głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whosays Ostatnio miała wrażenie że godziny mijają a ona nie uświadamia sobie nawet jaki jest dzień. Zdawała się żyć poza swym ciałem odrętwiała na wszystko z wyjątkiem

whosays

whosays.moblo.pl
Ostatnio miała wrażenie że godziny mijają a ona nie uświadamia sobie nawet jaki jest dzień. Zdawała się żyć poza swym ciałem odrętwiała na wszystko z wyjątkiem bó
Ostatnio miała wrażenie  że... teksty

whosays dodano: 29 maja 2013

Ostatnio miała wrażenie, że godziny mijają, a ona nie uświadamia sobie nawet, jaki jest dzień. Zdawała się żyć poza swym ciałem, odrętwiała na wszystko, z wyjątkiem bólu w sercu, w kościach, w głowie.

Spotkanie kogoś  kogo pokocha się z... teksty

whosays dodano: 29 maja 2013

Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko. Podobno nic nie trwa wiecznie, ale czasami miłość trwa nawet wtedy, kiedy ukochana osoba odejdzie.

Pożądanie myśli może tylko... teksty

whosays dodano: 28 maja 2013

Pożądanie myśli może tylko zaburzyć spokój natchnienia.

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak... teksty

whosays dodano: 28 maja 2013

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście, jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne.

Pragnę Jego gestów  wyrazów Jego... teksty

whosays dodano: 28 maja 2013

Pragnę Jego gestów, wyrazów Jego twarzy, Jego prawdy,Jego szczęścia, chyba nawet Jego marzeń.

Ranek . Południe. Wieczór. Noc.... teksty

whosays dodano: 27 maja 2013

Ranek . Południe. Wieczór. Noc. Nieważne. I tak zawsze z tą samą myślą. Zawsze te same uczucia.

Kocham Go tak naprawdę mocno.Kocham... teksty

whosays dodano: 27 maja 2013

Kocham Go tak naprawdę mocno.Kocham Go za wszystko. Za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa. Kocham Go za to, że jest mój. Kocham Jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula. Kocham Go za wszystko i za nic. Kocham Go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

Uwielbiam Jego źrenice  w których... teksty

whosays dodano: 27 maja 2013

Uwielbiam Jego źrenice, w których za każdym razem widzę tylko siebie. Uwielbiam Jego usta, które zawsze pragną więcej i Jego ciało, którego zapach jestem w stanie pochłaniać bez jakichkolwiek zahamowań.

Zdaje mi się  że życie otacza mnie... teksty

whosays dodano: 27 maja 2013

Zdaje mi się, że życie otacza mnie pustym chaosem. Przeżyte lata, pokonane odległości, Przebyte mosty i rzeki, przez które przebrnęłam. To wszytko jest pozbawione znaczenia.

Nie wiem co we mnie wstąpiło  ale... teksty

whosays dodano: 27 maja 2013

Nie wiem co we mnie wstąpiło, ale uśmiecham się do przechodniów, jak obłąkana. Nie jestem w stanie powstrzymać moich unoszących się ku górze kącików ust. Rozpiera mnie wewnętrznie emanująca radość. Takie moje mini absurdalne szczęście. Bez przyczyn. Bez powodów. Ku niemu.

Tej nocy niebo wydawało się nie... teksty

whosays dodano: 27 maja 2013

Tej nocy niebo wydawało się nie mieć żadnej skazy. Siedziałam na mokrym piasku trzymając za rękę mężczyznę swego życia. W powietrzu szczęście tańczyło z miłością, a ja miałam ochotę krzyczeć, że życie jest piękne.

Wiem na pewno  że uwielbiam... teksty

whosays dodano: 27 maja 2013

Wiem na pewno, że uwielbiam brzmienie Jego głosu, kiedy mówił mi, że tak bardzo kocha. Rozkoszuję się Jego wzrokiem, gdy na mnie patrzy, podoba mi się swój własny wizerunek, odbity w Jego oczach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV