głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
unico Może i jestem suką ale rasową a nie skundloną jak Ty. Boje się że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje bo tak trudno mnie zrozumieć bo jestem taka uparta

unico

unico.moblo.pl
Może i jestem suką ale rasową a nie skundloną jak Ty.
Może i jestem suką ale rasową a... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

Może i jestem suką, ale rasową, a nie skundloną jak Ty.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Boje się że przestanie się o mnie... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

Boje się, że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna.
Autor cytatu: jachcenajamaice

rzygam słodkimi słówkami żyję... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

rzygam słodkimi słówkami, żyję melanżem.
Autor cytatu: ramona_23

Wiem że przyjdzie czas w którym... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

Wiem, że przyjdzie czas, w którym zrozumiesz, co czułam. Mam nadzieję, że będziesz zasłaniał twarz patrząc w lustro.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Kochałam Cię. Kochałam nawet gdy... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

Kochałam Cię. Kochałam nawet, gdy każdego pieprzonego ranka budziłam się bez Ciebie i kiedy zasypiałam, marząc, żebyś mi się chociaż przyśnił, bo w realnym życiu byłeś już tylko wspomnieniem. Kochałam, kiedy łapiąc własną dłoń, wyobrażałam sobie, że należy do Ciebie. Kochałam wtedy, gdy po policzkach ściekały mi łzy i kiedy byłam pozornie szczęśliwa, pozornie - bo bez Ciebie to nigdy nie było szczęście. Kochałam Cię nawet gdy mówiłeś, że kochasz, którąś z tych może i pięknych, ale pozbawionych charakteru lasek. Kochałam Cię, nawet, kiedy dzień po naszym rozstaniu powiedziałeś, że masz inną i że jesteś z nią szczęśliwy. Kochałam, gdy patrzyłeś mi w oczy, wiedząc, jak wiele dla mnie to znaczy i jak bardzo rani. Kochałam, nawet kiedy każdego dnia łamałeś mi serce. Kochałam, gdy obejmowałeś mnie swoimi ciepłymi dłońmi mówiąc po chwili, bym nie robiła sobie nadziei. Kochałam, zawsze, bez względu na wszystko. Ale nie potrafię kochać, kiedy widzę, jak bardzo jesteś szczęśliwy - beze mnie.
Autor cytatu: fruugo

wiesz cokolwiek się stanie  pieprz... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

wiesz, cokolwiek się stanie - pieprz to. nie przywiązuj się. po prostu rób tak, żebyś była szczęśliwa, nawet jeśli ktoś odejdzie.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

abracadabra nope you're still a bitch. teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

abracadabra, nope you're still a bitch.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

przegięliśmy wiesz o tym. ja tez.... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

przegięliśmy, wiesz o tym. ja tez. oboje wiem, wiedzą też Twoi znajomi, jak i moi. wiedzą sąsiedzi, nauczyciele, ludzie z miasta, nawet Ci, których mijamy idąc do sklepu czy do kiosku po szlugi, własnie ci, których nie znamy. w chuj ludzi wie, że nasza znajomość była przegięciem, do granic możliwości. chyba każdy wiedział co tak w sobie kochaliśmy jeszcze rok pół roku temu. może to były te przepite oczy, rozdygotane ręce i naćpane źrenice, płynąca w żyłach wódka i krążąca po organizmie amfa. a może to był nasz spokój, gdzieś w Twoim pokoju, gdy oglądaliśmy film, wtuleni w siebie. a wczoraj, ujrzałam Cię, gdy stałeś w drzwiach wejściowych baru i wiesz, nie poznałam Cię. nie zabiło mocniej serce, ani nie chciałam przeprowadzić z Tobą żadnej rozmowy, a tym bardziej nie chciałam Ci tlumaczyć, dlaczego Cie już nie kocham i dlaczego to JEGO oczy są moją myślą przewodnią każdego dnia.. nie chciałam Ci mówić, przecież moje życie nie jest już Twoim, i odwrotnie. /cz1. Bm
Autor cytatu: beautymetafora

Obietnice są zbyt często łamane... teksty

unico dodano: 22 stycznia 2013

Obietnice są zbyt często łamane, do cholery, to nie są zwykłe słowa. / nieracjonalnie

 chcę na zawsze zakończyć ten... teksty

unico dodano: 28 grudnia 2012

` chcę na zawsze zakończyć ten rozdział mojego, naszego życia. nie chcę we wspomnieniach widzieć nas. chcę widzieć Ciebie i mnie. a jeśli kiedyś zobaczysz mnie na ulicy, chcę abyś pamiętał, że byłeś dla mnie wszystkim, i dalej zajmujesz wielki kawałek mojego serca. bo nic nie jest w stanie zmienić, tego, co do Ciebie czułam. kochałam cię, a Ty rozwaliłeś moje życie w 2 sekundach. nic nie jest w stanie skleić złamanego serca, trudno jest teraz zaufać komukolwiek.
Autor cytatu: selektywnie

nie zrzygajcie się od nadmiaru... teksty

unico dodano: 24 grudnia 2012

nie zrzygajcie się od nadmiaru słodkości w te pierdolone święta. / deliberacja

Bo ważne jest by nie odtrącać... teksty

unico dodano: 24 grudnia 2012

Bo ważne jest by nie odtrącać miłości, mimo że może sprawić niemało trudności. Bo lżej jest pozwolić odpłynąć paru łzom, niż w samotności kroczyć na przeciw pustym dniom.
Autor cytatu: gusiiiiek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV