głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tygryseeek Nie tracąc nadziei trzeba powoli rozplątywać zasupłane nitki. Choćby sprawa wyglądała beznadziejnie zawsze gdzieś znajdzie się jakiś luźny koniec. Gdy wokół je

tygryseeek

tygryseeek.moblo.pl
Nie tracąc nadziei trzeba powoli rozplątywać zasupłane nitki. Choćby sprawa wyglądała beznadziejnie zawsze gdzieś znajdzie się jakiś luźny koniec. Gdy wokół jest ciemno
 Nie tracąc nadziei trzeba powoli... teksty

tygryseeek dodano: 8 sierpnia 2015

"Nie tracąc nadziei trzeba powoli rozplątywać zasupłane nitki. Choćby sprawa wyglądała beznadziejnie, zawsze gdzieś znajdzie się jakiś luźny koniec. Gdy wokół jest ciemno, pozostaje tylko spokojne czekanie, aż oczy przywykną do mroku."

 Trudno przekonać samego siebie  że... teksty

tygryseeek dodano: 8 sierpnia 2015

"Trudno przekonać samego siebie, że miejsce, w którym przebywamy, jest naszym domem, i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce."

 Nie przemówię do ciebie  lecz... teksty

tygryseeek dodano: 2 sierpnia 2015

`Nie przemówię do ciebie, lecz będę myślał o tobie, gdy usiądę samotny lub samotny zbudzę się w nocy, Będę czekał, bo nie wątpię, że spotkam cię znowu, I zadbam o to, aby cię nie utracić..`

poprostu.. nie wierze w rzeczy... teksty

tygryseeek dodano: 2 sierpnia 2015

poprostu.. nie wierze w rzeczy, których życie nie potwierdza.

 It's just a bad day not a bad life.  teksty

tygryseeek dodano: 28 lipca 2015

`It's just a bad day not a bad life.`

 A przy potoku słów pojawią się... teksty

tygryseeek dodano: 22 lipca 2015

`A przy potoku słów pojawią się łzy.. łzy tęsknoty, łzy niekontrolowane, łzy tak długo wstrzymywane. Nastąpi chwilowe oczyszczenie, po którym trzeba będzie znów poświęcić dużo czasu na zebranie się w sobie. Na zagrzebanie czegoś, co już nigdy przecież nie miało zmącić spokoju umysłu. Co miało odejść w zapomnienie. Pozostać w zakurzonym rozdziale przeszłości.`

 Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie.... teksty

tygryseeek dodano: 22 lipca 2015

"Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić."

Każdy ma własnego Matthew'a Shmita... teksty

tygryseeek dodano: 12 lipca 2015

Każdy ma własnego Matthew'a Shmita odtwarzamy wciaż w myślach spędzony z nimi czas, patrzymy wstecz,nie chcąc spojrzec w przod, czas jednak przerwac stara piosenke i napisać nową..

Pamiętam   że będąc dzieckiem... teksty

tygryseeek dodano: 10 lipca 2015

Pamiętam , że będąc dzieckiem chciałem latać . Chyba każde dziecko o tym marzy . Dorastasz i całe zło świata zwala ci się na ramiona i wtedy nie marzysz o lataniu ..

We all have someone   like Matthew... teksty

tygryseeek dodano: 10 lipca 2015

We all have someone like Matthew Smith. We spend thousands of hours wondering, imagining, and re-creating our time with them. We look backwards to avoid going forwards. But at a certain point, it's time to stop singing that old song and write a new tune.

 Oby wiatr zawsze wiał Ci w plecy  a... teksty

tygryseeek dodano: 9 lipca 2015

"Oby wiatr zawsze wiał Ci w plecy, a słońce świeciło nad głową i niechaj wichry losu uniosą Cię do gwiazd"

Nie chcę związku  chcę wpadać do... teksty

tygryseeek dodano: 28 czerwca 2015

Nie chcę związku, chcę wpadać do niego raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak jego, on wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzyma mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, pracę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę mu krawat i zapnę marynarkę..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV