głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tuszkowa nie mam tony pudru na ryju nie chodzę w szpilkach nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki

tuszkowa

tuszkowa.moblo.pl
nie mam tony pudru na ryju nie chodzę w szpilkach nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie c
nie mam tony pudru na ryju  nie... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

nie mam tony pudru na ryju, nie chodzę w szpilkach, nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie chcę chłopaka z kasą i tego najprzystojniejszego w szkole. wręcz przeciwnie. lubię duże bluzy, trampki. słucham rapu i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w chuj mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który będzie mnie kochał taką jaką jestem. bez żadnych warunków, ale i tym podobnych. jestem taka a innym chuj do tego. nie zmienię się. proste.

Weź mi pierdolnij w twarz  to już... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

Weź mi pierdolnij w twarz, to już jest lepsze niż to twoje cholerne milczenie..

To tak : ' forever together ' i inne... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

To tak : ' forever together ' i inne ' love story ' poszły się je.bać . Seans zakończony ♥ .

Wmawiam sobie  że moje życie ma... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

Wmawiam sobie, że moje życie ma sens że tylko chwilowo jest gorzej....Dłużej już nie będę potrafiła okłamywać samej siebie...

Ja i stały związek ?to chyba mało... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

Ja i stały związek ?to chyba mało realne. Jeżeli się już w coś angażuje to tylko i wyłącznie dla własnej korzyści, taka już ze mnie jebana egoistka. Poza tym nie wyobrażam sobie być zależną od drugiej osoby - wolność cenię ponad wszystko. Tyle w tym temacie;)

..wszystko co dobre kiedyś się... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

..wszystko co dobre kiedyś się kończy. \ Grubson

czujesz jak się trujesz każdym... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

czujesz jak się trujesz każdym nabranym powietrzem w płuca ? nie słyszysz , już nie czujesz że to co kiedyś rozrywało ci żebra przestało bić , zupełnie ucichło ? tęsknisz , cholernie tęsknisz za tym kto niegdyś trzymał cię za dłoń , budził pocałunkiem zostawiając kolejną drobną ranę na twoich wargach , za tym co miał te niesamowite oczy , i cudowny szept który mówił że kocha i zawsze będzie.

Tak tak może i należe do tych... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

Tak,tak może i należe do tych złych dziewczyn . Które często melanżują, dużo klną. Nie pozwalają obrażać się byle komu a tym bardziej ranić. Ale pech sprawił iż ta miłość przedostała się, przez tą gruboskórną wartwe ochronną ,twardej dziewczyny raniąc cholernie moje serce.

Spojrzałam w lustro. Dostrzegłam... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

Spojrzałam w lustro. Dostrzegłam dziewczynę ze zapłakanymi oczami, o ustach wycieńczonych z powodu wiecznego grymasu i z kubkiem ciepłego kakao w ręce. Ale to wszystko to tylko szczegół. Bo patrząc na nią dostrzegłam coś więcej, dostrzegłam cierpienie.

dziękuję tym którzy we mnie... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

dziękuję tym,którzy we mnie zwątpili, bo to właśnie oni dawali mi motywację do udowodnienia jak bardzo mnie nie doceniali.

' uzależnienie od miłości przebije... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

' uzależnienie od miłości przebije nawet alkohol , nikotynę , narkotyki , komputer , internet , telefon i inne uzależnienia. teraz 86 % młodzieży chodzi jak naćpana od miłości. '

ciągnie mnie do Niego . jak ćpuna... teksty

tuszkowa dodano: 14 września 2011

ciągnie mnie do Niego . jak ćpuna do heroiny .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV