głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka Jeszcze nikt nie wygrał wojny umierając za własną ojczyznę. Wojnę wygrywa się kiedy to przeciwnik ginie za jego ojczyznę. Umyj naczynia wyrzuć śmieci poucz się

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
Jeszcze nikt nie wygrał wojny umierając za własną ojczyznę. Wojnę wygrywa się kiedy to przeciwnik ginie za jego ojczyznę.
Jeszcze nikt nie wygrał wojny... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Jeszcze nikt nie wygrał wojny umierając za własną ojczyznę. Wojnę wygrywa się, kiedy to przeciwnik ginie za jego ojczyznę.

 Umyj naczynia  wyrzuć śmieci... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

-Umyj naczynia, wyrzuć śmieci, poucz się, posprzątaj pokój, poodkurzaj i wyprowadź psa. Tak mam tak jak ty. Ale to i tak nic w porównaniu z tym co czeka nas kiedyś.

Kiedyś ludzi przez muzykę... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Kiedyś ludzi przez muzykę kontaktowali się z Bogiem, teraz to Szatan przez muzykę kontaktuje się z nami...

Owszem  żyję na gównianym... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Owszem, żyję na gównianym świecie. Ale żyję i nie boję się. Korzystam z tego życia i w dupie mam wszystko co 'może być', jest jak jest i niech tak zostanie.

Nie pojde do piachu kiedy ktoś mi... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Nie pojde do piachu kiedy ktoś mi powie 'czas umierać mała'...o nie! Za dobrze mi się tu żyje...

Ja to chyba jestem dzieckiem... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Ja to chyba jestem dzieckiem jakiegoś gorszego Boga skoro w waszego nie wierzę, jestem niegrzeczna i w dupie mam wszystko co wkoło.

ale to było zajeCENZURAste... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

ale to było zajeCENZURAste...

– Czy ty może pamiętasz  jakie... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

– Czy ty może pamiętasz, jakie żarcie zaliczamy do afrodyzjaków? – Viagrę – odpowiedział krótko i konkretnie.//frajer

Przyjaźń między mężczyzną a... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą jest skomplikowana. Zwłaszcza, gdy łączyło ich coś więcej. Bywa tak, że miłość może być nawet silniejsza, jeśli powstała na bazie wspaniałej przyjaźni. Lecz dokądkolwiek to zmierza i skądkolwiek przychodzi, bycie przyjaciółmi nie oznacza, że ktoś godzi się na mniej. Czasami i to wymaga odwagi. A tak szczerze to chyba nie istnieje.

Osobie samotnej najtrudniej uwierzyć... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Osobie samotnej najtrudniej uwierzyć jest że jest coś warta. Wielu singli nie docenia siebie. Oto co ja o tym myślę: może warto ustalić kim się jest, każdy z nas z osobna, bo nie możemy zainwestować w kogoś wyjątkowego jeśli nie zainwestujemy w siebie. Może samotność to nie coś co należy odcierpieć, ale może należy się nią cieszyć?

Niemożliwe jest stwierdzenie  co... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Niemożliwe jest stwierdzenie, co czyni z kogoś mężczyznę. Bo nie ma dwóch jednakowych mężczyzn. Ale wiele można się nauczyć stawiając się na ich miejscu. Mężczyźni mogą być niesłychanie silni, a jednocześnie delikatni. Mogą być hojni, dzielić się wszystkim. Niektórzy, przynajmniej ci dobrzy, usiłują przejąć na siebie odpowiedzialność. Nawet, jeśli odpowiedzialność dotyczy kogoś innego. Czasami wzięcie odpowiedzialności za własne błędy jest cięższe niż wzięcie jej za czyjeś.

Kiedy fantazja staje się... teksty

wdmalutka dodano: 21 kwietnia 2011

Kiedy fantazja staje się rzeczywistością nigdy nie wiesz co dostaniesz. Czasem rzeczywistość okazuje się być całkiem bliska marzenia. A czasem całkowicie przekracza twe oczekiwania... Wyjawienie swych ukrytych pragnień wymaga odwagi. Dzielenie się nimi jest jak hazard... Ale czasem zbliża nas do siebie. A innym razem nas rozdziela. Może prawdziwe jest powiedzenie: Uważaj, czego sobie życzysz, bo kiedyś to może się spełnić. Nie wymawiaj słów na wiatr, bądź odpowiedzialny za każde bez wyjątku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV