głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylko_z_toba ''dziś ten smutek rodzi gniew mała krzycz urwij łeb kurwie niech krew znajdzie ujście niech krew spłynie w bólu aż poczuje pustkę.'' Powietrze jest takie rzadki

tylko_z_toba

tylko_z_toba.moblo.pl
''dziś ten smutek rodzi gniew mała krzycz urwij łeb kurwie niech krew znajdzie ujście niech krew spłynie w bólu aż poczuje pustkę.''
''dziś ten smutek rodzi gniew  mała... teksty

tylko_z_toba dodano: 6 lipca 2013

''dziś ten smutek rodzi gniew, mała krzycz, urwij łeb kurwie niech krew znajdzie ujście, niech krew spłynie w bólu, aż poczuje pustkę.''

Powietrze jest takie rzadkie  znów... teksty

tylko_z_toba dodano: 6 lipca 2013

Powietrze jest takie rzadkie, znów zejdzie mi się tu do rana, tęsknota to kpina przy rozkurwionym sercu na kawałki, nie istnieje coś takiego, jest tylko żal i wściekłość, na siebie, na niego, jakim cudem znów to się mogło stać, wielkość serca pokazała zimny lód.

Nie poznajesz siebie  pijesz więcej... teksty

tylko_z_toba dodano: 5 lipca 2013

Nie poznajesz siebie, pijesz więcej niż zwykle, widzisz w sobie emocji brak, sięgasz po kolejnego papierosa, wciągasz dym głęboko w płuca za wszystkie wasze dni, za to co miało tu być a nie ma.

Nie umiem już opisać uczuć jakie... teksty

tylko_z_toba dodano: 5 lipca 2013

Nie umiem już opisać uczuć jakie we mnie się zgromadziły w ciągu ostatnich lat względem Ciebie, nie mówiąc o ostatnich tygodniach, zabiłabym Cię chyba wszystkim...cokolwiek bym miała pod ręką.

Wiedziałam  że to nie może być... teksty

tylko_z_toba dodano: 5 lipca 2013

Wiedziałam, że to nie może być prawdziwe, że kłamałeś, wiedziałam, że nie zajęłam tego najbardziej zajebistego miejsca w Twoim życiu mimo trzech lat spędzonych razem, mimo wszystko i wszystkich, wiedziałam, że nie jestem najbardziej zajebistą dziewczyną w Twoim życiu, ale nie sądziłam, że to miejsca zajmie moja przyjaciółka, kurwa facet.

Nie wiem jakim cudem  moje serce... teksty

tylko_z_toba dodano: 5 lipca 2013

Nie wiem jakim cudem, moje serce rozpierdala się, nie wiem jakim cudem pozwoliłam na to kolejny raz, czemu byłam naiwna i teraz chce się rozbić o dno.

I nie mam nic już zbieram wszystko... teksty

tylko_z_toba dodano: 3 lipca 2013

I nie mam nic już zbieram wszystko od nowa, najpierw siebie do kupy by cokolwiek móc zbudować mój świat runął z fundamentami, słowo muszę posprzątać by postawić je na nowo. Każdy z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno, nie możemy żyć ze sobą. Za kilka lat mi powiesz że u Ciebie wszystko spoko będzie tak, ja wierzę w to głęboko.

Nie zdarza się nic dwa razy  czasem... teksty

tylko_z_toba dodano: 1 lipca 2013

Nie zdarza się nic dwa razy, czasem zdarza się raz, czasem trzy, ewentualnie siedem. Popełniasz po raz kolejny te same błędy, ranisz siebie, ale sprawia Ci to przyjemność, mogłabyś przezywać te chwile milion razy, przecież z wszystkiego się podniesiesz, we wszystkim umiesz znaleźć siłę.

Byłeś mój  byłam cała Twoja... teksty

tylko_z_toba dodano: 1 lipca 2013

Byłeś mój, byłam cała Twoja, kochałam każdy centymetr Twojego ciała, każdy Twój uśmiech, sposób w jaki na mnie patrzyłeś, kochałam patrzeć kiedy się uśmiechasz, kochałam Cię, nad życie, nad siebie, nad wszystkie osoby razem wzięte, mieszkałeś spory czas w moim życiu skarbie.

Nie wiem na co idziesz  ani look  ani... teksty

tylko_z_toba dodano: 1 lipca 2013

Nie wiem na co idziesz, ani look, ani hajs a tym bardziej kurwa miłość.

Jak możesz mówić po tylu latach... teksty

tylko_z_toba dodano: 1 lipca 2013

Jak możesz mówić po tylu latach, że nie chcesz znać mnie?

Wystawiłam swoje serce na dłoni  na... teksty

tylko_z_toba dodano: 28 czerwca 2013

Wystawiłam swoje serce na dłoni, na Twojej dłoni, gotowe na kolejne złamanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV