głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylko_z_toba Umieram każdego dnia bez Ciebie moje serce coraz lżej bije mój puls bez Ciebie staje się nie wyczuwalny nie chce obiecywać Tobie nic już chce być przy Tobie daw

tylko_z_toba

tylko_z_toba.moblo.pl
Umieram każdego dnia bez Ciebie moje serce coraz lżej bije mój puls bez Ciebie staje się nie wyczuwalny nie chce obiecywać Tobie nic już chce być przy Tobie dawać
Umieram każdego dnia bez Ciebie... teksty

tylko_z_toba dodano: 24 lipca 2013

Umieram każdego dnia bez Ciebie, moje serce coraz lżej bije, mój puls bez Ciebie staje się nie wyczuwalny, nie chce obiecywać Tobie nic już, chce być przy Tobie, dawać Tobie uśmiech każdego dnia.

Jesteś dla mnie największą... teksty

tylko_z_toba dodano: 23 lipca 2013

Jesteś dla mnie największą wartością, nie potrzebuję nic, po za Twoją miłością

Kiedyś byłam głupia  myślałam... teksty

tylko_z_toba dodano: 23 lipca 2013

Kiedyś byłam głupia, myślałam ciągle, że mam do czego wracać, dziś wszystko pękło, szybciej niż ta bańka wypuszczana z ust na wiatr. Rozmyła się, pękła.

To życie jest do dupy  wieczorem nie... teksty

tylko_z_toba dodano: 22 lipca 2013

To życie jest do dupy, wieczorem nie śpimy z miłości, z rana z tęsknoty, wróć, bez Ciebie nie dam rady dłużej tak.

Chcesz wiedzieć co to miłość?... teksty

tylko_z_toba dodano: 19 lipca 2013

Chcesz wiedzieć co to miłość? Ona jest jak alkohol. Najpierw upija Cie, potem poniewiera mnie I tak się włóczę gdzieś chyba zgubiłem sens bo tu nic się nie zmienia dla mnie świat się zatrzymał mimo ze się kreci ziemia. Odkąd niema Cie ze mną chmury przykryły słonce mimo ze lato gorące to ja czuje tutaj chłód, lód w sercu. Mimo ze biegnę czuje jakbym stał w tym samym miejscu samotny pośród ulic jak cień w dolinie mgieł. Krzyczę do ciebie zza światów może teraz słyszysz mnie i tez czujesz to co ja i tez chciała byś coś zmienić.

I co mała  nic już nie zrobisz... teksty

tylko_z_toba dodano: 19 lipca 2013

I co mała, nic już nie zrobisz, nie? Nawet zakupy nie sprawiają już takiej samej radości, niby przez chwile jest fajnie, kupujesz nową bieliznę, jest idealnie, wyglądasz w niej seksownie, ale co z tego, facet do którego bije Twoje serce w tym Cie nie zobaczy.

Dziwne  świat pozmieniał się przez... teksty

tylko_z_toba dodano: 19 lipca 2013

Dziwne, świat pozmieniał się przez lata, zawsze robiłaś coś dla niego, a teraz go nie ma, on nie chce być w Twoim życiu, ale jakoś nie umiesz się z tym pogodzić, każdego dnia masz nadzieje, że wszystko się zmieni. Że ujrzysz sens, że znów będziesz robiła wszystko dla nas.

Któregoś dnia może wstaniesz... teksty

tylko_z_toba dodano: 18 lipca 2013

Któregoś dnia może wstaniesz, obudzisz się i dojdziesz do wniosku, że mnie kochasz tak naprawdę, że beze mnie życie nie będzie miało sensu, że chciałbyś abym zaczęła wszystko budować od nowa.

Dopóki będę oddychać  będę... teksty

tylko_z_toba dodano: 14 lipca 2013

Dopóki będę oddychać, będę walczyła o Ciebie.

Kocham Cię  cholernie mocno tęsknie... teksty

tylko_z_toba dodano: 14 lipca 2013

Kocham Cię, cholernie mocno tęsknie za Tobą w każdej minucie mojego życia, chciałabym usłyszeć Twój głos mówiący, że Ty też kochasz mnie i potrzebujesz jak nigdy jeszcze.

Pamiętasz mieliśmy być ponad... teksty

tylko_z_toba dodano: 14 lipca 2013

Pamiętasz mieliśmy być ponad wszystkim? Każdy chce abym wbiła sobie Ciebie z głowy, a ja nie chce, robię wszystkim na przekór, chodź schowajmy się przed całym światem, wiem, że jestem idiotką, że zraniłam Cię za bardzo, ale jestem w stanie schować Cię przed całym światem i bólem. Nie piszę do Ciebie, gdy zostaje sama, ale nie wiem jak mam się o Ciebie starać, powiedź tylko, że mi pozwolisz na to, abym się starała, odrzuciłam miłość innego człowieka, dla Ciebie, pamiętam o Tobie cały czas.

Przeraża mnie fakt  że każdego... teksty

tylko_z_toba dodano: 12 lipca 2013

Przeraża mnie fakt, że każdego dnia moje serce staje się coraz bardziej zimne mimo dodatniej temperatury na zewnątrz, wewnątrz czuję pustkę, Ciebie nie ma, jestem tylko ja, nie ma naszych wspólnych planów ani uśmiechów. Boje się, że przestanę czuć cokolwiek, że zatracę siebie do ostatniego najgłupszego uczucia, i nie będzie dla mnie istniało coś takiego jak miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV