedy spędzam czas z ludźmi ro myśle o Tobie.. nie potrafię o Tobie zapomnieć bo nadal Cię kocham.. nie żałuje tego że Cię poznałam bo to było najlepsze co mnie w życiu spotkało ale dlaczego nie mogelś zostać w moim życiu? Kocham Cię bardzo i mam nadzieje że chociaż Ty jezteś szczęśliwy.. bo chyba o to w miłości chodzi że szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż własne.

Poprzednia 1 2 3
4
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV