głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka Nie mogę Ci opowiedzieć o tym cierpieniu które przeszłam po jego odejściu. Nie potrafię opisać słowami tej pustki którą czułam. Łzy chyba nigdy nie były tak sło

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
Nie mogę Ci opowiedzieć o tym cierpieniu które przeszłam po jego odejściu. Nie potrafię opisać słowami tej pustki którą czułam. Łzy chyba nigdy nie były tak słone ciało
Nie mogę Ci opowiedzieć o tym... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Nie mogę Ci opowiedzieć o tym cierpieniu,które przeszłam po jego odejściu. Nie potrafię opisać słowami tej pustki,którą czułam. Łzy chyba nigdy nie były tak słone, ciało tak wygłodzone, a serce tak zmęczone od ciągłego nocnego pękania. Te godziny spędzone na podłodze, te godziny, w których próbowałam pozbierać to wszystko co ze mnie wypadło. Myślę, że to po prostu mój ból, moje przekleństwo. Myślę, że każdy tak ma. Nosi w sobie taką rozpacz,którą nie jest w stanie podzielić się ze światem. Nawet gdyby się chciało, rany na nadgarstkach śmieją się z nas szyderczo i każą wyć z bólu, wić się po ziemi, umierać i rodzić się na nowo, setki razy. Setki razy przeżywać koniec nas samych.

Przeraziłam się kiedy powiedział... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Przeraziłam się kiedy powiedział mi, że czasami miłość w związku to za mało. Kamień z serca spadł i uderzając o posadzkę rozbił tą śmiertelną ciszę gdy powiedział, że na szczęście nas ten problem nie dotyczy.

wszystko to co mogłam to już... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

wszystko to co mogłam to już zrobiłam. wszystko co dało się spieprzyć to spieprzyłam. kochałam i przestałam. umierałam i rodziłam się na nowo. łamałam w sobie już chyba wszystko, zaczynając na nodze, a kończąc na sercu.

mam w dupie Ciebie  Ciebie i Ciebie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

mam w dupie Ciebie, Ciebie i Ciebie też. Nie będę żebrać o miłość.

Dupa kuloodporna  a serce miękkie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Dupa kuloodporna, a serce miękkie jak gąbka.

Patrzysz w moje oczy  ale ja dobrze... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Patrzysz w moje oczy, ale ja dobrze wiem,że jesteś gdzieś obok. Widzę jeszcze odbicie nienarodzonych łez w Twoich źrenicach. Kobiety dobrze wiedzą kiedy mężczyzna zauważa kogoś innego w ich tęczówkach.

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna, proszę pana. Nie mam figury modelki, nie siedzę z czerwonym winem na parapecie patrząc smętnie przez okno. Nie śledzę hitów mody, nie układam fryzury przez pół godziny. Najprawdopodobniej nie potrafiłabym pana rozbawić czy zaskoczyć jakimś kreatywnym pomysłem. Potykam się o własne sznurówki, ale nie jestem słodką dziewczynką,którą cały świat ma potrzebę bronienia. Po prostu jestem. Taka zwyczajna, przewidywalna, nudna do obłędu.

Może w poprzednim życiu... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Może w poprzednim życiu wyczerpałam limit szczęścia dlatego teraz mam taki syf. Może...

Jak płakać to z klasą. Niech łzy... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Jak płakać to z klasą. Niech łzy po twarzy płynące rozmazują szminkę z D&G, a tusz od Diora zabarwi policzki. W powietrzu będzie unosił się zapach Chanel No.5 , a każda kropla upadnie na chodnik z wysokości dwunastocentymetrowych szpilek. A ja w sukience od Versace będę wyglądała jak upadły anioł.

nie jestem jebanym feniksem nie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

nie jestem jebanym feniksem,nie odrodzę się z popiołów... daj już spokój

Zagrajmy teraz na moich zasadach. Bez... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Zagrajmy teraz na moich zasadach. Bez ranienia, kłótni, krzyków, płaczu. Teraz ja rzucam kością i wypada na Twoje odejście. Zbieram planszę, koniec gry. Żegnam. I'm winner.

 cz.1 Cześć przyjacielu. Już nie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

[cz.1]Cześć przyjacielu. Już nie wiem,który to jest list, ale chyba ten będzie ostatni. W końcu przekonałam się, że faktycznie mama miała rację. W niebie nie ma poczty, nie ma adresu, na który mogłabym wysłać wiadomość, a napis 'tam gdzie mój przyjaciel' zdecydowanie nie mówił nic listonoszowi. I może faktycznie dostawałam swoje koperty z powrotem, ale czytałeś to, prawda? Już wiesz jak bardzo mi Ciebie tutaj brakuję, jak tęsknie i cierpię. Tak bardzo boję się rzeczywistości bez Twojego udziału, a w nocy budzę się wyrwana koszmarem i uświadamiam sobie, że dopiero po otwarciu oczu przeżywam prawdziwe piekło. Tysiące świeczek to za mało, kwiatów nawet nie lubiłeś, więc po prostu siedzę i rozmawiam z płytą nagrobną. Pociesza mnie jedynie fakt, że odszedłeś szczęśliwy, że ostatniej nocy zadzwoniłeś i wyszeptałeś, że osiągnąłeś wszystko i, że tak bardzo mnie kochałeś. Ja też cię kochałam, wiesz? A ty się poddałeś, zostawiłeś, zamknąłeś oczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV