głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
boskie! D teksty waniilia dodał komentarz: boskie! ;D do wpisu 2 grudnia 2010
 chodźmy na sanki. poprosiłam... teksty

waniilia dodano: 1 grudnia 2010

- chodźmy na sanki. poprosiłam, mojego księcia. - oczywiście, tylko, że ja nie mam sanek. - ja też nie, ale mam worki. - to ubieraj się ciepło, ja skoczę do siebie i również przyjdę opatulony jak eskimos. kilkadziesiąt minut później, stał na progu, wyglądał komicznie, więc wybuchłam śmiechem. - wiedziałem, że tak będzie, Księżniczko idziemy. chwilę później, byliśmy na miejscu, zjechałam pierwsza, potem on. wpadł na mnie, znalazł sobie łóżko. - ale jesteś ciężki. - cicho. zamknął me wargi, namiętnym pocałunkiem.

zdyszana wpadłam do autobusu... teksty

waniilia dodano: 1 grudnia 2010

zdyszana, wpadłam do autobusu, wiozącego nas na wycieczkę. była to nagroda za dobre oceny, jechałam jako jedyna z mojej klasy. usiadłam, na przedostatnim siedzeniu, nawet nie zauważyłam obecności drugiej osoby obok. wyjęłam słuchawki i chciałam przesunąć się, w miejsce koło okna, gdy poczułam kogoś. podniosłam głowę - to on, mój wymarzony mężczyzna. uśmiechał się delikatnie, równocześnie poprawiając blond włosy. przeprosiłam go, jąkając się przy tym. musisz stąd iść, tu siada moja dziewczyna, przepraszam - powiedział. wyszłam z pojazdu, trzaskając drzwiami. nie wróciłam.

doszedł do naszej klasy straciłam... teksty

waniilia dodano: 1 grudnia 2010

doszedł do naszej klasy, straciłam dla niego głowę. był cholernie przystojny, całymi lekcjami patrzyłam, jak mozolnie notuje i uśmiecha się do chłopaków. nie poświęcił mi chwili, nawet się nie przedstawił. do czasu. pewnego dnia, nie mógł znaleźć klasy, nie mieliśmy w niej lekcji, a sala jest dość schowana. podszedł do mnie, podał mi swą dłoń i przedstawił się. zapytał o to, co go nurtowało. zaprowadziłam go, w szukane miejsce. a on w podziękowaniu, zaprosił mnie na colę. tak zaczęła się, najpiękniejsza przygoda mego życia.

widuję ją codziennie to ona... teksty

waniilia dodano: 1 grudnia 2010

widuję ją codziennie, to ona odbiła mi chłopaka. w drodze do szkoły wygląda normalnie, wąskie rurki, delikatny makijaż. ale codziennie, w okolicach siódmej trzydzieści idzie do łazienki, przebiera się w leginsy, przez które prześwitują stringi, lub krótkie spódniczki. na twarz kładzie kilogram podkładu i myśli, że jest fajna. biega jak idiotka, piszczy, przytula mojego faceta i liżą się, tak by każdy doskonale widział, co ona robi, w jego buzi, obrzydliwość. mam ochotę zabić ją, najchętniej pistoletem, wydłubać jej oczy, ale mimo wszystko nie robię tego. wiecie dlaczego? wolę wykańczać ją psychicznie.

www.formspring.me wanilia   zapraszam. teksty

waniilia dodano: 30 listopada 2010

http: niepoprawnaa.blogspot.com 2010... teksty

waniilia dodano: 29 listopada 2010

http://niepoprawnaa.blogspot.com/2010/11/trzecia.html , nowa notka, nie do końca udana < - trzecia część odpowiadania, oceniajcie.

dziękii  d teksty waniilia dodał komentarz: dziękii ; d do wpisu 29 listopada 2010
a chciałabyś się spotkać? :D teksty waniilia dodał komentarz: a chciałabyś się spotkać? :D do wpisu 29 listopada 2010
www.formspring.me wanilia   zapraszam. teksty

waniilia dodano: 29 listopada 2010

Ja jestem z Biskupca  O Możemy się kiedyś spotkać w Olsztynie  D teksty waniilia dodał komentarz: Ja jestem z Biskupca ; O Możemy się kiedyś spotkać w Olsztynie ; D do wpisu 29 listopada 2010
Skąd jesteś?  O teksty waniilia dodał komentarz: Skąd jesteś? ; O do wpisu 29 listopada 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV