głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka To nie są już rzeki żalu nie są też bezdenne czeluści bólu... to raczej przeszłość z którą przychodzi mi się zmierzyć każdego nowego dnia. Nawroty czasu są niek

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
To nie są już rzeki żalu nie są też bezdenne czeluści bólu... to raczej przeszłość z którą przychodzi mi się zmierzyć każdego nowego dnia.
To nie są już rzeki żalu  nie są... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

To nie są już rzeki żalu, nie są też bezdenne czeluści bólu... to raczej przeszłość, z którą przychodzi mi się zmierzyć każdego nowego dnia.

Nawroty czasu są niekiedy zesłaniem... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Nawroty czasu są niekiedy zesłaniem, jak objawienie i to co pozostaje.

Kochani...nie wszystkie wpisy są... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Kochani...nie wszystkie wpisy są tutaj moje. Fakt- pisze czasem sama, ale kiedy znajduje ciekawy tekst po prostu go kopiuje i wklejam do siebie. Nie podpisuje. Pewnie wielu będzie miało o to żal, ale sama również nigdy nie mogłam tego wyegzekwować od innych, więc jak to mówią 'jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu'. Ale wydaje mi się, że już sam fakt zamieszczania czyiś tekstów to sukces dla pomysłodawcy.

Nie wiem  ale chyba coraz bardziej... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Nie wiem, ale chyba coraz bardziej niecierpliwie czekam na rozwój sytuacji.

Nie mogę Ci opowiedzieć o tym... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Nie mogę Ci opowiedzieć o tym cierpieniu,które przeszłam po jego odejściu. Nie potrafię opisać słowami tej pustki,którą czułam. Łzy chyba nigdy nie były tak słone, ciało tak wygłodzone, a serce tak zmęczone od ciągłego nocnego pękania. Te godziny spędzone na podłodze, te godziny, w których próbowałam pozbierać to wszystko co ze mnie wypadło. Myślę, że to po prostu mój ból, moje przekleństwo. Myślę, że każdy tak ma. Nosi w sobie taką rozpacz,którą nie jest w stanie podzielić się ze światem. Nawet gdyby się chciało, rany na nadgarstkach śmieją się z nas szyderczo i każą wyć z bólu, wić się po ziemi, umierać i rodzić się na nowo, setki razy. Setki razy przeżywać koniec nas samych.

Przeraziłam się kiedy powiedział... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Przeraziłam się kiedy powiedział mi, że czasami miłość w związku to za mało. Kamień z serca spadł i uderzając o posadzkę rozbił tą śmiertelną ciszę gdy powiedział, że na szczęście nas ten problem nie dotyczy.

wszystko to co mogłam to już... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

wszystko to co mogłam to już zrobiłam. wszystko co dało się spieprzyć to spieprzyłam. kochałam i przestałam. umierałam i rodziłam się na nowo. łamałam w sobie już chyba wszystko, zaczynając na nodze, a kończąc na sercu.

mam w dupie Ciebie  Ciebie i Ciebie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

mam w dupie Ciebie, Ciebie i Ciebie też. Nie będę żebrać o miłość.

Dupa kuloodporna  a serce miękkie... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Dupa kuloodporna, a serce miękkie jak gąbka.

Patrzysz w moje oczy  ale ja dobrze... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Patrzysz w moje oczy, ale ja dobrze wiem,że jesteś gdzieś obok. Widzę jeszcze odbicie nienarodzonych łez w Twoich źrenicach. Kobiety dobrze wiedzą kiedy mężczyzna zauważa kogoś innego w ich tęczówkach.

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna, proszę pana. Nie mam figury modelki, nie siedzę z czerwonym winem na parapecie patrząc smętnie przez okno. Nie śledzę hitów mody, nie układam fryzury przez pół godziny. Najprawdopodobniej nie potrafiłabym pana rozbawić czy zaskoczyć jakimś kreatywnym pomysłem. Potykam się o własne sznurówki, ale nie jestem słodką dziewczynką,którą cały świat ma potrzebę bronienia. Po prostu jestem. Taka zwyczajna, przewidywalna, nudna do obłędu.

Może w poprzednim życiu... teksty

wdmalutka dodano: 7 luty 2012

Może w poprzednim życiu wyczerpałam limit szczęścia dlatego teraz mam taki syf. Może...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV