głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylko_z_toba Wiem jak jest więc usiądź tu obok Potraktuj mnie jak kumpla bo jestem tu z Tobą. Rozumiem wszystko nie bój się słów Jeśli nie jesteś gotowy to jutro będę tu znó

tylko_z_toba

tylko_z_toba.moblo.pl
Wiem jak jest więc usiądź tu obok Potraktuj mnie jak kumpla bo jestem tu z Tobą. Rozumiem wszystko nie bój się słów Jeśli nie jesteś gotowy to jutro będę tu znów.
Wiem jak jest więc usiądź tu obok... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Wiem jak jest więc usiądź tu obok, Potraktuj mnie jak kumpla, bo jestem tu z Tobą. Rozumiem wszystko, nie bój się słów, Jeśli nie jesteś gotowy to jutro będę tu znów.

''Nie jestem typem skurwysyna  uwierz... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

''Nie jestem typem skurwysyna, uwierz zrozumiem jeśli znów mi powiesz, że masz dość moich posunięć że nadszedł ten czas, przęgiałem po raz ostatni ciężko jest kochać skurwiela, gdy on sam nie ułatwi wiem, czasem jest tak, że ja mówię zbyt wiele i niepotrzebnie wychylam się przed szereg ale ciągle z tym walczę, bo wiem co jest źle nie oczekuję wiele, tylko tego co ma sens i choć cały ten świat ma nas tylko za pionki ja nie pozwolę na to żeby chociaż raz w nas zwątpił''

''Nie powiem nic  chociaż myślą... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

''Nie powiem nic, chociaż myślą pewnie, Że to mało dojrzałe, nie znajdą pokory we mnie. W swoich myślach zabiją moje serce, Twierdząc, że nie jestem w stanie czuć niczego więcej. Nie powiem, że chętnie bym to ponaprawiał, Sumienie walczy o życie jakby miało zawał. Miałem w życiu kilka krytycznych momentów, Ale tak już jest, nie ma bezpiecznych zakrętów. Ja mogłem coś zmienić, dobrze się zastanowić, Lecz nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi. Nie chcę patrzeć jak ktoś bliski znów znika, Bo wciąż płacę za to, że nie boję się ryzyka.''

Moje porażki to tylko moja sprawa... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Moje porażki to tylko moja sprawa, A to co spierdoliłem sam dzisiaj muszę naprawiać. A chwile kiedy przegrywam sam ze sobą, Nie świadczą o mojej sile, ale dają uśmiech wrogom. A gdy jedną nogą sięgam dna, są na szczycie, Ja pierdolę ich, nawet jeśli przegram z życiem. Masz tu na bicie kilka słów ode mnie, Jestem taki sam jak Ty, też nie kumam zupełnie. Dlaczego tak jest? Też chciałbym to ponaprawiać, Ale chęci to jedno, możliwości druga sprawa. Cóż, zacznij od tego, że nie każdy lubi słuchać, Mają klapki na oczach, albo kurwa korki w uszach. Nie proś mnie o to bym próbował Cię zrozumieć, Bo wiesz, ciąglę próbuję i ciągle nie umiem.

Będę na Ciebie czekać  chce na... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Będę na Ciebie czekać, chce na Ciebie czekać, aż odkryjesz, że nadal mnie kochasz, że nadal jestem jedną jedyną. Za bardzo Cię kocham, aby nie czekać. Chce być Twoja, ofiarowałeś mi całe swoje serce, chce się odwdzięczyć tym samym choć zrozumiałam swoje błędy i wstyd mi za siebie.

Pamiętam jak zapytałem czy mnie... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze, odpowiedziałaś: Nie wiem, przeszły mnie dreszcze pomyślałem, że nie ma mnie bez Ciebie. Z drugiej strony są pozory i codzienne rzygam nią, jak w Twoich oczach widzę, że jesteś daleko stąd. Twoje łzy, na ich widok, mam ochotę skoczyć z okna, bo nie mogę znieść, że jesteś dla mnie coraz bardziej chłodna. Każdy dzień oddala nas, odliczam czas, do momentu w którym, znów zostanę sam, kurwa mać! Znów nie mogę sobie spojrzeć w twarz, bo się boję, że zobaczę ten sam emocji brak. Jak wtedy gdy ostrzegałaś mnie, że wszytko jest nie tak, a ja czułem, że wgniata mnie w ziemie ten pieprzony świat. Choć łączy nas piękno spadających gwiazd, stoję w drzwiach, ostatni raz życie traci smak, pryska czar. Idzie burza, wiem, wiatr rozwiewa mgłę, a ja uczę się żyć, każdym kolejnym dniem.

Chcę dać Ci wszystko  bo Ty na to... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Chcę dać Ci wszystko, bo Ty na to zasługujesz.

Tyle smutku   tyle łez przez nas... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Tyle smutku , tyle łez przez nas razem wylanych, tyle pytań co wybrać ? i czy warto ? sam wiesz , kiedyś było dobrze .. kiedyś choć przyszłości się nie zmieni oboje wiemy to że nie zacząć jeszcze raz będzie to największy błąd, żeby rzucić gdzieś w kąt dawno planowaną przyszłość jest nie możliwe dla nas , dziś tak to wyszło że życie osobno nie razem z dystansem, to jest nie dla nas, nie dla nas ten target.

Bardzo mi Ciebie brakuje  tego jak... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Bardzo mi Ciebie brakuje, tego jak przesiadywaliśmy u mnie nocami, jak jeździliśmy samochodem nocą, jak się wygłupialiśmy, Twoich dłoni, silnych ramion i gorącego ciała,szalonych rozmów, tego, że zabierałam Ci gumy i wypijałam piwo, że czułam, że moje miejsce jest obok Ciebie i pewności, że czujesz to samo, wróć błagam Cię.

Kurwa kocham Cię  kocham Cię w chuj... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Kurwa kocham Cię, kocham Cię w chuj, umrę bez Ciebie, już umarłam.

Straciłam miłość swojego życia... teksty

tylko_z_toba dodano: 10 lipca 2013

Straciłam miłość swojego życia, najcudowniejszego faceta pod słońcem kurwa, ja pierdole, klatka piersiowa rozrywa mi się na pół.

''Jestem dla Ciebie  dla siebie bym... teksty

tylko_z_toba dodano: 9 lipca 2013

''Jestem dla Ciebie, dla siebie bym już nie żył.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV