głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
vampireheart Nie rozumiem ludzi którzy mówią że nie mogą żyć bez swoich przyjaciół. Nigdy nie będę taka jak oni. Nigdy nie pozwolę aby jakaś grupa ludzi wzięła przewagę nad

vampireheart

vampireheart.moblo.pl
Nie rozumiem ludzi którzy mówią że nie mogą żyć bez swoich przyjaciół. Nigdy nie będę taka jak oni. Nigdy nie pozwolę aby jakaś grupa ludzi wzięła przewagę nad moj
Nie rozumiem ludzi  którzy mówią... teksty

vampireheart dodano: 22 czerwca 2012

Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że nie mogą żyć bez swoich przyjaciół. Nigdy nie będę taka, jak oni. Nigdy nie pozwolę, aby jakaś grupa ludzi wzięła przewagę nad moją duszą i wypełniła moje myśli. Nie chcę być mieszanką kilku charakterów innych osób. Chcę być sobą. Tylko sobą. Nawet miłość nie wpłynie na mnie tak, abym zmieniała się dla kogoś, traciła poczucie siebie. Indywidualność jest sercem każdego człowieka. Kto traci siebie, traci szanse na prawdziwe życie.

Lekarze nigdy nie będą wiedzieć... teksty

vampireheart dodano: 18 czerwca 2012

Lekarze nigdy nie będą wiedzieć wystarczająco dużo. Nie rozumieli, dlaczego moje serce po prostu przestało bić i nie rozumieli, jak możliwe jest przewrócenie jego pracy dzięki Twojemu głosowi. A.V.

Zatop wszystkie smutki w moich ustach... teksty

vampireheart dodano: 18 czerwca 2012

Zatop wszystkie smutki w moich ustach, w moich oczach. Pozwól, abym wziął część Twoich problemów. A.V.

W dzisiejszych czasach ironia to... teksty

vampireheart dodano: 18 czerwca 2012

W dzisiejszych czasach ironia to podstawa komunikowania się między ludźmi. A.V.

Chciałabym znów tak łatwo... teksty

vampireheart dodano: 14 czerwca 2012

Chciałabym znów tak łatwo odnajdować Cię w moich myślach, jak wtedy, gdy cierpiałam po Twoim odejściu. Kolor Twoich oczu, barwa Twojego głosu, sposób w jaki zapewniałeś mnie o swojej miłości, dotyk Twoich rąk na moim ciele, czułe pocałunki, ciepły uśmiech... Wszystko to odchodzi w zapomnienie, spowite gęstniejącą mgłą, którą potrafi rozrzedzić tylko Twój obraz. Jestem gotowa znów Cię zobaczyć, aby utrwalić wszystkie te szczegóły... Jestem gotowa cierpieć dla tych kilku sekund.

Z sekundy na sekundę zbliżamy się... teksty

vampireheart dodano: 12 czerwca 2012

Z sekundy na sekundę zbliżamy się do śmierci. Nie możesz umierać szybciej?

Lepsze jest cierpienie  aniżeli... teksty

vampireheart dodano: 12 czerwca 2012

Lepsze jest cierpienie, aniżeli pustka. Wolę cierpieć, nosić swoją miłość pod postacią ciernia wbitego w serce. Wolę czuć Cię tak silnie, tak prawdziwie, niż nie czuć nic. A.V.

Ślepo zakochany powie  że nie... teksty

vampireheart dodano: 12 czerwca 2012

Ślepo zakochany powie, że nie potrafi wyobrazić sobie życia bez drugiej połówki. Ten, kto kocha, powie, że potrafi. Ten świat jest pusty, zimny, bez żadnych ciepłych uczuć, pełen okrucieństwa, samotności, cierpienia, żalu, tęsknoty, która wyrywa serce. Świat, w którym zadaje sobie ciosy, by umrzeć i dołączyć do ukochanej, ale jest zbyt słaby, by mógł wbić ostrze głęboko w swoje serce. Jest tak pozbawiony życia, że nie może ruszyć dłonią z własnej woli. Robi tylko to, co każą mu inni, a łzy goryczy tłumią jego bezsensowny bunt. Bo po co się buntować, skoro nie ma jej? Skoro nie może być lepiej? A.V.

Pocałuj mnie tak  jakbyś szukała... teksty

vampireheart dodano: 7 czerwca 2012

Pocałuj mnie tak, jakbyś szukała we mnie swojego ostatniego oddechu. A.V.

W miłości nie chodzi o to  że gdy... teksty

vampireheart dodano: 7 czerwca 2012

W miłości nie chodzi o to, że gdy powiesz A, musisz powiedzieć B. W miłości chodzi o to, aby z własnej woli powiedzieć cały alfabet, a kiedy się skończy, zacząć liczyć. Do nieskończoności. A.V.

Związku nigdy nie powinno kończyć... teksty

vampireheart dodano: 4 czerwca 2012

Związku nigdy nie powinno kończyć się w dobrych okolicznościach. Powinno się wtedy kłócić, wyzywać od najgorszych, rzucać wszystkim, co wpadnie w ręce. Inaczej tych dwoje nigdy naprawdę się nie znienawidzi. Gdy zostaną przyjaciółmi, albo po prostu rozstaną się w pokoju, jedna ze stron, bądź nawet dwie, zawsze będzie kochać i cierpieć z powodu niespełnionej miłości. A.V.

Tutaj wszystko ma Twoje imię. Mój... teksty

vampireheart dodano: 3 czerwca 2012

Tutaj wszystko ma Twoje imię. Mój świat ma Twoje imię, miasto, każda ulica, każdy most, każdy budynek, każdy park i nawet każda ławka, czy każde drzewo. To Ty budujesz mój świat i przeraża mnie myśl, że gdy odejdziesz, całe piękno mojej Utopi legnie w gruzach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV