 |
waznajestobecnosc.moblo.pl
Kiedy byłam mała chciałam być księżniczką . Potem chciałam być piosenkarką tancerką modelką lub aktorką . Następnie chciałam być bardzo bogata i nic nie robić . Kie
|
|
 |
Kiedy byłam mała , chciałam być księżniczką . Potem chciałam być piosenkarką , tancerką , modelką lub aktorką . Następnie chciałam być bardzo bogata i nic nie robić . Kiedy zdałam sobie sprawę , że nie dostanę niczego za darmo , zaplanowałam sobie , że będę psychologiem . Lecz teraz już wiem na pewno , kim będę . Będę mieszkanką miasta , w którym Ty mieszkasz i chcę być z Tobą . Reszta nie ma znaczenia .
|
|
 |
Z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia,
tusz do rzęs i światopogląd.
|
|
 |
Zachowaj spokój: za sto lat będzie Ci wszystko jedno .
|
|
 |
Prawdą jest dla nas to, w co wierzymy .
|
|
 |
I żyli długo i szczęśliwie,
dopóki księżniczka z sąsiedniego królestwa nie założyła ładniejszej sukienki.
|
|
 |
I żyli długo i szczęśliwie,
dopóki księżniczka z sąsiedniego królestwa nie założyła ładniejszej sukienki.
|
|
 |
Boże daj mi cierpliwość bym pogodził się z tym czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość bym odróżnił jedno od drugiego .
|
|
 |
podbiegałam do Niego ze łzami w oczach. natychmiast brał mnie w swoje ramiona, pytając uroczo 'komu ma dokopać'. ocierał moje łzy, końcem rękawa swojej ulubionej bluzy.dzisiaj sam je wywołuje. jest ich osobistym autorem. pełen premedytacji doprowadza mnie do płaczu. nie potrafię zrozumieć, jak mężczyzna z tak czułego faceta potrafił się zamienić w tak nieczułego bydlaka.
|
|
 |
Bo ile razy można zaczynać od nowa ?
do cholery, przewracane kartki też się kiedyś kończą !
|
|
 |
Włożyć słuchawki w uszy i zapomnieć o tych wszystkich sprawach..
|
|
 |
Straciłeś, mój szacunek. moje zaufanie. wszystko to co najważniejsze.
bo fakt, że Cię nadal, kocham, nie matu nic, do rzeczy.
|
|
 |
A jednak życie ma tę umiejętność, że czasem kurewsko boli.
|
|
|
|