głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniliowacocacola Tylu ludzi znika z mojego świata i nie mam na to najmniejszego wpływu. W tym momencie już obojętnie patrzę jak ludzie kiedyś ważni stają się zupełnie obcy. Poni

waniliowacocacola

waniliowacocacola.moblo.pl
Tylu ludzi znika z mojego świata i nie mam na to najmniejszego wpływu. W tym momencie już obojętnie patrzę jak ludzie kiedyś ważni stają się zupełnie obcy.
Tylu ludzi znika z mojego świata i... teksty

waniliowacocacola dodano: 30 stycznia 2012

Tylu ludzi znika z mojego świata i nie mam na to najmniejszego wpływu. W tym momencie już obojętnie patrzę, jak ludzie kiedyś ważni stają się zupełnie obcy.

Poniedziałek: dzień długi już z... teksty

waniliowacocacola dodano: 30 stycznia 2012

Poniedziałek: dzień długi już z nazwy.

Zanim powiesz Kocham  pomyśl czy... teksty

waniliowacocacola dodano: 29 stycznia 2012

Zanim powiesz "Kocham", pomyśl czy potrafisz.

Nie pomoże gorąca herbata ciepłe... teksty

waniliowacocacola dodano: 28 stycznia 2012

Nie pomoże gorąca herbata, ciepłe koce, czy kolejny sweter gdy serce zamarza.

Czuję że nadszedł czas by... teksty

waniliowacocacola dodano: 27 stycznia 2012

Czuję, że nadszedł czas by uporządkować swoje życie, wyrzucić niepotrzebnych ludzi i iść do przodu

Tej nocy prawie byłam martwa a Ty... teksty

waniliowacocacola dodano: 27 stycznia 2012

Tej nocy prawie byłam martwa, a Ty zapytałeś mnie, czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi, że chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę.. że umieram bez Ciebie, że już nie potrafię i czuję, że odkąd Cię poznałam, nie myślałam jeszcze o niczym innym niż o Tobie. Ale wiesz jak to jest, gdy tak bardzo chcesz komuś coś powiedzieć i czujesz, że nagle nie umiesz mówić? Stoisz w bezruchu, masz ściśnięte gardło i wszystkie słowa mieszają się ze sobą. Ale nie martw się, gdy tylko oswoję się z myślą, że nie znikniesz nagle z mojego życia, tak w pięć sekund, to obiecuje Ci, że powiem Ci to wszystko. Opowiem, jak bardzo tęskniłam. O tych nocach, kiedy nie spałam, by o Tobie myśleć, i jak nie odrywałam oczu od telefonu czekając, kiedy napiszesz.

Nie chciałam by nasz związek się... teksty

waniliowacocacola dodano: 26 stycznia 2012

Nie chciałam, by nasz związek się wypalił. Nie przyszłam tu, by cię zatrzymać. Ale chcę, byś zaczekał...

Obudziłam się i wiedziałam że... teksty

waniliowacocacola dodano: 24 stycznia 2012

Obudziłam się i wiedziałam, że odszedł.. Wiedziałam to od razu. Kiedy się kogoś kocha, wie się takie rzeczy..

Może jeśli powoli zacznę Ci... teksty

waniliowacocacola dodano: 23 stycznia 2012

Może jeśli powoli zacznę Ci znikać, jeśli będzie mnie z każdą minutą coraz mniej, jeśli w rezultacie zniknę całkiem... może zrozumiesz.

Po pierwsze nie każda napiera :  Po drugie każda z nas jeśli kocha chciałaby mieć jakieś wyjaśnienie po tym jak facet przez jakiś czas wciskał jej kit że on odwzajemnia to uczucie. Ale tak cholera. Zwalajcie na nas że jesteśmy beznadziejne i napieramy.. Szkoda tylko że jeśli to Was dziewczyna zostawia to od razu jest wielka porażka. SŁUSZNY I TRAFNY POST nie powiem że nie. teksty waniliowacocacola dodał komentarz: Po pierwsze, nie każda napiera : ) Po drugie, każda z nas jeśli kocha chciałaby mieć jakieś wyjaśnienie po tym jak facet przez jakiś czas wciskał jej kit, że on odwzajemnia to uczucie. Ale tak, cholera. Zwalajcie na nas, że jesteśmy beznadziejne i napieramy.. Szkoda tylko, że jeśli to Was dziewczyna zostawia to od razu jest wielka porażka. SŁUSZNY I TRAFNY POST, nie powiem, że nie. do wpisu 19 stycznia 2012
Nie lubię kiedy tylko na dźwięk... teksty

waniliowacocacola dodano: 19 stycznia 2012

Nie lubię, kiedy tylko na dźwięk Twojego imienia mimowolnie się uśmiecham. Nie cierpię tego jak tracę oddech, gdy mierzysz mnie tym cudownym spojrzeniem. Nie znoszę Cię, głuptasie. Nie znoszę, a tak wiele oddałabym, żeby teraz, właśnie w tym momencie, słyszeć Twój głos, napawać się Twoją obecnością..

Chciałabym obudzić się rano... teksty

waniliowacocacola dodano: 19 stycznia 2012

Chciałabym obudzić się rano, otworzyć oczy i zobaczyć Twoje łóżko, Twój kolor ścian i Twoją pościel. A potem poczuć Twoje dłonie na moich ramionach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV