głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whoami Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno źle gdy świeczka się nie pali. Pomimo mimo i wbrew nawet gdy

whoami

whoami.moblo.pl
Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno źle gdy świeczka się nie pali. Pomimo mimo i wbrew nawet gdy wy
Może o to właśnie chodzi w życiu.... teksty

whoami dodano: 6 sierpnia 2013

Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć.
Autor cytatu: niekoffana

Pokaż mi swoje granice. Będę... teksty

whoami dodano: 3 sierpnia 2013

Pokaż mi swoje granice. Będę łamać każdą z nich./esperer

Bardzo rzadko nie myślę o niczym.... teksty

whoami dodano: 3 sierpnia 2013

Bardzo rzadko nie myślę o niczym. Bardzo rzadko mam takie chwile, że idę sobie i nic mnie nie obchodzi, nie myślę o niczym, tylko idę lekko. Przeważnie mam w głowie wielki szum. To jest może jakaś wada albo jakaś choroba umysłowa, żeby nie potrafić czasem nie myśleć.
Autor cytatu: niekoffana

To od nastroju chyba zależy  czy ta... teksty

whoami dodano: 2 sierpnia 2013

To od nastroju chyba zależy, czy ta pustka za oknem jest samotnością, czy pięknem i spokojem/kropeczka7127

dziękuje    teksty whoami dodał komentarz: dziękuje ;* do wpisu 2 sierpnia 2013
Wiedziała  że jest inna. Zawsze... teksty

whoami dodano: 1 sierpnia 2013

Wiedziała, że jest inna. Zawsze chciała być kimś wyjątkowym. Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda. Nie chciała być pierwszą lepszą. /?

Mężczyzny nie można trzymać... teksty

whoami dodano: 31 lipca 2013

Mężczyzny nie można trzymać kurczowo przy sobie. Podobnie jak koty, oni mają swoje drogi. Wypuść go więc na wolność. Wróci. A jeśli nie, wzruszysz ramionami i pójdziesz przed siebie. Bo to on stracił, nie Ty.
Autor cytatu: niekoffana

“W tym cholernym życiu potrzebna... teksty

whoami dodano: 28 lipca 2013

“W tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. Bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. I wtedy nie można być sobą.”

niby jesteś zupełnie obcy a jednak... teksty

whoami dodano: 28 lipca 2013

niby jesteś zupełnie obcy a jednak bicie serca na twój widok przeczy wszystkiemu.
Autor cytatu: schizzy

kobieta jest organizmem... teksty

whoami dodano: 28 lipca 2013

kobieta jest organizmem ultradoskonałym. potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. przetrwa wszystko.
Autor cytatu: schizzy

Zamknij oczy i zaśnij. Poczuj... teksty

whoami dodano: 27 lipca 2013

Zamknij oczy i zaśnij. Poczuj podmuch wiatru wkradającego się przez okno do Twojego pokoju zabawnie mierzwiąc włosy. Podaj dłoń Odyseuszowi, zanurz się w jego ramionach, daj posadzić w jego łodzi i zapomnij. Przespaceruj się po resztkach swojej miłości, daj ciału pozbyć się każdej cząstki jego osoby ze swojego serca boleśnie wrzynających się w jego głębie a potem obudź się z uśmiechem na swojej pięknej twarzy i odetchnij z ulgą. Jesteśmy tu by żyć, by spełnić swój obowiązek człowieczeństwa w jak najlepszy sposób. Idź wyprostowana, dumna z siebie, upadaj głośno i wstawaj w spektakularny sposób. Naucz się szczęścia. Naucz się latać i nigdy nie zapomnij tych najważniejszych uczuć. Kochaj./bekla

 Chcę miłości. Po prostu. Mieć o... teksty

whoami dodano: 21 lipca 2013

"Chcę miłości. Po prostu. Mieć o kim myśleć. Jakkolwiek. Jakoś. Z uczuciami oplecionymi w gesty. A gdy następnym razem się zakocham wszystko się zmieni. Zapomnę się w nas. Bez świata. W dwóch parach oczu. I to będzie moje zmartwychwstanie lub moja śmierć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV