głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tromciolin Za jakieś półtora godziny wychodzę tak wyjdę. Wypiję wino albo nawalę się piwami. A może jednak wciągnę szary dymek ze szklanej lufki. I przestanę myśleć. O czy

tromciolin

tromciolin.moblo.pl
Za jakieś półtora godziny wychodzę tak wyjdę. Wypiję wino albo nawalę się piwami. A może jednak wciągnę szary dymek ze szklanej lufki. I przestanę myśleć. O czym? O tym
Za jakieś półtora godziny... teksty

tromciolin dodano: 16 sierpnia 2011

Za jakieś półtora godziny wychodzę, tak wyjdę. Wypiję wino albo nawalę się piwami. A może jednak wciągnę szary dymek ze szklanej lufki. I przestanę myśleć. O czym? O tym, że jesteś po drugiej stronie miasta, może obściskujesz się z jakąś dziewczyną, albo gadasz z tą panną której nienawidzę. I zapomnę do pewnego czasu.

Tak lubię szeroką bluzę czapkę... teksty

tromciolin dodano: 16 sierpnia 2011

Tak, lubię szeroką bluzę, czapkę Nowa Era, buty do kostki z sznurówkami ciągnącymi się po ziemi, ale to nie oznacza, że nie umiem chodzić w szpilkach z lekkim makijażem i opiętych rurkach, czy krótkiej spódnicy.

Wiesz.. Czasem bywa tak że nie... teksty

tromciolin dodano: 16 sierpnia 2011

Wiesz.. Czasem bywa tak, że nie wiesz co ze sobą zrobić. A moim marzeniem jest nabita lufa, butelka żywca i dobre towarzystwo.

Wpadnie porucha pojedzie.. teksty

tromciolin dodano: 16 sierpnia 2011

Wpadnie, porucha, pojedzie..

A teraz podejdź do mnie weź ten... teksty

tromciolin dodano: 15 sierpnia 2011

A teraz podejdź do mnie, weź ten swój stempelek z napisem "zaliczona" i pierd.olnij mi nim w czoło.

lubię to .  DD i też mam na imię Marta teksty tromciolin dodał komentarz: lubię to . ; DD i też mam na imię Marta do wpisu 15 sierpnia 2011
wielu facetów mi się podoba.... teksty

tromciolin dodano: 15 sierpnia 2011

wielu facetów mi się podoba. kilkunasty mnie kręci. na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na Ciebie.

 Spotkałam dzisiaj Miłość..  I... teksty

tromciolin dodano: 15 sierpnia 2011

- Spotkałam dzisiaj Miłość.. - I co Ci powiedziała? - Przepraszała.. Że nie zawsze trwa do końca.. - Płakała? - Płakała.. Bo często rani.. - Krzyczała? - Krzyczała.. Że nie zawsze jest piękna.. - Śmiała się? - Śmiała.. Bo umie z siebie kpić.. - Żałowała czegoś? - Żałowała.. Że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie.. - Była zła? - Złościła się.. Że czasem w nią wątpimy.. - Cieszyła się? - Cieszyła się.. Że jej tak często szukamy.. - Co Ci jeszcze powiedziała? - Powiedziała.. Że nie jest dla mnie..
Autor cytatu: szpara_08

Don Omar  Danza Kuduro ft. Lucenzo Video Oficial Con Letra teksty tromciolin dodał komentarz: Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo Video Oficial Con Letra do wpisu 15 sierpnia 2011
Heh.. Gdy o tym myślę to mnie... teksty

tromciolin dodano: 15 sierpnia 2011

Heh.. Gdy o tym myślę to mnie śmieszy. Pamiętasz, jak biegliśmy w deszcz, a Ty ustałeś pod rynną i wrzeszczałeś, że mnie kochasz i nie zostawisz mnie nigdy ale to nigdy, a babka z balkonu wrzeszczała, żeby nie zagłuszać jej serialu?

czasami już tak jest że człowiek... teksty

tromciolin dodano: 15 sierpnia 2011

czasami już tak jest że człowiek zostaję sam w na prawdę bardzo trudnych sytuacjach . tylko najgorsze jest to , że zazwyczaj zostają sami Ci którzy są najsłabsi .

rodzice nauczyli nas chodzić... teksty

tromciolin dodano: 15 sierpnia 2011

rodzice nauczyli nas chodzić, mówić i jeść. brać kąpiel i szorować zęby. uśmiechać się i śpiewać. czytać, pisać, i kolorować. jeździć na rowerze i majsterkować. szkoda tylko że nie nauczyli nas jak odróżniać prawdziwych facetów od męskich dziwek. wartościowych kobiet od suk i tak rzekomej 'przyjaźni' od fałszywości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV