głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tygryseeek bywają takie dni i noce które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie

tygryseeek

tygryseeek.moblo.pl
bywają takie dni i noce które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy
bywają takie dni i noce  które... teksty

tygryseeek dodano: 27 kwietnia 2013

bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy, które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności

Nieważne ilu chłopaków spojrzy... teksty

tygryseeek dodano: 27 kwietnia 2013

Nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie, nieważne ilu się podobam, nieważne jak przystojni oni będą - dla mnie najprzystojniejszym jesteś Ty i chcę podobać się tylko Tobie.

powiedz  że będzie dobrze! że coś... teksty

tygryseeek dodano: 27 kwietnia 2013

powiedz ,że będzie dobrze! że coś będzie!

I zaraz cisza  Cisza absolutna.... teksty

tygryseeek dodano: 27 kwietnia 2013

I zaraz cisza, Cisza absolutna. Kompletna. Cisza pocałunków. Która mówi i opowiada o marzeniach i baśniach, o ukrytych skarbach. Najpiękniejszych.

I dotknę cię  gdzie by nie rzucił... teksty

tygryseeek dodano: 26 kwietnia 2013

I dotknę cię, gdzie by nie rzucił mnie los, Swym sercem, bo kocham nad życie.

Pora zacząć od nowa  spokojnie  bez... teksty

tygryseeek dodano: 13 kwietnia 2013

Pora zacząć od nowa, spokojnie, bez niepotrzebnych myśli z jednym pytaniem, czy wrócę kiedyś tam, gdzie wszystko wydaje się piękniejsze i w tej samej chwili, w której sobie to pytanie za­daję, już znam odpowiedź...

a najbardziej cieszę się z tego... teksty

tygryseeek dodano: 13 kwietnia 2013

a najbardziej cieszę się z tego, że już się z Ciebie wyleczyłam i potrafię ułożyć sobie życie bez Ciebie w roli głównej.

wciąż próbuję tęsknić mniej teksty

tygryseeek dodano: 13 kwietnia 2013

wciąż próbuję tęsknić mniej

Chcę przestać czuć  by móc o tym... teksty

tygryseeek dodano: 13 kwietnia 2013

Chcę przestać czuć, by móc o tym mówić.

wszystko się kończy  jednak zalega... teksty

tygryseeek dodano: 13 kwietnia 2013

wszystko się kończy, jednak zalega w naszym sercu na zawsze, nie potrafimy tak naprawdę nic zażegnać, za bardzo się staramy, za bardzo kochamy i za bardzo chcemy zapomnieć, wszystko robimy nie tak i tak naprawdę nie potrafimy sobie pomóc, tylko inni mogą to zrobić za nas i dla nas, to dziwne, i teraz kończy się coś innego, ale nie zapomnimy o tym, zbyt wiele znaczy. wszystko się kończy.

Ludzie boją się śmierci bardziej... teksty

tygryseeek dodano: 10 kwietnia 2013

Ludzie boją się śmierci bardziej nawet niż bólu. To dziwne, że się jej boją. Życie boli dużo bardziej niż śmierć. W momencie śmierci, ból się kończy. Więc, koniec to chyba twój przyjaciel.

Samej byłoby mi lepiej. Nie dlatego... teksty

tygryseeek dodano: 10 kwietnia 2013

Samej byłoby mi lepiej. Nie dlatego, że sama byłabym szczęśliwa. Myślałam, że jeśli kogoś pokocham, a później związek się rozpadnie, mogę tego nie przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Bo jeśli się nauczymy, że potrzebujemy miłości i ją stracimy, jeśli będziemy na kimś polegać, zbudujemy życie wokół związku, a później wszystko się rozpadnie - czy taki ból da się przeżyć? Utrata miłości jest jak uraz, jak umieranie. Z tą różnicą, że umieranie ma swój koniec. A to? Może trwać wiecznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV