głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tygryseeek Jest nam dobrze Chyba dobrze. Chyba nam. ... Zostań bo się zgubimy każde z nas w innej pustce. Braknie mi słów i powiem prawdę jesteśmy stworzeni dla siebie ja

tygryseeek

tygryseeek.moblo.pl
Jest nam dobrze Chyba dobrze. Chyba nam.
Jest nam dobrze Chyba dobrze.  Chyba... teksty

tygryseeek dodano: 30 czerwca 2014

Jest nam dobrze,Chyba dobrze. Chyba nam.

  ...  Zostań  bo się zgubimy... teksty

tygryseeek dodano: 30 czerwca 2014

"(...) Zostań, bo się zgubimy każde z nas w innej pustce."

 Braknie mi słów i powiem prawdę... teksty

tygryseeek dodano: 30 czerwca 2014

"Braknie mi słów i powiem prawdę jesteśmy stworzeni dla siebie ja dla siebie i Ty dla siebie odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum że naprawdę razem można się tylko rozstawać"

 Pewnie wyjechała i nie dziwiłbym... teksty

tygryseeek dodano: 29 czerwca 2014

"Pewnie wyjechała i nie dziwiłbym się, bo jakiej to trzeba siły. aby nie opuścić miejsca, w którym spotkało człowieka takie nieszczęście, ile trzeba by wylać łez, aby oswoić znów to miejsce, ile naprzemagać się z pamięcią, aby przestała nas dręczyć, ze snami, aby nam się nie śniły."

 Był miłością mojego życia.... teksty

tygryseeek dodano: 22 czerwca 2014

"Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki."

“i wasn't the first and i will not... teksty

tygryseeek dodano: 21 czerwca 2014

“i wasn't the first and i will not be the last the difference between me and the others is that i am permanently cutting you from my life you are like a cancerous tumor that i never want back!”

 Są sprawy  z którymi trudno... teksty

tygryseeek dodano: 21 czerwca 2014

`Są sprawy, z którymi trudno wygrać. Jednak głęboko wierzę, że każdy może walczyć o swoje marzenia, bez względu na przeznaczenie.` !

serca nie można ukraść  można... teksty

tygryseeek dodano: 19 czerwca 2014

serca nie można ukraść, można pożyczyć.

 Zdumiewajace jak niewielka cześć... teksty

tygryseeek dodano: 19 czerwca 2014

`Zdumiewajace jak niewielka cześć naszego życia stanowią ważne chwile. Najczesciej mijaja w mgnieniu oka, lecz rzucają swiatlo na przyszłość i niemożemy zapomnieć osób i miejsc ktore byly ich siłą sprawczą`

 Miałam zaledwie dwadzieścia parę... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Miałam zaledwie dwadzieścia parę lat, kiedy najlepsza część mojego życia się skończyła. Nie uważasz, że to straszne? Miałam w zasięgu ręki tyle możliwości, a kiedy się ocknęłam, nagle nie było niczego."

 Jeżeli zdarzyło wam się kiedyś... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

"Jeżeli zdarzyło wam się kiedyś przeżyć nieszczęście, to na pewno ktoś potem pocieszał was, że nazajutrz rano będzie lepiej. Pocieszenie takie jest, oczywiście, kompletną bzdurą, gdyż nieszczęście pozostaje nieszczęściem nawet w najpiękniejszy poranek."

 Czy te­go szkoda? Nie  nie szkoda.... teksty

tygryseeek dodano: 8 czerwca 2014

`Czy te­go szkoda? Nie, nie szkoda. Nie szkoda niczego, co minęło. Szkoda tylko tego, co jest teraz i dzi­siaj, szkoda tych wszystkich godzin i dni, które traciłem, które tylko cierpliwie znosiłem, które nie przynosiły ani darów, ani wstrząsów. Ale, Bogu dzięki, bywały też wyjątki, zdarzały się niekiedy, rzadko, również i inne godziny, które przynosiły wstrząsy, przynosiły dary, burzyły ściany i znowu sprowadzały mnie, zbłąkanego, z powrotem do żywego serca świata. Smutny, a jednak do głębi poruszony, usiłowałem przypomnieć sobie ostatnie przeżycie tego rodzaju.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV