głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unico zranił Cię ktoś kiedyś mocno. widzę to w Twoich oczach. nie nie zaprzeczaj. po co kiwasz głową próbując udowonić sobie że był nikim? był wszystkim. wszystkim co

unico

unico.moblo.pl
zranił Cię ktoś kiedyś mocno. widzę to w Twoich oczach. nie nie zaprzeczaj. po co kiwasz głową próbując udowonić sobie że był nikim? był wszystkim. wszystkim co mi
zranił Cię ktoś kiedyś  mocno.... teksty

unico dodano: 9 luty 2013

zranił Cię ktoś kiedyś, mocno. widzę to w Twoich oczach. nie, nie zaprzeczaj. po co kiwasz głową, próbując udowonić sobie, że był nikim? był wszystkim. wszystkim co miałaś, i wszytkim co odeszło. mam rację, nie? wiem, że przytaknęłaś. nie bój się mówić o uczuciach. nie trzymaj tego w sobie. wykrzycz co Cię boli - bo wiem, że boli, bardzo. zobaczysz, będzie dobrze. jeszcze się pozbierasz. jeszcze dasz radę, i jeszcze pokażesz mu, kto tu co tak na prawdę stracił. jeszcze będzie żałował, tylko musisz się podnieść. musisz dać radę, i skopać im wszystkich tyłki. pokazać kto tu rządzi, i kogo nie złamie nic. więc do dzieła - wstań, i idź. nie ważne, że patrzą i gadają - zazdroszczą, bo sami nigdy tak na prawdę do końca się nie podnieśli. marne istotki na kolanach moralności. / veriolla

Jeżeli będzie chciał  pozwól mu... teksty

unico dodano: 8 luty 2013

Jeżeli będzie chciał, pozwól mu odejść. Jak coś czuje to wróci, jednak jeśli jesteś mu obojętna odejdzie i nie odezwie się nawet by zapytać co u Ciebie. Smutne ale prawdziwe.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

i pamiętaj dziewczyno  zawsze jest... teksty

unico dodano: 6 luty 2013

i pamiętaj dziewczyno, zawsze jest ktoś, kto nienawidzi patrzec na Twoje łzy, a każdy Twój smutek jest również jego smutkiem. Zawsze jest i będzie ktoś dla kogo będziesz najlepsza, najpiękniejsza, nawet bez makijażu o 4 nad ranem i z papierosem w ręce. Ktoś, kto spogląda na Ciebie ukradkiem i wyobraża sobie przeróżne historie, myśli przed snem, śni, wspomina. Ktoś, kto znając osobowy powód Twojej złości ma ochotę go zabic, a z Tobą uciec i sprawic, że będziesz szczęśliwa. Zawsze jest taki ktoś, nawet, gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy.

coś o mnie? co noc misiek z którym... teksty

unico dodano: 6 luty 2013

coś o mnie? co noc misiek z którym śpię spada mi na podłogę, co jest bynajmniej wkurzające, bo na prawdę staram się nie rozpychać. nie słodzę herbaty i nie piję kawy. nie lubię też coca coli ani pepsi, ale w ostateczności je wypiję. nie lubię pączków i wolę chleb niż bułkę. przy moim łóżku musi znajdować się lampka nie dalej niż na wyciągnięcie ręki i nawet w dzień wolę mieć zasłonięte zasłony. często odnajduję 'życiową pasję', którą rzucam po kilku dniach i chyba tylko rap nigdy mi się nie znudzi. lubię oglądać bajki. nie lubię za to głupich komediowych seriali, które są żałośnie puste. wszelkim możliwym przedmiotom nadaję własne nazwy i mam pełno małych karteczek na biurku, które mi o wszystkim przypominają. nie przepadam też za kwiatami a od piwa wolę wino. przez godzinę mogę bawić się swoimi paznokciami, jednak jeśli chodzi o makijaż, to sam tusz mi zdecydowanie wystarcza. usypiam ze słuchawkami a w pokoju mam piłkę do nogi, żeby zawsze móc pokopać. to taka mała część mnie.

Siadam  wyciągam szluga  biorę... teksty

unico dodano: 6 luty 2013

Siadam, wyciągam szluga, biorę bucha za tych, którym już nie ufam.

Nie wiesz co czułam tamtego dnia.... teksty

unico dodano: 5 luty 2013

Nie wiesz co czułam tamtego dnia. Nie wiesz co myślałam. Nie wiesz jaki ból mi zadałeś. Nic nie wiesz. A jednak uważałeś że wiesz najlepiej. Zostawiłeś po sobie ogromny, bolesny ślad. Ranę, której nie mogę wyleczyć. Choć czasem mam wrażenie, że już się goi, za każdym razem gdy coś mi Ciebie przypomni ona znów się otwiera. Kładę się na łóżku, patrzę w ścianę i widzę Ciebie. Ty już zapomniałeś. Nie pamiętasz, że jesteś cząstką mnie. I tak bardzo pragnę Cię znienawidzić, i nie umiem tego zrobić. Teraz, teraz jestem w beznadziejnym położeniu. Obojętna na wszystko, a jednak na kimś mi zależy, staram się jak mogę, ale mi to nie wychodzi. Sprawiłeś, że wszystko mi obojętne. Przez Ciebie się zmieniłam. Nie potrafię być szczęśliwa. Coś mi na to nie pozwala. I myślę, że to Twoja wina.

Żałujesz czasem ?   Czego? Tych... teksty

unico dodano: 5 luty 2013

Żałujesz czasem ? - Czego? Tych zajebiście wspaniałych chwil, dzięki którym mogłam iść dalej z podniesioną głową? Każdego uśmiechu, gdy odczytywałam wiadomość od niego? Nie, nie żałuję. :)
Autor cytatu: selektywnie

Za niektórymi gestami i pewnymi... teksty

unico dodano: 4 luty 2013

Za niektórymi gestami i pewnymi osobami, zawsze będziemy tęsknić.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Nie musisz do mnie przyjeżdżać... teksty

unico dodano: 3 luty 2013

Nie musisz do mnie przyjeżdżać, nie musisz za mna tęsknić, nie musisz na mnie patrzeć, ani się też do mnie uśmiechać, nie musisz pamiętać mojego imienia, ani tego jakiego koloru są moje oczy, nie musisz wiedzieć co lubię, nie musisz wiedzieć dlaczego płaczę, jakiej słucham muzyki i czego się najbardziej boję, nie musisz ze mną rozmawiać, śmiać się z moich żartów, ani też mnie lubić, ale obiecuję Ci, że będziesz żałował.

To ją przytula gdy jest źle  to ona... teksty

unico dodano: 3 luty 2013

To ją przytula gdy jest źle, to ona nosi jego bluzę w chłodne dni, to jej ciało go podnieca, to jej imię jest jego ulubionym, to o niej myśli kładąc się spać, to z jej twarzą przed oczami budzi się rano, to jej zapach wdycha tak intensywnie, to jej mówi o swoich zmartwieniach, to ją pociesza w ciężkich chwilach, to z nią dzieli się swoimi sukcesami, to jej dłoń trzyma z całych sił, to za nią tęskni najbardziej, to ją całuję, to ją broni przed złem, to jej nie pozwala być smutną, to jej uśmiech uwielbia, to jej oddechu słucha gdy śpi, to ona znaczy dla niego tak wiele, to ona potrafi go rozśmieszyć, to o nią się martwi, to o niej myśli słuchając piosenek o miłości, to dla niej budzi się każdego dnia, to dla niej chce być lepszy, to jej oczy są dla niego najpiękniejsze, to ją kocha z całego serca. Ją, nie mnie.

Wiem  że podobam Ci się nawet... teksty

unico dodano: 1 luty 2013

Wiem, że podobam Ci się nawet zaspana, bez makijażu i z potarganymi włosami, ale zrozum ja lubię ładnie wyglądać dla samej siebie, tak po prostu.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Jebie mnie to jakie masz do mnie... teksty

unico dodano: 31 stycznia 2013

Jebie mnie to jakie masz do mnie podejście. Dla mnie nie jesteś nikim ważnym i może ja wkurwiam Ciebie, ale uwierz, że Ty nie działasz na mnie w ogóle. I to właśnie jest dla Twojej osoby najgorsze. Chciałbyś zjebać mi dzień, chciałbyś zobaczyć to zwątpienie w moich oczach, a jedyne czym Cię obdarzam to uśmiechem, bo widzisz... Mamusia mnie uczyła żeby z idiotami nie rozmawiać./esperer
Autor cytatu: esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV