głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unikatovaa zastanawiam się jak Ci teraz idzie w życiu czy jesteś z nią szczęśliwy ? czy myślisz o niej poważnie ? czy jest tylko zabawką w twoich rękach do zabaw nocnych?

unikatovaa

unikatovaa.moblo.pl
zastanawiam się jak Ci teraz idzie w życiu czy jesteś z nią szczęśliwy ? czy myślisz o niej poważnie ? czy jest tylko zabawką w twoich rękach do zabaw nocnych? w sumie m
zastanawiam się jak Ci teraz idzie w... teksty

unikatovaa dodano: 9 grudnia 2012

zastanawiam się jak Ci teraz idzie w życiu, czy jesteś z nią szczęśliwy ? czy myślisz o niej poważnie ? czy jest tylko zabawką w twoich rękach do zabaw nocnych? w sumie mam to w dupie, niech Cie zdradzi. życze Ci ton cierpienia. i tak coraz częściej czuje że wrócisz do mnie z podkulonym ogonem . może dopiero za rok lub więcej ale wrócisz. Ona też kiedyś będzie miała dość Twoich podbojów alkoholowych, daj temu czas. Ja już ułożyłam sobie życie bez Ciebie, trochę brakuję Cię w moim planie dnia ale daje sobie rade, doskonale daje sobie radę. Teraz możesz usłyszeć tylko czułe - spierdalaj. Po tym co zrobiłeś nie zasługujesz na moją uwagę, wcale.

Ostatnio coraz częściej zauważam... teksty

unikatovaa dodano: 9 grudnia 2012

Ostatnio coraz częściej zauważam że nie potrafie kochać, nie potrafię do kogoś poczuć czego więcej niż przyjaźni i coraz częściej myślę że te nasze spotykania się i bycie blisko było tylko kwestią przyzwyczajenia.. chwilowego zauroczenia. Już żadne z nas nie potrafi napisać, każde ma to głęboko gdzieś, mijając się nie mówimy sobie cześć . Gdyby ktoś dowiedział się o tym że łaczyło nas coś więcej wyśmiał by nas po naszym zachowaniu. Zachowujemy się jak nie znajomi sobie przechodnie.

Zniknęło szczęście a może nigdy... teksty

unikatovaa dodano: 9 grudnia 2012

Zniknęło szczęście a może nigdy go nie było? Być może mnie i Ciebie nigdy nic nie łączyło?

To życie wcale nie jest takie złe.... teksty

unikatovaa dodano: 9 grudnia 2012

To życie wcale nie jest takie złe. Tacy są ludzie.

Jak by to było jak bym Cie wogule... teksty

unikatovaa dodano: 9 grudnia 2012

Jak by to było jak bym Cie wogule nie poznała? Jak potoczyło by się moje życie? nie wiem.. może było by lepsze? może była bym całkiem innym człowiekiem ? może była bym lepszą osobą? a może jeszcze gorszą niż jestem? może co weekend spijała bym się do nieprzytomności? a może każdy weekend siedziała bym z nosem w książkach? nie wiem.. ale wiem że jednak warto było Cię poznać, mimo tylu przykrych chwil , ciężkich słów mówionych prosto w twarz. Szkoda tylko że teraz mijając się gdziekolwiek nie potrafisz powiedzieć tego głupiego 'cześć'. Przykre.

Już coraz mniej o Tobie myśle... teksty

unikatovaa dodano: 9 grudnia 2012

Już coraz mniej o Tobie myśle , moje myśli o Tobie ograniczają sie do paru minut dziennie. Ale przychodzą takie dni kiedy nie myślenie o Tobie zajmuje mi wyłacznie te pare minut. Bo myślę jak Ci się układa, czy może już kogoś masz, czy jesteś szczęśliwy i czy wysyłasz nocą te same sms'y które kiedyś były wysyłane do mnie.

a kiedy wytrzeźwiejesz  ockniesz sie... teksty

unikatovaa dodano: 9 grudnia 2012

a kiedy wytrzeźwiejesz, ockniesz sie i dojdzie do Ciebie co tak naprawdę się dzieje w Twoim życiu i zobaczysz że mnie już w nim nie ma - zatęsknisz. Kiedyś zatęsknisz jestem tego pewna. Myśląc że ja układam sobie nowe życie z kimś innym też zaczniesz się z kimś spotykać gdzieś tam daleko w myślach mając dalej w podświadomości mnie.. tak, tak właśnie będzie. Już chyba wyrosłam z Ciebie, przestałam żyć tą głupią nadzieją że sie zmienisz, bo wiem.. wiem że tak nie będzie. Tacy ludzie jak Ty się nie zmieniają.

Bo widzisz  czasami lepiej się... teksty

unikatovaa dodano: 29 listopada 2012

Bo widzisz, czasami lepiej się rozstać. Pozwolić odejść temu co Cię rani, chociaż równocześnie jest to to co najbardziej kochasz. Zrozum, że niektóre słowa zabolały zbyt mocno, żebym teraz mogła spojrzeć mu w oczy i wierzyć w to,że nie zrobi tego ponownie. Może na początku byłam taka naiwna, ale w końcu zauważam,że on się chyba nie zmieni. Właśnie dlatego muszę odejść, dla siebie, dla tych resztek serca, które mi pozostały. Będzie bolało, będę tęsknić i płakać, ale tak trzeba. Trzeba stać się dużą dziewczynką i w końcu zrozumieć, że czasami miłość to za mało żeby z kimś być./esperer
Autor cytatu: kinia10107

I prawda jest taka że już go nie... teksty

unikatovaa dodano: 28 listopada 2012

I prawda jest taka że już go nie kochasz , nie myślisz o nim wieczorami i nie śni Ci się po nocach. Nie tęsknisz i nie płaczesz , pogodziłaś się z jego utratą i ułożyłaś sobie życie z kimś innym , z kim jesteś cholernie szczęśliwa.Ale mimo wszystko idąc ulicą obok jego domu mimowolnie odwrócisz głowę w bok , by spojrzeć chociaż ten jeden jedyny raz a w twojej głowie zabrzmi jego imię , wykreuję się schemat jego postaci. I to nie dlatego że wciąż coś do niego czujesz , tylko wiesz jak to jest wspomnienia zawsze wracają.
Autor cytatu: kinia10107

To niewiarygodne  jak można czuć... teksty

unikatovaa dodano: 28 listopada 2012

To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie. / ?

ignoruj. nie pisz  nie dzwoń   nie... teksty

unikatovaa dodano: 23 listopada 2012

ignoruj. nie pisz, nie dzwoń , nie odzywaj sie - cisza niszczy każdego / ?

Zanim zrozumiesz  ona zapomni.... teksty

unikatovaa dodano: 23 listopada 2012

Zanim zrozumiesz, ona zapomni. / jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV