głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
waniilia Nie odzywał się od dwóch godzin. 'To u niego nienormalne' mówiłam do siebie w duchu. Martwiłam się i słusznie. Pół godziny później zadzwonił telefon myślałam że

waniilia

waniilia.moblo.pl
Nie odzywał się od dwóch godzin. 'To u niego nienormalne' mówiłam do siebie w duchu. Martwiłam się i słusznie. Pół godziny później zadzwonił telefon myślałam że to
Nie odzywał się od dwóch godzin.... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

Nie odzywał się od dwóch godzin. - 'To u niego nienormalne' - mówiłam do siebie w duchu. Martwiłam się i słusznie. Pół godziny później zadzwonił telefon, myślałam, że to On. -'Cześć Skarbie' - powiedziałam, z mimowolnym uśmiechem na ustach. - 'Niestety nie rozmawia Pani, ze swoim chłopakiem, Dr. Nowak przy telefonie.' Zaniemówiłam. Lekarz kontynuował. - 'Wypadek. Wszyscy nie żyją, ocalał jedynie On, siedział na najdogodniejszym miejscu, ale, doskonale wiemy, że nic z niego już nie będzie.' Wybuchłam spazmatycznym płaczem. Przekazałam telefon matce. Jąkała się. - 'Przecież jest taki młody, silny, wyjdzie z tego.' Usłyszała dokładne wyjaśnienie stanu zdrowia najbliższej mi osoby. Zachowała zimną krew. Rozłączyła się. Odpaliła samochód.

od tygodnia nie odzywam się do mamy... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

od tygodnia nie odzywam się do mamy, dlatego że wyprała tą bluzę, przesyconą jego zapachem. dziś już nie należy do mnie, jest jego.

przecież tak naprawdę nie jestem... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

przecież tak naprawdę nie jestem Tygrysem, napisz, nie ugryzę.

to nie moja wina  że kocham... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

to nie moja wina, że kocham niegrzecznych chłopców, którzy nie stronią od narkotyków, alkoholu, papierosów i panienek, a potem łamią mi serce na milion kawałków.

zmieniłam pościel  bo pachniała... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

zmieniłam pościel, bo pachniała Nim. otworzyłam butelkę czerwonego wina. wybrałam znajomy numer telefonu. na dźwięk najpiękniejszego głosu, zaczęłam rymować. usłyszałam łzy, ale dziś miałam na to wyjebane. odpaliłam fajkę i zapytałam - tego chciałeś Kotku? odpowiedziała mi głucha cisza.

wmawiasz sobie  że masz tylko zły... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

wmawiasz sobie, że masz tylko zły dzień, a to On spowodował Twoje łzy.

chyba za często przeklinam  jestem... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

chyba za często przeklinam, jestem kokietką, ktoś na górze obdarował mnie ciętą ripostą, ale tak naprawdę to wrażliwość najbardziej mną kieruje. oczywiście, potrafię być cholernie silna, bo radzę sobie z najmocniejszymi problemami, lecz te zupełnie proste do rozwiązania wykańczają mnie doszczętnie. dostrzegam zbyt wiele rzeczy, nienawidzę rasizmu i egoizmu. facetów traktuję przedmiotowo. palę nałogowo. nie noszę szpilek, tylko trampki. piję drinki, a nie wino. i wiesz co, jestem tu, bo muszę, nie bo chcę.

może rozstaniemy się za kilka... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

może rozstaniemy się za kilka miesięcy, wtedy każda komórka mojego marnego ciała będzie tęsknić za Tobą, a spod przymkniętych powiek będą wypływać łzy. może będziemy się kłócić, wylewać wszystkie brudy na zewnątrz. może nigdy Ci nie wybaczę, ale musisz wiedzieć jedno. z pewnością nie będę żałować tych pięknych chwil, jakie spędziliśmy razem.

kiedy zostawiłeś mnie całkiem... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

kiedy zostawiłeś mnie całkiem samą na skrzyżowaniu dwóch, ruchliwych ulic, z rozmazanym makijażem i bez papierosów, tylko On był ze mną. dlatego kupuję jego płyty, jeżdżę na koncerty, a co najważniejsze rozumiem sens słów, które tworzy. Grubson! od ponad trzech lat i do końca życia zawsze przy mnie.

wierzysz  że w dzisiejszych czasach... teksty

waniilia dodano: 12 października 2011

wierzysz, że w dzisiejszych czasach nie ma prawdziwej miłości. twierdzisz, iż niemożliwym jest żyć w zgodzie z byłym. spójrz na mnie. jestem zakochana, w młodszym! mężczyźnie. zaskakujące określenie, prawda. nie kierujmy się pozorami, rzadko, ale bywa tak, że młodsi są dojrzalsi od starszych. ostatnio pogodziłam się z osobą, która kiedyś była dla mnie zajebiście ważna, dziś rozmawiamy normalnie. nierealne? kiedyś łączyło nas coś ważnego, dziś rozwiało się to, więc wybaczyliśmy sobie błędy, było minęło, przecież nic nie zakłóca znajomości. chcesz, by Twoja egzystencja była piękna, napraw wszystko i uśmiechaj się do innych, nagroda czeka tuż za rogiem.

jebie Ci się w bani  złudne uczucie... teksty

waniilia dodano: 10 października 2011

jebie Ci się w bani, złudne uczucie Cię dławi. wyluzuj już Kochanie, nic złego się nie stanie.

www.formspring.me waniiliowa PYTAJCIE! teksty

waniilia dodano: 10 października 2011

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV