głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylko_z_toba Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy że się nie wraca ani do tych samych miejsc ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku za

tylko_z_toba

tylko_z_toba.moblo.pl
Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy że się nie wraca ani do tych samych miejsc ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna
 Mieliśmy już za sobą wszelkie... teksty

tylko_z_toba dodano: 2 grudnia 2015

"Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy, że się nie wraca ani do tych samych miejsc, ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. Długo nie mogliśmy w to uwierzyć. Nieodwracalność zdarzeń i uczuć jest równie absurdalna jak śmierć, trudno ją zaakceptować. Na szczęście ta wiedza przychodzi na samym końcu: kiedy umiera nam ktoś bliski albo kiedy kończy się miłość. Ale zanim przyjdzie, człowiek próbuje i próbuje, próbuje o wiele dłużej niż to ma sens." Grażyna Jagielska

Zapamiętaj  pośpiech jest... teksty

tylko_z_toba dodano: 2 grudnia 2015

Zapamiętaj, pośpiech jest najgorszym doradcą. Wpadasz w ramiona innego, bo wydaje Ci się, że dawna miłość się już skończyła, że to nie było to i pewnego dnia budzisz się rano i wiesz, że popełniałaś największy błąd swojego życia, bo wszystko to czego szukałaś już miałaś. Amen.

Dlaczego po raz kolejny z oczu moich... teksty

tylko_z_toba dodano: 31 maja 2014

Dlaczego po raz kolejny z oczu moich spadają łzy spowodowane Twoją osobą?

 Czekam   aż kiedyś powróci... teksty

tylko_z_toba dodano: 31 maja 2014

"Czekam, aż kiedyś powróci wszystko, czego nie przeżyłem. Nie było przecież nic piękniejszego." V. Burian

''Ona była przeszłością... teksty

tylko_z_toba dodano: 4 maja 2014

''Ona była przeszłością, teraźniejszością, przyszłością. Chciałem jej odpowiedzieć, ale nie mogłem. Rozpadłem się na kawałki.'' Maggie Stiefvater

Niesamowite uczucie po tak wielu... teksty

tylko_z_toba dodano: 4 maja 2014

Niesamowite uczucie po tak wielu miesiącach od zdania prawa jazdy, usiąść za kółkiem i czerpać radość z jazdy, bez jakiegokolwiek strachu, że jedzie się samemu. Witaj nowy rozdziale w moim życiu.

Chcesz znów poczuć tą radość w... teksty

tylko_z_toba dodano: 23 stycznia 2014

Chcesz znów poczuć tą radość w płucach, wdychać powietrze pełne szczęście, powiedzieć całemu świata, że jesteś szczęśliwa, że to jest to o czym marzyłaś, że niczego więcej nie potrzebujesz, że wszystko co chcesz masz już przy sobie.

Możesz robić co chcesz  nie musisz... teksty

tylko_z_toba dodano: 23 stycznia 2014

Możesz robić co chcesz, nie musisz zabiegać o mnie, o uśmiech na mojej twarzy, o to co u mnie słychać, nie musisz przyjeżdżać i pisać sms'ów na dobranoc, ale nie zdziw się, jeśli któregoś dnia znów odejdę.

Kocham Cię najbardziej na świecie... teksty

tylko_z_toba dodano: 24 sierpnia 2013

Kocham Cię najbardziej na świecie, sam sposób w jaki jesteś, w jaki czujesz, a kiedy śpisz obok mnie przyprawia mnie o uśmiech, kiedy bezustannie mogę się patrzeć na Twoje ciało, kiedy przytulasz mnie aby było mi ciepło, kiedy widzę Twoje zaspane oczy z rana.

Najwspanialszy  najcudowniejszy... teksty

tylko_z_toba dodano: 19 sierpnia 2013

Najwspanialszy, najcudowniejszy, facet pod słońcem

Niesamowite uczucie  znów '' tylko z... teksty

tylko_z_toba dodano: 6 sierpnia 2013

Niesamowite uczucie, znów '' tylko z Tobą'' nabiera znaczenia, sprawia, że dla Ciebie mogłabym wszystko, że będziemy płynąć razem przez kolejne lata, że będzie pięknie, lepiej niż na początku bo mamy siebie, wiemy co to szczęście.

Kocham Cię nie opiszą tego... teksty

tylko_z_toba dodano: 6 sierpnia 2013

Kocham Cię nie opiszą tego wszystkiego co czuje, gdy jestem z Tobą, parę słów nie ukaże piękna Twoich wyjątkowych oczu, w których widzę swoje odbicie gdy po raz spędzamy jedną z tych magicznych chwil, które będziemy wspominać przez najbliższe lata.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 126 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV