głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoje_szczescie Świat należy do ludzi którzy mają odwagę marzyć i ryzykować aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. A więc trawestując Montanda: mądr

twoje_szczescie

twoje_szczescie.moblo.pl
Świat należy do ludzi którzy mają odwagę marzyć i ryzykować aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej.
Świat należy do ludzi  którzy... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 marca 2012

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej.

A więc trawestując Montanda:... teksty

twoje_szczescie dodano: 29 marca 2012

A więc trawestując Montanda: mądrze zakochana kobieta nie zrezygnuje ze swoich pasji, a w uczuciach i refleksjach o życiu nigdy nie popadnie w rutynę. Bo wie że rozumowi bez emocji nie jest do twarzy. — M. Domagalik

“ Nadszedł czas  aby zabrać się... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

“ Nadszedł czas, aby zabrać się za siebie tak naprawdę. Więcej pewności, więcej odwagi i więcej motywacji. Nikt nie osiągnął szczytów stojąc w miejscu. ”

“ Było ci to zupełnie obojętne.... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

“ Było ci to zupełnie obojętne. A obojętność nie ma początku ani końca. Jest stanem niezmiennym. Bezwładem, który nie może się zachwiać. Jest się cierpliwym i nie czeka się, jest się wolnym i nie trzeba wybierać, jest się do wzięcia i niewiele człowieka pobudza. Nie prosi się o nic, niczego się nie wymaga, niczego nie narzuca. Słucha się bez słyszenia, patrzy, nie widząc. Samotność daje schronienie. Bo w ugruntowaną samotność z wyboru nic nie jest w stanie wejść i zburzyć tej wieżyczki osobności, tej szklanej góry. Samotność jest bezpieczna. Nie dopuszczając nikogo zbyt blisko, nie ryzykuje się. Nie poświęcając się dla kogoś nie wymaga się poświęceń. Choć i tak najważniejsze jest to, co działa w drugą stronę - kiedy nikt się nie poświęca, nie wymaga poświęcenia od ciebie. Nie ma szarpaniny, wyrzeczeń, nie ma zasady zależności i wzajemności. Nie ma oczekiwań i nie ma czego oczekiwać w zamian. Bo nie ma w zamian niczego co chciałoby się dać i chcieć. ” — Adam Pluszka "Flauta"

ze mną? bywa różnie. są dni gdy... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

ze mną? bywa różnie. są dni gdy powiem Ci: 'proszę,opuść ten pokój ', a są też takie gdy najzwyczajniej w świecie powiem Ci: ' spierdalaj stąd '. bywa, że cały dzień chodzę uśmiechnięta, ale potrafię też nie wygiąć kącików ust ku górze ani razu w ciągu całej doby. bywają też takie dni, gdy stanę z Tobą na środku ulicy i będę tańczyć śmiejąc się i krzycząc jak chore psychicznie dziecko, a zdarzają się takie dni, gdy powiem Ci, że jesteś dziecinny, bo masz ochotę poskakać po kałużach. różnie ze mną bywa - zmienna jestem, bardzo. ”

Właśnie kogoś takiego chyba... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

Właśnie kogoś takiego chyba naprawdę szukasz. Nowej energii, chwilowej zmiany, porwania szału.­

“ Nigdy nie wiesz  kiedy przyjdzie... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

“ Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać... ” — Listy do M.

“ Po prostu było im ze sobą... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

“ Po prostu było im ze sobą niesamowicie dobrze. Tkwili w związku, który był równie uzależniający jak heroina. Czasami spotykali się wystarczająco często, żeby poczuć się parą. Czasami między randkami upływały tygodnie i miesiące. Ale tak jak alkoholicy po suchych dniach ciągną do monopolowego, tak Mikael i Erika zawsze wracali do siebie, pragnąc więcej. ” — Stieg Larsson "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet"

“ Najtrudniej traci się coś  co... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

“ Najtrudniej traci się coś, co dotąd powoływało nas do życia, coś, co powodowało na twarzy uśmiech, rzecz, do której cholernie się przywiązaliśmy i człowieka, którego pokochaliśmy. ”

“ Nikt nie może cofnąć się w... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

“ Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie. ” — Maria Robinson

“  Co ja mam z Tobą zrobić?... teksty

twoje_szczescie dodano: 19 marca 2012

“ -Co ja mam z Tobą zrobić? -Karm mnie, kochaj mnie i nie opuszczaj. ” — Garfield

“ Rób to  co Cię uszczęśliwia... teksty

twoje_szczescie dodano: 18 marca 2012

“ Rób to, co Cię uszczęśliwia, bądź z Kimś, kto sprawia że się uśmiechasz, śmiej się tyle, ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV