głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vivian_d Zawsze gdy z nim jestem choć odurza mnie jego obecność przychodzi do mnie myśl której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie że jeśli go stracę to ja

vivian_d

vivian_d.moblo.pl
Zawsze gdy z nim jestem choć odurza mnie jego obecność przychodzi do mnie myśl której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie że jeśli go stracę to jak
Zawsze  gdy z nim jestem  choć... teksty

vivian_d dodano: 3 maja 2013

Zawsze, gdy z nim jestem, choć odurza mnie jego obecność, przychodzi do mnie myśl, której się boję: Gdzieś w głębi ogarnia mnie przerażenie, że jeśli go stracę, to jakbym straciła część siebie i zostanę okaleczona już na całe życie.

Przyjaźń jest niezbędna. To ważne... teksty

vivian_d dodano: 1 maja 2013

Przyjaźń jest niezbędna. To ważne mieć kogoś, kto podnosi Cię z podłogi, włącza muzykę, polewa kolejnego kieliszka, obejmuje Cię i siedzi z Tobą aż do rana po prostu słuchając jak miotasz przekleństwami na wszystko co Cię otacza.

wysłałam mojemu ulubionemu o... teksty

vivian_d dodano: 29 kwietnia 2013

wysłałam mojemu ulubionemu o-lekarzowi zegarek w ramach prezentu urodzinowego. może pomyśli, że to łapówka i kiedyś przyjdzie po mnie cba? dobrze, że ja nie śpię po nocach i wcześnie wstaję, chociaż ubrana będę.

Tu nawet nie chodzi o to  że mam do... teksty

vivian_d dodano: 23 kwietnia 2013

Tu nawet nie chodzi o to, że mam do Ciebie żal. Boli tylko to, że byłem opcją awaryjną, kiedy życie waliło Ci się na głowę – bo chłopak rzucił, kiedy miałaś zły humor – bo nie odpisał na sms-a i kiedy rzeczywistość rozwalała Ci psychikę, Przyjaciółko.

Są takie dni  że nic ci się nie... teksty

vivian_d dodano: 23 kwietnia 2013

Są takie dni, że nic ci się nie chce. Nie możesz spać, nie możesz bezczynnie leżeć, nie chcesz nikogo widzieć, a rozmowa nawet z kimś kogo kochasz ponad życie kończy się kłótnią. Bo nikt nie rozumie. Nikt nie wie, jak bardzo cierpisz wewnętrznie. Jak bardzo chciałabyś wyrwać sobie serce i mózg, rozwalić je na milion kawałeczków i wyrzucić. Albo utopić. Zrobić cokolwiek, aby się pozbyć ich wraz ze wspomnieniami. Chcesz żyć, piekielnie chcesz, ale równocześnie nie potrafisz przytłaczana piętnem czynów zarówno swoich jak i innych. Nie potrafisz żyć sama ze sobą, a co dopiero z kimś innym. Chcesz żyć, ale i pragniesz umrzeć - sama już nie wiedząc do czego dążysz bardziej.

Śpi. Nie mam zamiaru go budzić.... teksty

vivian_d dodano: 22 kwietnia 2013

Śpi. Nie mam zamiaru go budzić. Zastanawiam się, czy kiedykolwiek przyszło mu do głowy, jak bardzo sen jest podobny do śmierci. Może gdyby to wiedział, nie spałby tyle. A może właśnie dlatego to robi.

  wtedy zaczynasz rozumieć  że nic... teksty

vivian_d dodano: 21 kwietnia 2013

" wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się, trzy metry nad niebo.."

Przepraszam to można powiedzieć jak... teksty

vivian_d dodano: 21 kwietnia 2013

Przepraszam to można powiedzieć jak ci się przypadkiem beknie, a nie jak się kogoś robiło w chuja przez tyle miesięcy. Sorry, nie ma powrotów.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

vivian_d dodano: 19 kwietnia 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk i już ich nie ma.

wachlarz emocji dzisiejszego dnia  od... teksty

vivian_d dodano: 18 kwietnia 2013

wachlarz emocji dzisiejszego dnia- od radości, przez irytacje, stres, zażenowanie do sama nie wiem czego...

piękna pogoda  a Ty kurwa gnijesz... teksty

vivian_d dodano: 18 kwietnia 2013

piękna pogoda, a Ty kurwa gnijesz nad książkami, bo przecież musisz mieć dobre oceny, musisz dużo się uczyć i wiedzieć już co chcesz zdawać na jebanym EGZAMINIE DOJRZAŁOŚCI. otóż nie, teraz dla mnie ważne jest to, aby odpocząć od tego syfu, od fałszywych jap, które widzę codziennie, chcę cieszyć się życiem, ale ostatnio nie jestem do tego zdolna. ogarnia mnie pustka i życiowa niemoc, których nie mogę w jakikolwiek sposób załatać. nie mam siły.

A najcenniejszą rzeczą  jaką... teksty

vivian_d dodano: 16 kwietnia 2013

A najcenniejszą rzeczą, jaką dotychczas dostałam była obecność. Proste słowa, które utwierdzały w przekonaniu, że jest ktoś na kogo mogę liczyć, bo po prostu jestem ważna. To było dobre uczucie. Bezpieczeństwo, które dawała tylko obecność. Szczęście, które zapewniał jeden człowiek. To właśnie było coś na co warto pracować i czekać. To szczęście, które w powietrzu mieszało się z cząsteczkami miłości i tym samym dawało oddychać. Wtedy nie przeszkadzało nawet to, że co chwilę potrafiłam krztusić się tą radością, bo był ktoś, kto zawsze ściągał mnie na ziemię jednocześnie nie każąc mi przestać marzyć. Dobrze wiedział, że właśnie on jest tym marzeniem, a nie można zabronić miłości, nikomu. Może dlatego po prostu był i pozwalał mi cieszyć się tą obecnością. A może po prostu kochał i wiedział ile łez kosztowałoby mnie jego odejście, bo miał świadomość, że w miłości wszystko działa w dwie strony, mimo tylko jednego, wspólnego serca. — dontforgot

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV