głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rozszarpana przez życie teksty

twoja_jedyna dodano: 26 września 2015

rozszarpana przez życie

serce samo nie moze sie zdecydowac.. teksty twoja_jedyna dodał komentarz: serce samo nie moze sie zdecydowac.. do wpisu 26 września 2015
ale każda porażka czegoś nas uczy i trzeba cierpliwie czekać na lepszy czas teksty twoja_jedyna dodał komentarz: ale każda porażka czegoś nas uczy i trzeba cierpliwie czekać na lepszy czas do wpisu 22 września 2015
zabił duszę i zaufanie  zepsuł wszystko. teksty twoja_jedyna dodał komentarz: zabił duszę i zaufanie, zepsuł wszystko. do wpisu 22 września 2015
 Kobieta  która jest sama przez... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

"Kobieta, która jest sama przez dłuższy czas to zazwyczaj kobieta, która jakiś czas temu dostała mocnego kopa w dupę, po którym boi się wyprostować w trosce, aby nie dostać następnego."

 Poza tym jest na świecie taki... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

"Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."

 Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

"Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też tych chwil, w których sprawiałeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z głowy, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawiać."

 Każdy ma osobę którą kocha w... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

"Każdy ma osobę którą kocha w głębi duszy, chociaż wie że związek z nią nigdy nie będzie miał sensu."

“Znajdź ramiona  które będą... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

“Znajdź ramiona, które będą Cię przytulać w najtrudniejszych chwilach. Oczy, które będą patrzeć na najbrzydsze. I serce, które będzie Cię kochać w najgorszym. Wtedy znajdziesz prawdziwą miłość.

 Może tak naprawdę ja Go nigdy nie... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

"Może tak naprawdę ja Go nigdy nie kochałam. Może tylko byłam przyzwyczajona do niego, do tego że był, do czekania za nim. Może to nie była miłość? Może to było zwykłe zauroczenie, które trwało o kilka lat za dużo?"

 Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

"Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać."

“Są różne rodzaje tęsknot. Czy... teksty

twoja_jedyna dodano: 21 września 2015

“Są różne rodzaje tęsknot. Czy mówił ci ktoś o tym? Inaczej tęskni się za kimś, gdy wiesz, że jeszcze zobaczysz tę osobę i inaczej, kiedy ona już nigdy do ciebie nie wróci. Są tęsknoty dobre i złe. Dobre to takie, przy których pomimo wszystko jesteś szczęśliwy. Wtedy oczekiwanie działa na ciebie kojąco, jak opatrunek na udręczone serce. Natomiast złe tęsknoty łamią ci ten właśnie mięsień, rozrywają duszę i wyciskają łzy spod powiek. Te pierwsze wskrzeszają, drugie zaś odbierają chęci do dalszego życia." — Diana Sullivan

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV