głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Życie jest jak wsiadanie do pociągu. Podjeżdża pociąg wsiadamy poznajemy w nim ludzi otwieramy się przed niektórymi. I tym jednym pociągiem jedziemy razem dalej

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Życie jest jak wsiadanie do pociągu. Podjeżdża pociąg wsiadamy poznajemy w nim ludzi otwieramy się przed niektórymi. I tym jednym pociągiem jedziemy razem dalej
Życie  jest jak wsiadanie do... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 lipca 2014

Życie, jest jak wsiadanie do pociągu. Podjeżdża pociąg, wsiadamy, poznajemy w nim ludzi, otwieramy się przed niektórymi. I tym jednym pociągiem jedziemy razem dalej, towarzyszymy sobie. Aż nastanie czas wysiąść.Rozumiesz, że czas nastał. Trzeba to zostawić. Trzeba wsiąść w inny pociąg, w nim też są ludzie, których ubogacimy swoją obecnością.

Życie to skomplikowany interes. teksty

tyskaaaaa dodano: 18 lipca 2014

Życie to skomplikowany interes.

Tęsknota to najgorsza tortura... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 lipca 2014

Tęsknota to najgorsza tortura - sprawia, że możesz umierać każdego dnia po trochu, przez tygodnie, miesiące, lata. Przez całe życie.

Twarda psychicznie  ale słaba nerwowo. teksty

tyskaaaaa dodano: 18 lipca 2014

Twarda psychicznie, ale słaba nerwowo.

Czasem nie chodzi o to  żeby... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 lipca 2014

Czasem nie chodzi o to, żeby zmieniło się na lepsze. Najczęściej chodzi o to, by zmieniło się na cokolwiek.

Zakończ to  bo inaczej Cię to... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 lipca 2014

Zakończ to, bo inaczej Cię to zniszczy. Oddal się od Niego czym prędzej, póki to wszystko nie przekroczyło jeszcze granic. Inaczej staniesz się żywym dowodem na to, że może pęknąć serce. Z miłości, bądź nienawiści, ale może.

Po dziesiątym kieliszku Twoje... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 lipca 2014

Po dziesiątym kieliszku Twoje odejście staje się zabawne.

Dałam sobie z nim spokój  nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 lipca 2014

Dałam sobie z nim spokój, nie odzywam się, nie piszę. Mimo to, nadal i tak myślę, bo nie potrafię tego opanować. Płaczę, gdyż nie umiem się powstrzymać. Martwię, się, bo jest to silniejsze ode mnie.

tęskniąc za tym co minęło  mamy... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 lipca 2014

tęskniąc za tym co minęło, mamy pewność, że to miało sens.

Ludzie przychodzą  ludzie odchodzą.... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 lipca 2014

Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy się to zdarza, jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce.

kochamy to  czego nie możemy mieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 lipca 2014

kochamy to, czego nie możemy mieć, czego nie możemy dotykać, do czego nie możemy się uśmiechać, mówić. kochamy nieosiągalne. kiedy staje się dostępne to, do czego tak biło nasze serducho, a ciało lgnęło, nagle wymyka się spod wszelkich prawidłowości. dlatego tak chcemy tych skurwieli. bo tylko oni nigdy nie dają nam świadomości, że już są i będą dalej. nie pozwalają naszemu sercu bić wolniej.

na początku był ból. ogromny... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 lipca 2014

na początku był ból. ogromny, niewyobrażalny ból. łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego, co dotyczyło i przypominało jego. teraz? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy staje się dostępny. i tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV