głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tygryseeek Są sprawy z którymi trudno wygrać. Jednak głęboko wierzę że każdy może walczyć o swoje marzenia bez względu na przeznaczenie. ! serca nie można ukraść można po

tygryseeek

tygryseeek.moblo.pl
Są sprawy z którymi trudno wygrać. Jednak głęboko wierzę że każdy może walczyć o swoje marzenia bez względu na przeznaczenie. !
 Są sprawy  z którymi trudno... teksty

tygryseeek dodano: 21 czerwca 2014

`Są sprawy, z którymi trudno wygrać. Jednak głęboko wierzę, że każdy może walczyć o swoje marzenia, bez względu na przeznaczenie.` !

serca nie można ukraść  można... teksty

tygryseeek dodano: 19 czerwca 2014

serca nie można ukraść, można pożyczyć.

 Zdumiewajace jak niewielka cześć... teksty

tygryseeek dodano: 19 czerwca 2014

`Zdumiewajace jak niewielka cześć naszego życia stanowią ważne chwile. Najczesciej mijaja w mgnieniu oka, lecz rzucają swiatlo na przyszłość i niemożemy zapomnieć osób i miejsc ktore byly ich siłą sprawczą`

 Miałam zaledwie dwadzieścia parę... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Miałam zaledwie dwadzieścia parę lat, kiedy najlepsza część mojego życia się skończyła. Nie uważasz, że to straszne? Miałam w zasięgu ręki tyle możliwości, a kiedy się ocknęłam, nagle nie było niczego."

 Jeżeli zdarzyło wam się kiedyś... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Jeżeli zdarzyło wam się kiedyś przeżyć nieszczęście, to na pewno ktoś potem pocieszał was, że nazajutrz rano będzie lepiej. Pocieszenie takie jest, oczywiście, kompletną bzdurą, gdyż nieszczęście pozostaje nieszczęściem nawet w najpiękniejszy poranek."

 Czy te­go szkoda? Nie  nie szkoda.... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

`Czy te­go szkoda? Nie, nie szkoda. Nie szkoda niczego, co minęło. Szkoda tylko tego, co jest teraz i dzi­siaj, szkoda tych wszystkich godzin i dni, które traciłem, które tylko cierpliwie znosiłem, które nie przynosiły ani darów, ani wstrząsów. Ale, Bogu dzięki, bywały też wyjątki, zdarzały się niekiedy, rzadko, również i inne godziny, które przynosiły wstrząsy, przynosiły dary, burzyły ściany i znowu sprowadzały mnie, zbłąkanego, z powrotem do żywego serca świata. Smutny, a jednak do głębi poruszony, usiłowałem przypomnieć sobie ostatnie przeżycie tego rodzaju.`

 Czuję się wspaniale. Naprawdę.... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

`Czuję się wspaniale. Naprawdę. Muszę zapamiętać to uczucie na wypadek, gdyby w przyszłości znów trafił mi się koszmarny tydzień. Miałaś kiedyś coś podobnego? Czujesz się okropnie, a potem to przechodzi i nie umiesz sobie wytłumaczyć, dlaczego tak było. Kiedy jest mi tak fajnie jak teraz, mówię sobie, że znowu może mi się przydarzyć parszywy tydzień i dlatego powinnam magazynować tyle szczęśliwych chwil, ile się da, żeby móc je wspominać i wierzyć, że znowu będę szczęśliwa. To wprawdzie nie za bardzo działa, ale myślę, że zawsze warto próbować.`

 Ale od złych słów  które się... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie."

 Moje życie potoczyło się... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Moje życie potoczyło się fałszywą drogą, a kontakt z ludźmi wywoływał tylko wewnętrzny monolog. Upadłem już tak nisko, że gdybym miał do wyboru rzeczywistą miłość lub przeczytanie dobrego romansu, wybrałbym książkę."

 Jeśli ludzie nie mają właściwie... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Jeśli ludzie nie mają właściwie niczego, cokolwiek może się stać niemal wszystkim."

 Wszystko jest coraz bardziej za... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Wszystko jest coraz bardziej za późno. Chociaż to zdanie jest może błędne nie tylko logicznie, językowo, ale naprawdę za późno może być tylko raz, w ciągu jednej sekundy, a potem już zawsze."

 Złote frykasy  ananasy  nadzieje... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Złote frykasy, ananasy, nadzieje - za spokój tanio oddam."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV