głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka A ja miałam takie piękne plany rozstawienia basenu jeszcze w tym tygodniu.... No dobra już mi powoli przechodzi!! Ale wiecie co? Właśnie za chwile przyjadą do m

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
A ja miałam takie piękne plany rozstawienia basenu jeszcze w tym tygodniu....
A ja miałam takie piękne plany... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

A ja miałam takie piękne plany rozstawienia basenu jeszcze w tym tygodniu....

No dobra już mi powoli przechodzi!!... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

No dobra już mi powoli przechodzi!! Ale wiecie co? Właśnie za chwile przyjadą do mnie goście...na grila, a tu kurwa śnieg! Tak więc sezon grillowania uważamy za otwarty? No zajjjjjebiście!

Ja rozumiem wiatr  no przeboleje... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

Ja rozumiem wiatr, no przeboleje deszcz, ale kurwa prosze nie wyjeżdżać mi tu ze śniegiem. No to już przegięcie. Ja wiem kogo to sprawka. Pierdolona pogodynka, w co ona pogrywa? Chyba nie wie komu sie naraża! Ale my się nie damy! Krótki rękawek, balerinki i pobawimy się w morsy...w maju kurwa!

Co to jest? Białe  zajebiście zimne... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

Co to jest? Białe, zajebiście zimne i chujowo spadło w maju?

Pomijając fakt  że mamy maj. Nie... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

Pomijając fakt, że mamy maj. Nie zwracając uwagi na to iż jeszcze wczoraj do upadłego bawiłam się z okazji długiego MAJOWEGO weekendu. Wstałam dziś rano z podpuchniętami patrzałkami, zaczerwienionymi do granic możliwości, popękanymi ustami i kacem jak stąd do wieczności, a nie przestawiony budzik zaczął napierdalać gdzieś koło 6 rano! Już to wprawiło mnie w dość chujowy nastrój. Jednak nie to było najlepsze...wstając koło godz. 11 (z wielkim trudem) z łóżka, na oknach zobaczyłam. No właśnie co? W pierwszej chwili myślałam, że nadal mam kurwa pijackie zwidy albo, że wypiłam coś dziwnego wczorajszej nocy. Ale na moich oknach leżał kurwa ŚNIEG! Czy wy to rozumiecie? Biały, skurwysyński, pierdolony śnieg! Ja pierdole! ;)

Nie no zimo ja cię nie wyganiam... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

Nie no zimo ja cię nie wyganiam, ale...WYPIERDALAJ!

bo fajnie niech będzie  chujowo już... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

bo fajnie niech będzie, chujowo już jest.

Napiszę na białej kartce słowo:... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

Napiszę na białej kartce słowo: NADZIEJA, by i ona poczuła jej cudowną moc. Potem napiszę słowo: WIARA, by mieć nadzieję, że wiara może zdziałać cuda. A na końcu napiszę słowo: MIŁOŚĆ, by wierzyć i mieć nadzieję, że ona zmiękczy ludzkie serca.

 Więc jeśli to nie będzie dla... teksty

wdmalutka dodano: 3 maja 2011

-Więc jeśli to nie będzie dla Ciebie przeszkodą poczekaj aż wyleczę się z tamtego . - Jeśli o mnie chodzi , to jeżeli będę miał na kogo czekać , to poczekam ile trzeba .

Znikniesz z mojego życia równie... teksty

wdmalutka dodano: 30 kwietnia 2011

Znikniesz z mojego życia równie efektownie jak się w nim pojawiłeś?

Relanium  ellenium  xanax  diazepam... teksty

wdmalutka dodano: 30 kwietnia 2011

Relanium, ellenium, xanax, diazepam, valium, lorazepam, oxazepam. Brał je wszystkie. Nie da się nimi uzależnić. Wpadł więc na pomysł, jak oszukać swój organizm. Po upływie sześciu tygodni zmieniał ich kolejność. Reakcja była zadowalająca. Łykał to świństwo i zapomniał...o niej!

To nic nierobienie należy tylko do... teksty

wdmalutka dodano: 30 kwietnia 2011

To nic nierobienie należy tylko do rytuału czekania na zmianę. Czekam na dzień lub noc, podczas której to wszystko się zakończy i ten wypełniający mnie i krążący po moim ciele i mózgu 'demon' znajdzie sobie jakiś otwór, wydostanie się na zewnątrz, wymiesza się z powietrzem i więcej do mnie nie wróci. Mam tylko wrażenie, że tym otworem będzie rana po tobie. A to może baaardzo boleć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV