głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoje_szczescie Świat niczego od Ciebie nie potrzebuje ale Ty musisz mu coś dać. Dlatego żyjesz. Jeśli się teraz zabijesz niczym się nie różnisz od miliardów innych czaszek kt

twoje_szczescie

twoje_szczescie.moblo.pl
Świat niczego od Ciebie nie potrzebuje ale Ty musisz mu coś dać. Dlatego żyjesz. Jeśli się teraz zabijesz niczym się nie różnisz od miliardów innych czaszek które le
 Świat niczego od Ciebie nie... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 luty 2012

"Świat niczego od Ciebie nie potrzebuje, ale Ty musisz mu coś dać. Dlatego żyjesz. Jeśli się teraz zabijesz - niczym się nie różnisz od miliardów innych czaszek, które leżą pod ziemią. Jeśli dasz coś światu, nawet coś nietrwałego, wygrasz.

 Żadna wielka miłość nie umiera... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 luty 2012

"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza- wie jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo że, przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw.."

 Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 luty 2012

"Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać. Jeślibyś zapytał, po co, odrzekłabym, że nawet bez tych fundamentalnych wspaniałych rzeczy, bez tej gorejącej krwi w arteriach, zostaje w życiu, w jednym dniu, dostatecznie wiele, by uczynić je cennym, ważnym, pasjonującym. Jak mam bez Ciebie żyć? Umieszczam Cię w muzeum mego serca, które często zwiedzam, sycąc Tobą zmysły aż do bólu, zanim na noc zamkną podwoje.."

 W pewnej zdumiewającej chwili... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 luty 2012

"W pewnej zdumiewającej chwili człowiek otwiera usta i z pierwszym niespodziewanym słowem, uświadamia sobie, że włada zupełnie nowym językiem, którego wczśniej nie znał."

 Są dwie rzeczy które nigdy nie... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 luty 2012

"Są dwie rzeczy które nigdy nie dają nam spokoju: miłość i rozczarowanie."

Przepraszam tych  co powinnam... za... teksty

twoje_szczescie dodano: 27 stycznia 2012

Przepraszam tych, co powinnam... za to,że jestem taka trudna... za niewypowiedziane myśli... za zbyt skomplikowane słowa... że mówię 'odejdź.!' myśląc 'zostań'... Za chwile milczenia i brak znaków życia... Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę... Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy... Za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać...

eśli macie taką osobę  która jest... teksty

twoje_szczescie dodano: 24 stycznia 2012

eśli macie taką osobę, która jest dla Was cholernie ważna, dzięki jednej rozmowie uśmiechacie się przez resztę dnia, bo jej głos jest melodią dla Waszych uszu. Jeśli Wasze oczy błagają Boga o jej widok chociaż przez ułamek sekundy, bo dzięki niej nabierają one blasku. Jeśli j ej dotyk tak na Was działa, że macie dreszcze, przy niej czujecie, że się rozpływacie, czujecie się jak w raju. Jeśli potrzebujecie jej tak jak serce potrzebuje bicia. Jeśli jej uśmiech jest dla Was najpiękniejszym darem od Boga. Jeśli jesteście pewni, że coś do niej czujecie, a nawet więcej niż byście chcieli czuć. Jeśli boicie się każdego dnia, że ją stracicie, przez jakąś głupią, zbędna kłótnię. Jeśli jesteście zazdrośni o każdą inną osobę, którą kiedykolwiek przytulała, bo wiecie, że wtedy ona miała w ramionach cały twój świat. Jeśli tak? To gratuluję Wam, bo macie to, co jest najcenniejsze, nie straćcie tego.

I cicho przyznaję  że dzisiejszego... teksty

twoje_szczescie dodano: 24 stycznia 2012

I cicho przyznaję, że dzisiejszego dnia nie mam dobrego humoru. Dlaczego? Może dlatego, że poranna herbata była za słodka. A może dlatego, że gdzieś zgubiłam coś, o czym jeszcze nie wiem, albo że zwyczajnie w świecie tęsknię? Nie ważne. W każdym bądź razie nie potrafię się na niczym skupić. Tak jakbym myślami była gdzie indziej. Staram się uciec od rzeczywistości? Owszem tak. A ludzie mówią, że tak się nie da. Gówno prawda, wszystko się da.

JESTEM   jedni mnie za to kochają... teksty

twoje_szczescie dodano: 18 stycznia 2012

JESTEM - jedni mnie za to kochają, drudzy nienawidzą

http:  niuniulaa.blog.onet.pl  teksty

twoje_szczescie dodano: 18 stycznia 2012

Dziewczyno   zmień swoje nastawienie... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 stycznia 2012

Dziewczyno , zmień swoje nastawienie i biegnij. Rzuć mu się w ramiona, tak po prostu, bez przyczyny. A później powiedz , że jednak nie tych ramion szukasz i tak jak On rzuć się w ramiona kogoś innego, na jego oczach. Może wtedy zrozumie, co traci…

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie... teksty

twoje_szczescie dodano: 14 stycznia 2012

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadna wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. Bezpiecznie. Pusto. Jestem jednak pewna ze to poczucie bezpieczeństwa mi się podoba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV