głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdmalutka Pozwolę sobie na szczerość już na samym początku. Nie polubicie mnie. Dżentelmeni będą zazdrośni a damy zniesmaczone. Nie polubicie mnie teraz a im dalej będzi

wdmalutka

wdmalutka.moblo.pl
Pozwolę sobie na szczerość już na samym początku. Nie polubicie mnie. Dżentelmeni będą zazdrośni a damy zniesmaczone. Nie polubicie mnie teraz a im dalej będziemy b
 Pozwolę sobie na szczerość już... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

"Pozwolę sobie na szczerość już na samym początku. Nie polubicie mnie. Dżentelmeni będą zazdrośni, a damy zniesmaczone. Nie polubicie mnie teraz, a im dalej będziemy brnąć,tym większą niechęć w was wzbudzę."

Danbury nie było więzieniem  tylko... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Danbury nie było więzieniem, tylko szkołą przestępców. Trafiłem tam jako magister z marihuany, wyszedłem z doktoratem z kokainy.

Ja chcę żywa dożyć do śmierci. !!! teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Ja chcę żywa dożyć do śmierci. !!!

Chwila  chwila! Proszę o czas!... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Chwila, chwila! Proszę o czas! Trzeba coś wyjaśnić! Ty znasz ją, ona zna ciebie, ale chce zjeść jego i... to wszystko ma być w porządku? GŁUPA RŻNIECIE?!

Wiecie  niektórzy faceci nie... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Wiecie, niektórzy faceci nie tolerują arszeniku.

W tym mieście morderstwo to forma... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

W tym mieście morderstwo to forma rozrywki.

Stare chińskie przysłowie mówi:... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

Kto jest okrutny w stosunku do... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

Zawsze nosiła ciemne okulary  zawsze... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Zawsze nosiła ciemne okulary, zawsze była elegancko ubrana, a prostota jej strojów wyrażała konsekwentnie dobry gust: odcienie błękitu i szarości oraz brak blichtru, który sprawiał, że sama jaśniała tym większym blaskiem.

Była strasznie tchórzliwa i... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Była strasznie tchórzliwa i śmiertelnie bała się mężczyzn, toteż właśnie ze strachu i zmieszania stale trafiała z jednych męskich objęć w drugie.

“Dla kogo nosisz te wszystkie... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

“Dla kogo nosisz te wszystkie cegły? Dla Boga? Mam rację? Dla Boga? Zdradzę ci kilka tajnych informacji na temat Boga: Bóg lubi obserwować. To żartowniś. Przemyśl to sobie. Daje człowiekowi instynkty. Daje ci ten niezwykły dar i co potem? Przysięgam, że dla własnej uciechy. Dla swej prywatnej kosmicznej burleski. Ustala wszelkie zasady na opak. Żart wszechczasów: Patrz, ...ale nie dotykaj... Dotknij, ...ale nie próbuj... Spróbuj, ...ale nie połykaj. Ha ha ha! Kiedy to przestępujesz z nogi na nogę, co on robi? Zrywa boki ze śmiechu! To sztywniak! Sadysta! Wiecznie nieobecny gospodarz! Jego mam czcić? Nigdy!”

Przy tej okazji wymyśliłam... teksty

wdmalutka dodano: 14 lipca 2011

Przy tej okazji wymyśliłam pierwszą zasadę zerwania: zniszcz wszystkie fotki, na których on jest seksowny, a ty szczęśliwa. Zasada zerwania numer dwa: kłam. Lepsze to niż wyznać, że to ze względu na byłego faceta umówiłaś się z baseballistą i kupiłaś nową kieckę na kredyt. Zasada zerwania numer trzy: nie przestawaj o nim myśleć ani na chwilę, bo gdy przestaniesz, zaraz go spotkasz. I na koniec najważniejsza zasada zerwania: nieważne, kto ci złamie serce ani jak długo będziesz się kurować, bez przyjaciół nie dasz rady. !!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV