głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Byłam zraniona jasne. Ale przetrwałam. Nie miałam innego wyjścia niż ruszyć z moim życiem naprzód. Bez niego. Oni widzieli w Nim skurwiela Ja czułego człowieka.

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Byłam zraniona jasne. Ale przetrwałam. Nie miałam innego wyjścia niż ruszyć z moim życiem naprzód. Bez niego.
Byłam zraniona  jasne. Ale... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

Byłam zraniona, jasne. Ale przetrwałam. Nie miałam innego wyjścia, niż ruszyć z moim życiem naprzód. Bez niego.

Oni widzieli w Nim skurwiela   Ja... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

Oni widzieli w Nim skurwiela - Ja czułego człowieka. Oni widzieli Jego cyniczne spojrzenie i wredny półuśmiech - Ja widziałam smutek w oczach, i lekką nadzieję w uśmiechu. Oni widzieli inaczej - Oni Go nie znali.

Tato robiąc sobie śniadanie spytał... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

Tato robiąc sobie śniadanie spytał czy też chcę, dostając odpowiedź ' nie dzięki '. Gdy przy obiedzie spytał o deser usłyszał identyczną odpowiedź. W końcu nie wytrzymując oznajmił: ' śniadania nie je, obiad ledwie rusza, słodyczy nie chce - zakochanie normalnie'. Na co z lekkim uśmiechem, biorąc jabłko dodałam: ' dupa, nie zakochanie. dieta tato, dieta' .

Dzisiaj  całkiem przypadkiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

Dzisiaj, całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie, ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie, już nie jesteś królem mojego życia. Teraz ja rządzę swoim światem.

To  że wspominam o Nim coraz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

To, że wspominam o Nim coraz rzadziej, nie znaczy, że o Nim zapominam. On nadal jest w moim sercu. Zawsze tam będzie.

Brakuje mi NASZYCH rozmów  NASZYCH... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 czerwca 2014

Brakuje mi NASZYCH rozmów, NASZYCH spacerów, NASZYCH spraw, NASZYCH kłótni, brakuje mi czasu, kiedy wszystko było NASZE, a nie takie jak teraz.. Twoje, lub moje.

Najgorzej jest udawać przed samą... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 czerwca 2014

Najgorzej jest udawać przed samą sobą. Obiecujesz sobie, że od jutra wszystko się zmieni. Mija tydzień, a ty nadal stoisz w tym samym miejscu, Twoje rany nie zabliźniły się ani trochę. Wmawiasz sobie, że jest lepiej. Unosisz głowę do góry i połykasz łzy, bo masz dość bycia słabą. Wewnętrznie cała się trzęsiesz i nie ma już w Tobie nic, co walczy. Próbujesz sprzedać wszystkim baję o byciu szczęśliwym, a w rzeczywistości modlisz się, żeby ktoś odłączył Cię od tego bólu, jak od respiratora.

Dużym problemem większości ludzi... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 czerwca 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, którą wydaje im się być idealna.

Dlaczego tak jest  że ludzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 czerwca 2014

Dlaczego tak jest, że ludzie odchodzą? Że przestaje im zależeć? Że obiecują nie wiadomo co, a potem i tak ich nie ma. Uzależnią nas od siebie, od swojej obecności, zapachu, bliskości a potem tak po prostu odchodzą. Beż żadnej konkretnej przyczyny. My szukamy błędów u siebie, myślimy co zrobiliśmy źle, a tak naprawdę to całkowicie nie nasza wina. Tęsknie za wieloma osobami, którzy zabawili się moimi uczuciami, dla których byłam kaprysem, przelotną zachcianką, nikim. To zawsze mi najbardziej zależy, to zawsze ja najbardziej cierpię

Najgorsza w zakończeniach jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

Najgorsza w zakończeniach jest świadomość, że czeka nas żmudne zadanie zaczynania wszystkiego od nowa.

Są wieczory  kiedy oddałabym... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

Są wieczory, kiedy oddałabym wszystko za choć minutę Twojej obecności, a są wieczory, gdy z takim dziwnym spokojem zasypiam, gdybym nie wiedziała kompletnie nic.

Postanowiłam  że zaczynam nowy... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 czerwca 2014

Postanowiłam, że zaczynam nowy rozdział. Nie będę popełniać błędów które już popełniłam. Nie będę wracać do przeszłości, żyję teraźniejszością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV