głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoje_szczescie poczułam się tak jak gdyby ktoś wyciął mnie z życia tak jak dziecko wycina zdjęcie idola z gazety. dokładnie jedzie nożyczkami po konturze i nic nie zostaje tyl

twoje_szczescie

twoje_szczescie.moblo.pl
poczułam się tak jak gdyby ktoś wyciął mnie z życia tak jak dziecko wycina zdjęcie idola z gazety. dokładnie jedzie nożyczkami po konturze i nic nie zostaje tylko po
poczułam się tak  jak gdyby ktoś... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

poczułam się tak, jak gdyby ktoś wyciął mnie z życia, tak jak dziecko wycina zdjęcie idola z gazety. dokładnie jedzie nożyczkami po konturze i nic nie zostaje, tylko postać. nie ma żadnego tła, żadnych innych osób.. tak się poczułam. otaczała mnie pustka.

klęski się zdarzają. nikt ich nie... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

klęski się zdarzają. nikt ich nie uniknie. dlatego czasem lepiej przegrać bitwę o swoje marzenia niż zostać pokonanym, nie wiedząc, po co się walczyło.

jak nic potrzebuję spokoju w... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

jak nic potrzebuję spokoju w świetle dnia, wyjścia z domu w południe, wyjścia na ciepłą ulicę. by w słodkiej aurze zatopić się, w dźwiękach, w zapachu liści. popołudnia potrzebuję, leniwego i długiego, z ciemną kawą w dłoniach patrzeć jak na parapecie tańczy złote słońce.

czasami nie sięgam dna  choć jestem... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

czasami nie sięgam dna, choć jestem w minimalnej odległości od niego, częściej łapię się na pozytywnym myśleniu, a rozczarowań się spodziewam. zdecydowanie najlepsza jestem w rezygnacjach.

muszę ochłonąć. zdecydowanie.... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

muszę ochłonąć. zdecydowanie. wypośrodkować się między tym wszystkim, co mną trzepie w tej chwili, czyli własnymi, niepohamowanymi emocjami, a faktami, jakie istnieją i których zmienić nie można

rano obudziła się z nadzieją... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

rano obudziła się z nadzieją jednak im dłużej mijał dzień, tym szybciej ona spieprzała.

podobno każdy ma swoją pulę... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

podobno każdy ma swoją pulę szczęścia...

czasem zachowuję się jak beztroskie... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

czasem zachowuję się jak beztroskie dziecko, patrzące naiwnie na świat. czasem jak dojrzała kobieta, szukając sensu. ciągle zagubiona w labiryncie uczuć. nie mam już siły dalej biec, nie mam już siły wybierać między dobrem a złem. to wszystko staje się koszmarnym snem. chcę się obudzić, ale ja wcale nie śpię..

oddalił się parę kroków... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

oddalił się parę kroków, odwrócił się i powiedział jeszcze: - ''dla mnie jest już za późno, ja już swoje życie przegrałem. Ty możesz ciągle walczyć o szczęście''

osobie samotnej najtrudniej uwierzyć... teksty

twoje_szczescie dodano: 2 marca 2012

osobie samotnej najtrudniej uwierzyć jest że jest coś warta. wielu singli nie docenia siebie. oto co ja o tym myślę: może warto ustalić kim się jest, każdy z nas z osobna, bo nie możemy zainwestować w kogoś wyjątkowego jeśli nie zainwestujemy w siebie. może samotność to nie coś co należy odcierpieć, ale może należy się nią cieszyć?

 Boję się  że pewnego dnia stracę... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 luty 2012

"Boję się, że pewnego dnia stracę to wszystko, co nie dość kochałem. Pamiętaj i nie wahaj się kochać tego, co kochać warto. I za mnie też, jeśli nie zapomnisz."

 Nie jest łatwo uwolnić się od... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 luty 2012

"Nie jest łatwo uwolnić się od wszystkich nitek prawdziwej miłości, gdy raz się przez nią przejdzie jak przez pajęczą sieć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV