głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia pamiętam jak dziś nasze pierwsze rozmowy. matkę patrzącą się na mnie jak na idiotkę kiedy śmiałam się do ekranu laptopa i krzyczącą bym się ogarnęła oraz babcię

waniilia

waniilia.moblo.pl
pamiętam jak dziś nasze pierwsze rozmowy. matkę patrzącą się na mnie jak na idiotkę kiedy śmiałam się do ekranu laptopa i krzyczącą bym się ogarnęła oraz babcię k
pamiętam jak dziś nasze pierwsze... teksty

waniilia dodano: 16 stycznia 2011

pamiętam jak dziś, nasze pierwsze rozmowy. matkę patrzącą się na mnie jak na idiotkę, kiedy śmiałam się do ekranu laptopa i krzyczącą bym się ogarnęła, oraz babcię, która stwierdziła, iż skaczę jak motylek, ze szczęścia.

te oczekiwanie odliczane godziny... teksty

waniilia dodano: 16 stycznia 2011

te oczekiwanie, odliczane godziny, minuty, sekundy do momentu kiedy bez pukania wparujesz do mego pokoju i powiesz - Kochanie wróciłem, a ja uśmiechnę się od ucha do ucha i obdaruję Cię namiętnym pocałunkiem.

Dziękuję!  Było naprawdę świetnie miałyście rację!   teksty waniilia dodał komentarz: Dziękuję! ;* Było naprawdę świetnie, miałyście rację! ; ) do wpisu 16 stycznia 2011
www.formspring.me wanilia ! teksty

waniilia dodano: 15 stycznia 2011

dzięki! mam taką nadzieję. : teksty waniilia dodał komentarz: dzięki! mam taką nadzieję. :* do wpisu 15 stycznia 2011
wymawiałeś moje imię z pięknym... teksty

waniilia dodano: 14 stycznia 2011

wymawiałeś moje imię z pięknym akcentem, tak jakby było to najpiękniejsze słowo na świecie.

bawisz się mną jak lalką Barbie.... teksty

waniilia dodano: 14 stycznia 2011

bawisz się mną, jak lalką Barbie. tylko zamiast głowy odrywasz mi serce, a zamiast obcinania włosów, ranisz nożyczkami mą duszę.

wszyscy mieli mi za złe że... teksty

waniilia dodano: 12 stycznia 2011

wszyscy mieli mi za złe, że wybrałam samotność. nie chciałam by kolejny egoista zranił me delikatne, małe serduszko. i tak miałam na nim poważne rysy, przez rodziców i poprzedni związek. próbowali mnie swatać z innymi, przystojnymi mężczynami. nie byłam zainteresowana. chodziłam po mieście, z papierosem w dłoni, często pijana. łamałam obcasy, na nierównych chodnikach, spuszczałam głowę, ukrywając rozmazany makijaż. w słoneczne dni, zakrywałam go wielkimi muchami. lecz pewnego dnia, przyszedł dzień, gdy wybaczyłam wszystkim osobnikom płci przeciwnej. zakochałam się. inni pytali mnie, po co mi to wszystko? chociaż niedawno, sami próbowali wcisnąć mi jakiegoś idiotę. śmieszne. przecież śmieli się nazywać moimi przyjaciółmi. a teraz zazdroszczą mi szczęścia.

kocham kiedy słodko mnie przeprasza... teksty

waniilia dodano: 12 stycznia 2011

kocham kiedy słodko mnie przeprasza, robi śmieszne minki, delikatnie całuje i szepcze czułe słówka do ucha. lubię, gdy płacze. wiem, że to egoistyczne, ale wtedy widzę, że mu zależy. znoszę kiedy ogląda mecze drużyn, których nie znam, lecz tylko gdy głaszcze mnie po włosach, podczas piekielnie nudnego dla mnie spotkania. nie lubię, gdy pije czy jara zioło, kłócimy się przez to, bo może robić takie głupoty tylko ze mną. nienawidzę, gdy manipuluje małą, wrażliwą dziewczynką, jaką jestem, gdy wykorzystuje to, że go kocham, gdy nie jestem pewna, tego, iż będzie przy mnie zawsze. tak jak teraz.

http: niepoprawnaa.blogspot.com 2011... teksty

waniilia dodano: 12 stycznia 2011

wszyscy powtarzali mi że będzie... teksty

waniilia dodano: 10 stycznia 2011

wszyscy powtarzali mi, że będzie nikim. ale ja widziałam w nim coś, co dostrzegali wybrani - potencjał. pięknie rysował, miał dobrą głowę do nauki. próbowałam mu pomóc, bezskutecznie. w zamian za zrozumienie nazywał mnie siostrą i bronił przed złem. odnalazł moją prawdziwą osobowość, gdzieś w głębi. bohater.

ten ból kiedy Twój najlepszy... teksty

waniilia dodano: 10 stycznia 2011

ten ból, kiedy Twój najlepszy przyjaciel wraca z poprawczaka, ze zmienioną psychiką. nie poznajesz go. narkotyki, towarzystwo zmieniły całkowicie wrażliwą duszyczkę, którą kochałaś. mimo wszystko nadal spotykacie się, dajesz mu buziaka na przywitanie i mówisz wszystko. najgłębsze uczucia nie gasną nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV