głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniliowacocacola Powiedział że jutro mnie przytuli że dla niego to żaden problem. Myśle że jednak wie ile dla mnie znaczy taki gest. Boje się.. Tego jak na to zareaguje co powie

waniliowacocacola

waniliowacocacola.moblo.pl
Powiedział że jutro mnie przytuli że dla niego to żaden problem. Myśle że jednak wie ile dla mnie znaczy taki gest. Boje się.. Tego jak na to zareaguje co powiem
Powiedział  że jutro mnie przytuli... teksty

waniliowacocacola dodano: 18 października 2011

Powiedział, że jutro mnie przytuli, że dla niego to żaden problem. Myśle, że jednak wie ile dla mnie znaczy taki gest. Boje się.. Tego jak na to zareaguje, co powiem, czy cokolwiek powiem.. W głębi duszy mam nadzieje, że może uda mi sie wydukać coś sensownego, coś co go zaintryguje, co sprawi, że będzie chciał więcej. Mam nadzieje, że może jednak przytulając mnie zakocha sie w moim zapachu, zakocha sie we mnie. Ale tak naprawde jedyne czego chce to, żeby poczuł jak bije mi przy nim serce. Jak szaleje od samej jego bliskości, boje sie jak nigdy. 

nie szalej! :  teksty waniliowacocacola dodał komentarz: nie szalej! :* do wpisu 18 października 2011
Gdy dziś na mnie patrzyłeś..... teksty

waniliowacocacola dodano: 17 października 2011

Gdy dziś na mnie patrzyłeś.. Widziałam w Twoich tęczówkach uśmiech.. Twoje oczy mówiły mi, że będzie dobrze. Krzyczały bym o Ciebie walczyła.. Cała nadzieja na lepsze jutro, na naszą przyszłość zniknęła gdy tylko przeszedłeś obok mnie z obojętnością.. Nienawidzę Cię kochać, rozumiesz?

Chciałabym byś kiedyś stanął... teksty

waniliowacocacola dodano: 17 października 2011

Chciałabym byś kiedyś stanął naprzeciw mnie , złapał mnie mocno za nadgarstki i wyszeptał ' tęsknię ' . Byś choć raz to ty usiadł na łóżku zalany łzami i dochodził do wniosku, że cholernie kogoś Ci brak. Chciałabym widzieć Cię na ulicy załamanego , smutnego , samotnego. Chciałabym żebyś to Ty dał mi w końcu powody bym mogła wrócić.

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

waniliowacocacola dodano: 16 października 2011

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

najgorsze   są chwilę   gdy... teksty

waniliowacocacola dodano: 16 października 2011

najgorsze , są chwilę , gdy przestajesz być silny. kiedy rozumiesz , że nie masz szans zwyciężyć , chociaż do tej pory byłeś przekonany, że Ci się uda . gdy siedząc na parapecie , z papierosem w ręku , patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno , zdajesz sobie sprawę , że nie masz nic . gdy każdą piosenką przypomina , Ci o tym , że do niczego nie dążysz . . . najgorsze , są chwilę , kiedy wolisz , umrzeć , niż żyć .

Nie ma co się dręczyć. Trzeba... teksty

waniliowacocacola dodano: 15 października 2011

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować.. Podoba mi się ten pomysł, ale gdyby to jeszcze było takie łatwe..

Jak sama się kiedyś zakochasz... teksty

waniliowacocacola dodano: 15 października 2011

Jak sama się kiedyś zakochasz, zrozumiesz dlaczego wciąż mu wybaczam.

chciałabym powiedzieć   że jest... teksty

waniliowacocacola dodano: 15 października 2011

chciałabym powiedzieć , że jest dobrze , że się cieszę . chciałabym .. ale jedyne co mogę powiedzieć to to , że żyję do przodu tylko po to żeby się nie cofać

przychodzi moment  kiedy stajesz... teksty

waniliowacocacola dodano: 12 października 2011

przychodzi moment, kiedy stajesz, zaciągasz ręczny w swoim życiu, bierzesz głęboki oddech i uważnie czytasz drogowskazy - kolejne kierunki, znaki, drogi, którymi możesz podążyć. a w głębi coś pęka, bo jedyne, co wydaje się na tą chwilę właściwe to cofnięcie się, ruszenie wstecz - do tych uśmiechów, do każdej z tych rozmów, do obietnic, które nie zostały dopełnione, do słów, do Jego głosu, dotyku, ciepła Jego oddechu. stoisz ze wspomnieniem zapewnień, że zasługujesz na kogoś lepszego, podczas kiedy serce wali jak oszalałe o żebra wygłaszając swoje racje z przypomnieniem, że On był wszystkim.

'nie kocham go już' to jest moje... teksty

waniliowacocacola dodano: 10 października 2011

'nie kocham go już' to jest moje najczęstsze kłamstwo.

Nie wstydzę się łez  ale nigdy tak... teksty

waniliowacocacola dodano: 9 października 2011

Nie wstydzę się łez, ale nigdy tak przelanych oczu nie miałam. Nawet jako dziecko. Może one mi nie spływają po policzku, ale widzę swe zatopione oczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV