głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unloved_ Kochana przyjdzie czas kiedy to jemu będzie zależeć a Ty będziesz miała to w dupie. Przestałam czekać na smsy. Nie czekam na wiadomość na gadu. Gdy zadzwoni tel

unloved_

unloved_.moblo.pl
Kochana przyjdzie czas kiedy to jemu będzie zależeć a Ty będziesz miała to w dupie.
Kochana  przyjdzie czas kiedy to jemu... teksty

unloved_ dodano: 9 sierpnia 2012

Kochana, przyjdzie czas kiedy to jemu będzie zależeć, a Ty będziesz miała to w dupie.

Przestałam czekać na smsy. Nie... teksty

unloved_ dodano: 9 sierpnia 2012

Przestałam czekać na smsy. Nie czekam na wiadomość na gadu. Gdy zadzwoni telefon - nie łudzę się, że to Ty. Odzwyczaiłam się. Nie jest mi smutno, gdy się nie odzywasz. Nie płaczę jak głupia, gdy nie widzę Twojego uśmiechu. Na dzień dzisiejszy mam po prostu wyjebane. I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje.

Każda impreza w Twoim towarzystwie... teksty

unloved_ dodano: 9 sierpnia 2012

Każda impreza w Twoim towarzystwie kończy się tak samo. Ja w Twoich ramionach. Szkoda, że zawsze jesteśmy pijani. Ale nie chodzi nawet o to, jak dużo mamy w sobie alkoholu. Wiesz co najbardziej boli? To, że po każdej takiej imprezie udajemy, że nic między nami nie było. Za każdym razem boli tak samo mocno, mimo, ze twardo sobie wmawiam, że przecież nic dla mnie nie znaczysz. Nic, a jednak to w Twoich ramionach czuję się najbezpieczniej.

Pamiętasz... Jak rozmawialiśmy... teksty

unloved_ dodano: 9 sierpnia 2012

Pamiętasz... Jak rozmawialiśmy całe wieczory pod moim blokiem? Jak pożyczałeś mi bluzę, gdy dostawałam gęsiej skórki? Jak planowaliśmy naszą przyszłość... Dzieci, rodzinę, dom...? Jak wygłupialiśmy się u Ciebie na łóżku? Jak całowaliśmy się w deszczu, pod naszym ulubionym drzewem? Jak siedzieliśmy na ławce w parku po kilka godzin? Jak huśtaliśmy się na jednej huśtawce? Jak szeptałeś mi czułe słówk a do ucha? Jak od razu po rozstaniu wysyłaliśmy do siebie smsy? Teraz wysyłam je, łudząc się, że w końcu odpiszesz... Ale telefon wciąż milczy. To milczenie mnie przerasta. W dodatku dowiedziałam się od lekarza, że są małe szanse na znalezienie dawcy serca. Brak Ciebie tutaj kuje tak mocno w moje serduszko, że już nie wytrzymuje... Niebawem stanie... I wreszcie się spotkamy. Cieszysz się? Ja też. Dlaczego ten kierowca nie uważał na drodze? Gdyby nie jego brak odpowiedzialności, byłbyś tutaj. Uśmiechnięty, a Twoje oczy śmiałyby się wraz z ustami. Ramiona otuliłyby mnie tak, jak wtedy...

Jeśli nie powiesz jej  co tak... teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

Jeśli nie powiesz jej, co tak naprawdę do niej czujesz.. to być może znajdzie sobie innego faceta, który powie jej to wszystko, co chciała usłyszeć od Ciebie.

pogodziłam się już z tym  że mnie... teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

pogodziłam się już z tym, że mnie nie kochasz. skasowałam Twój numer telefonu i gg, ale proszę, obiecaj mi jedno. że jeżeli kiedyś jakimś cudem te numery znajdę i napiszę do Ciebie, nie odpiszesz mi ! choćbym nie wiem jak prosiła o odpowiedź, choćbym Cię szantażowała, choćbym Ci groziła, błagam, nie odpowiadaj ! bo jeżeli byś to zrobił .. wróciłoby wszystko, a ja drugi raz bym sobie z tym nie poradziła.

2 słowa  9 liter   był chujem . teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

2 słowa, 9 liter - był chujem .

Cham będzie chamem na wieki wieków... teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

Cham będzie chamem na wieki wieków amen

 postawisz mi drinka?     a co... teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

-postawisz mi drinka? -a co, przewrócił się?

Buziak w internecie. A w realu też... teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

Buziak w internecie. A w realu też potrafisz?

Nie urodziłam się jako wredna suka... teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

Nie urodziłam się jako wredna suka, kiedyś byłam całkiem sympatyczna .

Idźmy za dom  na ławkę  do kina... teksty

unloved_ dodano: 8 sierpnia 2012

Idźmy za dom, na ławkę, do kina, do lasu, na ognisko, nad rzekę, za rękę, pod rękę, na rękach, wrócmy jutro, pojutrze, za tydzień, za miesiąc, za rok, nigdy. Wybór należy do Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV