głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka Jak płakać to z klasą. Niech łzy po twarzy płynące rozmazują szminkę z D G a tusz od Diora zabarwi policzki. W powietrzu będzie unosił się zapach Chanel No.5 a

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
Jak płakać to z klasą. Niech łzy po twarzy płynące rozmazują szminkę z D G a tusz od Diora zabarwi policzki. W powietrzu będzie unosił się zapach Chanel No.5 a każda k
Jak płakać to z klasą. Niech łzy... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Jak płakać to z klasą. Niech łzy po twarzy płynące rozmazują szminkę z D&G, a tusz od Diora zabarwi policzki. W powietrzu będzie unosił się zapach Chanel No.5 , a każda kropla upadnie na chodnik z wysokości dwunastocentymetrowych szpilek. A ja w sukience od Versace będę wyglądała jak upadły anioł.

nie jestem jebanym feniksem nie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

nie jestem jebanym feniksem,nie odrodzę się z popiołów... daj już spokój

Zagrajmy teraz na moich zasadach. Bez... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Zagrajmy teraz na moich zasadach. Bez ranienia, kłótni, krzyków, płaczu. Teraz ja rzucam kością i wypada na Twoje odejście. Zbieram planszę, koniec gry. Żegnam. I'm winner.

 cz.1 Cześć przyjacielu. Już nie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

[cz.1]Cześć przyjacielu. Już nie wiem,który to jest list, ale chyba ten będzie ostatni. W końcu przekonałam się, że faktycznie mama miała rację. W niebie nie ma poczty, nie ma adresu, na który mogłabym wysłać wiadomość, a napis 'tam gdzie mój przyjaciel' zdecydowanie nie mówił nic listonoszowi. I może faktycznie dostawałam swoje koperty z powrotem, ale czytałeś to, prawda? Już wiesz jak bardzo mi Ciebie tutaj brakuję, jak tęsknie i cierpię. Tak bardzo boję się rzeczywistości bez Twojego udziału, a w nocy budzę się wyrwana koszmarem i uświadamiam sobie, że dopiero po otwarciu oczu przeżywam prawdziwe piekło. Tysiące świeczek to za mało, kwiatów nawet nie lubiłeś, więc po prostu siedzę i rozmawiam z płytą nagrobną. Pociesza mnie jedynie fakt, że odszedłeś szczęśliwy, że ostatniej nocy zadzwoniłeś i wyszeptałeś, że osiągnąłeś wszystko i, że tak bardzo mnie kochałeś. Ja też cię kochałam, wiesz? A ty się poddałeś, zostawiłeś, zamknąłeś oczy.

 cz.2  Żegnaj przyjacielu. Czekaj... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

[cz.2] Żegnaj przyjacielu. Czekaj tam na mnie. Gdy w końcu do Ciebie dołączę urządzimy największą imprezę jaką widział świat... No i wszechświat też. Co ja plotę? Do dupy mi tutaj samej, nie radzę sobie, tęsknie, usycham, płaczę. Ja też Cię tutaj potrzebowałam, bardziej niż Bóg z orszakiem aniołów! Dla mnie też miałeś tu żyć, a oni zabrali mój największy skarb. Nienawidzę świata, bo pozwolił zatrzymać Twoje serce. Nie smuć się jednak, dam sobie radę. Dobrze wiesz jak nienawidzę Twojego współczucia do mojej osoby. Przepraszam, że obudziłam Cię akurat tej nocy, ale tej nocy tęsknię najmocniej. Tej nocy muszę się pożegnać i iść naprzód, mimo wszystko. Ciebie nie ma, ale ja jestem. Śpij dobrze.

Po prostu czasami o nic nie pytaj  bo... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Po prostu czasami o nic nie pytaj, bo odpowiedź może zabić pytającego

Biedak ucieka  biega i dyszy. Biedak... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Biedak ucieka, biega i dyszy. Biedak sądzi, że jeszcze mam zamiar go gonić.

Aniołowie jeśli istnieją to mają... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Aniołowie jeśli istnieją to mają mnie w dupie. Bóg jeśli istnieje to już dawno sobie mnie odpuścił !!!

Lubię sobie tak czasami podczas... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Lubię sobie tak czasami podczas smutku puścić jakąś krwawą balladę i już całkowicie pogrążyć się w rozpaczy.

BUM!! I kulka w łeb. Podoba się? teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

BUM!! I kulka w łeb. Podoba się?

Opłakałam ten koniec już tysiąc... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Opłakałam ten koniec już tysiąc razy. Zaczynam tysiąc pierwszy.

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę,przed którą świat stoi otworem,która nie boi się walczyć o swoje pragnienia,i która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa 'nie da się' to tylko 'wymaga więcej czasu'. Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą. Zauważ piękna dziewczynę z perspektywami i błyskiem w oku !!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV