głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twoja_jedyna “I wracałam. Myślałam że może to jest właśnie miłość. Jeżeli nie możesz od kogoś odejść. I jesteś z nim nawet jeżeli nie chcesz. Teraz wiem że to na pewno nie j

twoja_jedyna

twoja_jedyna.moblo.pl
“I wracałam. Myślałam że może to jest właśnie miłość. Jeżeli nie możesz od kogoś odejść. I jesteś z nim nawet jeżeli nie chcesz. Teraz wiem że to na pewno nie jest miło
“I wracałam. Myślałam  że może... teksty

twoja_jedyna dodano: 3 listopada 2015

“I wracałam. Myślałam, że może to jest właśnie miłość. Jeżeli nie możesz od kogoś odejść. I jesteś z nim nawet jeżeli nie chcesz. Teraz wiem, że to na pewno nie jest miłość. To rodzaj uzależnienia, to zamknięcie w więzieniu.”

“ Przestań szukać szczęścia w... teksty

twoja_jedyna dodano: 29 października 2015

“ Przestań szukać szczęścia w tym samym miejscu, w którym je zgubiłeś. ”

 Kiedy człowiekowi jest źle... teksty

twoja_jedyna dodano: 26 października 2015

"Kiedy człowiekowi jest źle - Skarży się. Kiedy jest naprawdę źle - Milczy. Ale kiedy jest naprawdę bardzo źle - Śmieje się. Po prostu siada z założonymi rękami i śmieje się z tej całej, żałosnej sytuacji."

 Puszczam cię wolno. Zdając sobie... teksty

twoja_jedyna dodano: 25 października 2015

"Puszczam cię wolno. Zdając sobie sprawę z beznadziejności jaką popełniam. Uczyń swoje życie lepszym a przede wszystkim wykorzystaj szansę którą dostajesz od losu. Przecież mogliśmy spędzić wspólnie razem trzydzieści lat. Wierząc w przeznaczenie i jakieś inne głupie brednie. Pozwalam ci odejść. Świadomy tej beznadziejności. Ale przecież sama miłość to zdecydowanie za mało"

To nie jest brak zaufania z mojej... teksty

twoja_jedyna dodano: 25 października 2015

To nie jest brak zaufania z mojej strony, to niechęć do słuchania ciągłych kłamstw, to pamięć o wszystkich kłamstwach wypowiadanych prosto w oczy./twoja_jedyna

 Nigdy nie widziałam takiego... teksty

twoja_jedyna dodano: 25 października 2015

-Nigdy nie widziałam takiego mężczyzny jak pan. - To dlatego, że nikt nigdy nie kochał pani tak jak ja.

Nie obiecuj gdy jesteś szczęśliwy.... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 października 2015

Nie obiecuj,gdy jesteś szczęśliwy. Nie odpowiadaj, gdy jesteś zły. Nie decyduj, gdy jesteś smutny"

Niestety. W rodzinie często nie ma żadnej ufności  a szkoda. teksty twoja_jedyna dodał komentarz: Niestety. W rodzinie często nie ma żadnej ufności, a szkoda. do wpisu 24 października 2015
 Moja babcia często powtarzała mi:... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 października 2015

"Moja babcia często powtarzała mi: Nigdy nie mów mężczyźnie wszystkiego, dziecko - on i tak tego nie doceni, a będzie chciał więcej i więcej - i to ty będziesz zawsze tą złą. Gdy dasz mu wszystko, co ci zostanie? Musisz mieć swój kawałek siebie, jakiś mały sekret, choćby dotyczył tylko tego, jaką marmoladę lubisz najbardziej. Bo kiedy będzie naprawdę źle, będziesz mogła schować się z tą marmoladą i w jej smaku odnaleźć lekarstwo na twoje łzy"

 Ufność do nieznajomych. To dziwne... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 października 2015

"Ufność do nieznajomych. To dziwne uczucie, kiedy potrafimy bardziej otworzyć się przed nieznajomym aniżeli przed kimś z własnej rodziny." — N. George, "Lawendowy pokój"

”Może po prostu posadź kobietę... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 października 2015

”Może po prostu posadź kobietę przed sobą, pogadaj z nią i postaraj się podniecić ją własnym mózgiem.” — Piotr C, "Pokolenie ikea"

  A może czas w końcu zakochać... teksty

twoja_jedyna dodano: 24 października 2015

- A może czas w końcu zakochać się dziko, z pasją i bez strachu? - szepnęło serce. - Zabijesz nas oboje - odpowiedział mózg.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV