głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tusiavvv opowiem Ci o moim zyciu o miłości która miała trwać wiecznie o przyjaźni której nie było o bliskich mi osobach ktore nagle odeszły.. Zerwaliśmy już parę miesięc

tusiavvv

tusiavvv.moblo.pl
opowiem Ci o moim zyciu o miłości która miała trwać wiecznie o przyjaźni której nie było o bliskich mi osobach ktore nagle odeszły..
opowiem Ci o moim zyciu  o miłości... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

opowiem Ci o moim zyciu, o miłości która miała trwać wiecznie, o przyjaźni której nie było, o bliskich mi osobach ktore nagle odeszły..

Zerwaliśmy już parę miesięcy... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Zerwaliśmy już parę miesięcy temu. Jest noc, a ja mam tysięczny pogrzeb wspomnień z rzędu.

Nową fryzurą  nowymi ciuchami... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Nową fryzurą, nowymi ciuchami, mocnym, innym niż dotychczas makijażem chciała pokazać, że jest silna, ale w środku rozrywał ja ból.

Czasem przed snem nagle stajesz mi... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Czasem przed snem nagle stajesz mi przed oczami, wtedy sobie mówię "Dziewczyno, idź spać". Czasem mam dni, kiedy mówię "gdybym nie spróbowała żałowałabym bardziej, że nie wyszło, że nie wykorzystałam.." i się uśmiecham. Nie wiem dlaczego i po co, po prostu czuję nową siłę do życia. Jest ciężko, wiadomo... ale za dużo już straconych miesięcy. Jedyne czego bym sobie teraz życzyła to tego, żeby ktoś inny rzucił mnie na kolana. Jak kiedyś Ty.

podszedł do mnie  pocałował w... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

podszedł do mnie, pocałował w czoło i łapiąc za rękę powiedział: 'tym razem nam się uda, kocham Cię z całych sił i przepraszam, że potrzebowałem tak dużo czasu by to dostrzec, teraz będzie nam jak w bajce, przezwyciężymy wszystkie przeciwności..' i ruszyliśmy przed siebie, poznając i kochając się coraz bardziej.. tak, to był piękny sen.

Mam wyrzuty sumienia. Pocałowałam... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Mam wyrzuty sumienia. Pocałowałam Go, chociaż w sercu noszę Ciebie, mimo że nie jesteśmy razem.

Mieliśmy być kurewsko szczęśliwi... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Mieliśmy być kurewsko szczęśliwi, wiesz..? A teraz.. jesteśmy szczęśliwi, prawda? Bez siebie. Ja z Nim, a Ty z Nią.

Uwielbiam wprawiać Cię w... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Uwielbiam wprawiać Cię w zakłopotanie. Wtedy tak uroczo się uśmiechasz.

Wyszedł z domu. Nie kłopotał sobie... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Wyszedł z domu. Nie kłopotał sobie głowy z zamknięciem drzwi na klucz. Wszystko co miał najcenniejsze stracił kilka miesięcy temu. Kiedy trzymał ją za rękę w karetce... Kiedy sekundy niczym wieczność dłużyły się niemiłosiernie. Kiedy lekarz oznajmił mu, że ona nie żyje. Cała jego radość życia niczym balonik pofrunęła wraz z nią do nieba. Wsiadł do samochodu. I jak co wieczór przecina mokre od łez ulice. Tęskni. Każdego dnia, kiedy musi wstać rano do pracy. Każdej godziny, kiedy telefon milczy jak zaklęty, bez żadnej wiadomości od niej. Każdej minuty, kiedy brakuje żywych wspomnień jej wczorajszego uśmiechu. Każdej sekundy, kiedy jego myśli wypełnia ból po jej stracie. Tak bardzo ją kochał...

Setny raz słucham tej samej... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

Setny raz słucham tej samej piosenki. Setny raz biore telefon w dłonie i spoglądam na mały ekranik... setny raz błądze oczami po nim w poszukiwaniu małej koperty z napisem 'Masz wiadomość'...

tesknie.. tesknie cholernie  bo juz... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

tesknie.. tesknie cholernie, bo juz nigdy nie posmakuje tego szczescia, a to co mi pozostalo to tylko tesknic. kazde wspomnienie o tym powoduje usmiech, ale i lzy..zyje glupia nadzieja, ze moze jeszcze kiedys spotkam go przypadkiem na ulicy i bedzie mi dane jeszcze raz na niego spojrzec, mimo, ze mam ta swiadomosc, ze on odwrocilby wzrok i przeszedl bokiem.

wolałabym  żeby mnie nienawidził... teksty

tusiavvv dodano: 24 lipca 2011

wolałabym, żeby mnie nienawidził niż był obojętny..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV