głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove I tak uroczo wyglądasz z uśmiechem. Marzę o dniu w którym zadzwonisz do mnie i zapytasz co robię jutro wieczorem... Powiem że na razie nie mam nic w planach a j

whitedove

whitedove.moblo.pl
I tak uroczo wyglądasz z uśmiechem.
I tak uroczo wyglądasz z uśmiechem. teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

I tak uroczo wyglądasz z uśmiechem.

Marzę o dniu  w którym zadzwonisz... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Marzę o dniu, w którym zadzwonisz do mnie i zapytasz co robię jutro wieczorem... Powiem, że na razie nie mam nic w planach, a jak zapytasz czy się z Tobą umówię, nie odpowiem od razu. Gdy tylko odłożę słuchawkę zacznę skakać po łóżku i całować wszystko co się da. Zjem nawet brokuły, których nie cierpię... I tak nie będę nic czuła, w głowie będziesz tylko Ty... Odczekam kilka godzin i oddzwonię. Powiem, że się namyśliłam. Wskoczę w ulubioną sukienkę i ruszę na spotkanie. Na najważniejszy wieczór mojego życia. Ta noc będzie niezapomniana. Wrócę do domu, rzucę się na łóżko i odtworzę sobie wszystko jeszcze raz: Twój telefon, widok Ciebie, nieśmiałego, w ślicznej, niebieskiej koszuli, z różą za plecami, i to nieśmiałe "cześć" z Twoich kochanych ust...,potem wspaniała noc, a na koniec... niewinny, wspaniały, uroczy i przecudny pierwszy pocałunek... Następnego dnia przyjdziesz po mnie i razem, za rękę pójdziemy do szkoły. Tak oto zacznie się nasza przygoda... O tym marzę.

Młodość jest jak te butelki... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Młodość jest jak te butelki, które rozwalaliśmy o ściany. Nie można ich skleić z powrotem, ale jest jeszcze szansa dla każdego z nas, marnych ciuli,że przyjdzie ktoś, kto ułoży z nich witraże.

I gdy będzie koniec świata  za... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

I gdy będzie koniec świata, za wszelką cenę znajdę Cię, i wyszepnę to, co chcę od dawna.

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy nie... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy nie pytaj dlaczego i tak cię okłamie. Ale bądź przy niej i oboje milczcie, dla niej cisza to lekarstwo. Bo ona jest inna, ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból. Chce go udusić, a później wypłakać, cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać, za bardzo ją to boli. Wszyscy ją mają za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona się śmieje żeby nie płakać, gdy popatrzysz jej w głąb oczu poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje i jaka naprawdę jest.

Jestem kobietą. Nie mówię o tym... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Jestem kobietą. Nie mówię o tym, czego chce, ale mam prawo się wkurzyć, jeśli tego nie dostanę. ;]

Pamiętam któregoś ranka wstałam o... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Pamiętam,któregoś ranka wstałam o świcie. Poczułam przed sobą nieograniczone możliwości. Pamiętam jak powiedziałam Oto początek szczęścia. W tej chwili się zaczyna i zawsze będę je odczuwać. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że to nie był początek. To było szczęście. Właśnie ten moment.

Wolę być znienawidzona za to jaka... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Wolę być znienawidzona za to jaka jestem , niż lubiana taką jaką stworzą mnie inni .

Wystarczy pomyśleć  ile się... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Wystarczy pomyśleć, ile się zmienia, jeżeli zejdzie się z chodnika i zrobi trzy kroki po jezdni...

Jest niesłychanie trudno być... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

Jest niesłychanie trudno być sprawiedliwym wobec własnej przeszłości.

mówienie ludziom „nie” jest... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm.Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

zapach jego oddechu był najsłodszy... teksty

whitedove dodano: 22 sierpnia 2010

zapach jego oddechu był najsłodszy na świecie, a usta najbardziej delikatne jakie czuła, chociaż całowała się z wieloma mężczyznami. była zwykłą szmatą, zmieniającą chłopaków jak rękawiczki. nie była piękna, ale miała w sobie to coś - wiedziała to. lecz tego pokochała, była z nim,wierzyła.. jego dotyk sprawiał, że miała dreszcze, każde miłe słowo doprowadzało ją do szału. był dla niej wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV