 |
wezniepierdol.moblo.pl
Przecież kilometry są słabą wymówką do rozstania.
|
|
 |
Przecież kilometry są słabą wymówką do rozstania.
|
|
 |
Chciałabym znowu tak czuć, mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha. Chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą, że dzwoni ten ktoś. Chciałabym denerwować się przed spotkaniem, a widząc jego czuć przyspieszone bicie serca. Chciałabym ukradkiem na niego spoglądać, a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce, ściskać ile sił.
|
|
 |
Pozwolę Ci odejść. Pozwolę. Ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. Wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. Pozwolę Ci odejść. Pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. Że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.
|
|
 |
Nie pozwól, by Twoje życie straciło sens, przez osobę, która po prostu nie była Ciebie warta.
|
|
 |
Wirtualne love story, a w realu 'uhm no sorry'.
|
|
 |
Kładę się wcześniej spać, rano nie mogę wstać, więc następnego dnia kładę się późno, bo i tak nie ma
różnicy.
|
|
 |
I tak osiągnę to na czym mi zależy.
Jebać stres, mniej nerwowych przeżyć.
|
|
 |
Ej piękny, chcesz w pysk?
|
|
 |
Jak się pieprzy, to się pieprzy na całego. Nigdy się nie pieprzy w życiu na pół. Albo na trzy czwarte. Zawsze na całość.
|
|
 |
Odpalam papierosa i wiem. Skradam życiu jeszcze jeden oddech.
|
|
|
|