głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tryagain Walczyła cały czas do cholery jasnej walczyła . nie pokazywała jak bardzo się o niego boi jak ranią ją każde doniesienia o jego kolejnych kłopotach. Nie chciała

tryagain

tryagain.moblo.pl
Walczyła cały czas do cholery jasnej walczyła . nie pokazywała jak bardzo się o niego boi jak ranią ją każde doniesienia o jego kolejnych kłopotach. Nie chciała żeby p
Walczyła  cały czas do cholery... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

Walczyła, cały czas do cholery jasnej walczyła . nie pokazywała jak bardzo się o niego boi , jak ranią ją każde doniesienia o jego kolejnych kłopotach. Nie chciała żeby przejmował się jeszcze tym, że sprawia jej ból. Nie narzucała się, zawsze starała się z nim dogadaćm nie robić problemów. Każdego wieczora ze łzami w oczach przygryzała wargi z nadzieją ,że w końcu będzie lepiej . Po co? Po to żeby usłyszeć, że na niczym jej nie zależy… że jest zwykłą, obojętną suką.

 Eee  mała . – nie jestem mała!... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

-Eee, mała . – nie jestem mała! Mała jest twoja pała! Ja jestem niska. – odpowiedziała z satysfakcją, że w końcu mu dogryzła . – Niska bierze do pyska . ;]

  ON jest seksowny.   tak wiem.... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

- ON jest seksowny. - tak wiem. - masz szczęście. - tak wiem. - podoba się wielu dziewczynom - tak wiem. - cudownie się uśmiecha. - tak wiem. - ma genialne oczy. - tak wiem. - niesamowicie całuje. - tak w... skąd wiesz?

zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

zawsze jest trochę prawdy w każdym "ŻARTOWAŁEM", trochę wiedzy w każdym "NIE WIEM", trochę emocji w każdym "NIC MNIE TO NIE OBCHODZI" ..i trochę bólu w każdym "U MNIE W PORZĄDKU"..

To dziwne uczucie kiedy nie wiesz co... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

To dziwne uczucie kiedy nie wiesz co zrobić, jaką decyzje podjąć. Jesteś pomiędzy tym co chcesz, a tym co powinnaś wybrać.

W życiu każdego z nas jest... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica , niewybaczalny żal , nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość .

Nawet sobie nie wyobrażasz ile... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

Nawet sobie nie wyobrażasz ile rzeczy mówię Ci w myślach...

wolę być chwilą w Twoim życiu... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

wolę być chwilą w Twoim życiu , niż wiecznością w życiu innego .

  możesz być dziś nikim dla... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

` możesz być dziś nikim dla całego świata pamiętaj, dla niewielu jesteś całym światem usta ludzi układają się w krzywiznę kłamstwa To prawda, lecz nigdy nie mów "życie chuja warte" ` ; d

nie chciała tak dłużej żyć . nie... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

nie chciała tak dłużej żyć . nie miała już siły na wysłuchiwanie kolejnych, umoralniających kazań na temat tego, z kim się związała. nie była już w stanie znosić doniesień na temat jego długów , bijatyk. Coś w niej pękało kiedy widziała jego zaćpane oczy. Nie wiedziała skąd brać siły na przeżycie kolejnego wieczoru, podczas którego nie miała pojęcia co się z Nim dzieje. Chciała się od tego oderwać. Była wykończona. tylko jak miała to zrobić? Skoro jedyną drogą ucieczki było zerwanie z Nim kontaktu . a On był częścią Niej . czy dla świętego spokoju warto było poświęcić część siebie?

i choć przyjdzie nam cierpieć... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

i choć przyjdzie nam cierpieć, choć pojawią się trudności, to wszystko jest jednak ulotne i nie pozostawi po sobie śladu, a z czasem będziemy mogli spojrzeć wstecz z dumą i wiarą w nas samych.

teoretycznie jesteś dupkiem. ale... teksty

tryagain dodano: 21 sierpnia 2011

teoretycznie jesteś dupkiem. ale praktycznie, całym moim światem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV