głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whosays Miał oczy jak wielu a jego styl niczym nie wyróżniał się od pozostałych. Miał normalne włosy na których wiecznie panował nieład. Miał kilka pieprzyków jak każdy

whosays

whosays.moblo.pl
Miał oczy jak wielu a jego styl niczym nie wyróżniał się od pozostałych. Miał normalne włosy na których wiecznie panował nieład. Miał kilka pieprzyków jak każdy człowi
Miał oczy jak wielu  a jego styl... teksty

whosays dodano: 16 czerwca 2013

Miał oczy jak wielu, a jego styl niczym nie wyróżniał się od pozostałych. Miał normalne włosy, na których wiecznie panował nieład. Miał kilka pieprzyków, jak każdy człowiek. I uśmiechał się zwyczajnie do ludzi. Jednak gdy pozwolił mi pokochać siebie, wszystko to stało się wyjątkowe.

Na tysiące godzin  kilka minut... teksty

whosays dodano: 16 czerwca 2013

Na tysiące godzin, kilka minut szczęścia.

Historia  której nigdy nikomu nie... teksty

whosays dodano: 16 czerwca 2013

Historia, której nigdy nikomu nie opowiedzieliśmy i zapewne nie opowiemy, żyje w każdym z nas.

Nie zniechęcaj się jednym upadkiem... teksty

whosays dodano: 16 czerwca 2013

Nie zniechęcaj się jednym upadkiem - za dużo możesz stracić.

Uwielbiam wszystkie dni  kiedy... teksty

whosays dodano: 11 czerwca 2013

Uwielbiam wszystkie dni, kiedy tworzymy naszą wspólną bajkę. Teraz poranne wstawanie nie jest takie trudne jak osiem miesięcy wcześniej. Teraz wiem, że mam dla kogo wstawać, że jest ktoś kto pożegna mnie słodkim smsem, a rano obudzi mnie gwiazdką przy dwukropku. Tak małe gesty potrafią uszczęśliwić człowieka, że chodzi uśmiechnięty przez cały dzień.

Cieniutka warstwa językowego balsamu... teksty

whosays dodano: 4 czerwca 2013

Cieniutka warstwa językowego balsamu na poranioną rzeczywistość.

To dlatego warto się czasami... teksty

whosays dodano: 4 czerwca 2013

To dlatego warto się czasami rozstawać. Żeby nauczyć się tęsknić.

Każdy najdrobniejszy szczegół... teksty

whosays dodano: 31 maja 2013

Każdy najdrobniejszy szczegół, moment ma wpływ na naszą przyszłość. Każdy dzień ma wpływ na nasze życie. Wszystko może się zmienić pod wpływem jednej sekundy, pod wpływem jednego wydarzenia. Czasem jeden ruch, jedno słowo może sprawić, że całe nasze życie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Każdy z nas chciałby wrócić do pewnego, być może przełomowego momentu w swoim życiu i coś w nim zmienić. Ale nie zauważamy tego, że zmieniając go nasze życie nie zmieni się tylko o tą jedną kwestię. Zmieni się wszystko. Nie moglibyśmy zachować reszty z teraźniejszości, gdybyśmy zmienili przeszłość. Przyszłość nigdy nie będzie doskonała. Zawsze będzie coś kosztem czegoś. Nie można mieć wszystkiego. Żadna wersja, nawet ta zmieniona nie byłaby do końca taka jak byśmy chcieli...

Nikt nie wydaje się bardziej obcy... teksty

whosays dodano: 31 maja 2013

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.

Spójrz na siebie. Jesteś młodą... teksty

whosays dodano: 31 maja 2013

Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na co masz ochotę. Słuchaj takiej muzyki jaką lubisz. Puść ją głośno i tańcz do upadłego. Wyjdź i pójdź tam gdzie chcesz nie myśląc o jutrze. Nie czekaj na piątek. Żyj teraz. Zrób to teraz. Podejmij ryzyko. Powiedz swe sekrety. Kiedy zrozumiesz, że to Twoje życie?

Nie boję się moich uczuć. Nie... teksty

whosays dodano: 31 maja 2013

Nie boję się moich uczuć. Nie wstydzę się żadnych emocji. Mam prawo być przerażona, wściekła, zniechęcona albo zrozpaczona. Szukam rozwiązań zamiast udawać, że wszystko jest świetnie.

Uczę się myśleć pozytywnie.... teksty

whosays dodano: 31 maja 2013

Uczę się myśleć pozytywnie. Wtedy znika strach, smutek, żal i wszystkie inne ciężkie emocje, które nosiłam w sobie. Uczę się uśmiechać do siebie samej. Uczę się kochać. Potrafię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV